Gönderen Konu: 1. dd başlar başlamaz bitiyor  (Okunma sayısı 1370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

as12atay

• Ziyaretçi
1. dd başlar başlamaz bitiyor
« : 10 Ekim 2011, 17:27:17 »
Sorun başlıkta ki gibi. Savaş başlıyor 1-2 ay geçiyor ve Almanya barış yapıyor :S. ( Yunanistan'la oynuyorum ve hiç bir şey yapmıyorum :S )
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2011, 17:33:07 Gönderen: as12atay »

Çevrimdışı Bersun

• Paşa
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1. dd erken başlar başlamaz bitiyor
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2011, 17:31:28 »
Oluyor öyle bazen. Bir keresinde Dadak ile yaptığımız multide olmuştu. O Avusturya, ben Almanya. İlk gün oyunu durdurup hummalı bir çalışma ine girdik. Oyun başlar başlamaz Britanya Afrika'dan toprak teklif edip barış istedi. Ben de kabul ettim tabii. :D Sonra Liberal isyanlar çıktı ikimizde de. Üzerine bir de NSDAP'ı iktidara getirince oyun çekilmez oldu...

as12atay

• Ziyaretçi
Ynt: 1. dd başlar başlamaz bitiyor
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2011, 17:33:55 »
1 oyunda olsa anlarım ama 2 oyun açtım yine aynısı oldu 3.'yü deneyecem olmazsa dalarım bu oyuna :D

as12atay

• Ziyaretçi
Ynt: 1. dd başlar başlamaz bitiyor
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2011, 18:51:06 »
Yine Yunanistan'la başladım her şey güzel giderken Almanlar müttefiklik teklifi yolladılar kabul ettim ama İngilizler olan savaşa girmedim ( Sırplara daha önceden savaş açmıştım ) sonra Event geldi İngilizlerin yanına geç tarafsız kal ve Almanların yanına geç diye, Avusturya teslim olduğu için (Rusyayı yenmişti hatta çok büyük toprak kazanmıştı ) bende İngilizlerin yanına geçtim sonra Almanlar savaşı kazandı diye event geldi bende barış yaptım ( İngilizler savaşa devam etti ) sonra bi baktım Osmanlı ufacık kalmış ( Ben barış yaptığımda savaşın başındaki topraklara sahipti ) Bu nasıl bi olay :D