Gönderen Konu: Victoria bölüm kuralları  (Okunma sayısı 1849 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dadakoğlu

  • The show must go on
  • Kral
  • *
  • İleti: 4088
  • Dadak Paşa
Victoria bölüm kuralları
« : 19 Mayıs 2010, 15:55:14 »
Victoria bölüm kuralları


- Yeni konu açmadan önce forum içinde arama yapınız.

- İllegal içerik paylaşımında ve isteğinde bulunmayınız(full oyun, crack,serial,lisans,key vs.).

- Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun.

"Acil yardım", "Lütfen yardım", "İmdat" , "Uzman sorusu", "xxx'in soruları".. gibi konuyla alakası olmayan başlık kullanılan konuların sahipleri kural hatırlatılarak uyarılacak ve konu başlığının düzeltilmesi istenecek. Uyarıya rağmen konu başlıkları düzeltilmeyen konular kilitlenecek, sonrasında silinecektir.


- Yardım istediğiniz konularda sorununuzu açıkça belirtiniz. (Sorununuzla ilgili ne kadar çok ayrıntı verirseniz, çözüme ulaşmanız o kadar kolay olur.)

- Kişilere ve kurumlara hakaret içerikli veya rencide edici mesajlar yazmayınız. Kişiler hakkında küçük düşürücü, aşağılayıcı ve ispat edilemeyecek içerikte mesajlar yazmayiniz. Bu kurala uymayan konular kilitlenecek/silinecek, konu sahibi ise uyarı alacaktır.

- Konu içinde kesinlikle tartışmayınız. Rahatsız olduğunuz mesajlara cevap vermek yerine bölüm sorumlularından birisine bildiriniz.

- Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak yasaktır.

- Sürekli olarak büyük harf kullanmanın "bağırmak" anlamına geldiğini unutmayın. Mesajlarınızı sürekli olarak büyük harf kullanarak yazmaktan kaçının.

- Victoria bölümünü sadece kendi amacı için kullanınız ve gereksiz konu açmaktan kaçınınız.

- paradoxfan.com, Türkçe bir forumdur. O nedenle günlük hayatımızda Türkçemize nasıl dikkat ediyorsak forum içinde de Türkçe imla kurallarına dikkat etmeliyiz.

Yabancı kelimeleri kullanmamaya bunun yerine Türkçe karşılıklarını kullanmaya özen gösterelim. Aksi davranışlarda konunuz/mesajınız gösterimden kaldırılabilir.

- Burada yazmayan fakat Forum Genel Kurallarına aykırı olan tüm kurallar ve yaptırımlar bu bölüm için de geçerlidir.


Bölüm içerisindeki tüm kullanıcıların yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş olduğu var sayılır. Mevcut kurallara uyulmaması halinde, uymayan üye(ler) üst yönetime bildirebilir ve sonucunda ceza alabilirler.

Son güncelleme: 6 Ekim 2010
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2010, 00:04:16 Gönderen: Dadakoğlu »
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.