Gönderen Konu: MOD [WB][SP-MP] Sons of War|Fantastik Kalradya Hikayesi|Taze Resimler Eklendi!  (Okunma sayısı 736 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ethred

08.06.2018
(aç/kapa)

Yeni oyuna başla denince kısaca senaryoyu tanıtan yazılı bir intro ekledim.Gayet güzel oldu.Resmini atmayacağım,atar isem senaryo belli olur veyahut herkes anlamış olur.Tabi bunu istemiyorum :D

Abdullah Zübeyir'de sağ olsun native itemlerinin kaplamalarını ayarlıyor.Teşekkürler :)

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: TürkHan, Furkan 65

Çevrimdışı TürkHan

Türkçe dil desteği olacak mı ?
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimdışı CaisuEu4

Türkçe dil desteği olacak mı ?
Olucak
Zalimin köpeği olacağına Garibin aslan'ı ol ki öldüğünde,Mezar taşına yiğit yazılsın.

Çevrimdışı TitanBey™

Çok süper bir mod.
TitanBey™ - Blog tıklayarak bloguma gidebilirsin!

TitanBey™ - Discord tıklayarak discord kanalıma gelebilirsin

Çevrimdışı Ethred

Çok süper bir mod.
Sağol :)

Kortlcha sağ olsun hp yenileme kodunu ekledim.Toplam erkek yüzü 47'ye,kadın yüzü 20'ye çıkartıldı.Hancı ile konuşarak asker alma eklendi...

5 şehir ekledim.Toplam 40 şehir falan daha ekleyeceğim.Easterr egg ve özel mekanların yarısı hazır sahneler hariç.Köyleri toplam 140'a çıkarttım.Kalelere henüz geçmedim ama onlarda toplam 100-110 olacak herhalde :)

Çevrimdışı RoadWarriror

• Global Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 8 kere
  • İmparator Nikephoros III.Botanitesin Betlevn
    • Profili Görüntüle
Etherd yine döktürüyor! Bravo, böyle devam! tbrk* tbrk*

Ancak bu konu neden sabit?

Çevrimdışı Ethred

Etherd yine döktürüyor! Bravo, böyle devam! tbrk* tbrk*

Ancak bu konu neden sabit?

Sağ ol.İlgi görürse sabitlenecek ti sabitlendi.Ölünce izleme eklendi,kritik vuruşlarda ağır çekim eklendi...

Kafa kesme,kol kesme,ayak kesme,el kesme,bacak kesme;Oyun içi silah ve zırh oluşturma eklendi.(Silah oluşturma da çok az bir hata var.Çözünce resim atacağım.)