Gönderen Konu: Victoria 2 - İmparatorluğunuzu Yollayın!  (Okunma sayısı 577227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EmirY

Çin çok çabuk medenileşmiş. Garip.

Biraz fantazi olsun istedim, tüm asya devletlerini medeni yaptım. (modlu)
Für Kaiser, Gott und Vaterland!

Çevrimdışı EmirY

Sırbistan --> Yugoslavya oyunum. Büyük avrupa savaşı. Yaklaşık 5 milyon asker hayatını kaybetti. 1 Milyondan fazla esir var.

Taraflar:

(aç/kapa)

Savaş sırasında bir ekran görüntüsü:

(aç/kapa)

Savaştan sonra birlikler geri çekilirken:

(aç/kapa)

Savaş sonucu ölüm sayıları: (Yaklaşık bunlara ek olarak 1 milyon+ savaşta esir alınan var.)

(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2018, 18:49:58 Gönderen: EmirY »

Çevrimdışı Saarenger

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Avrupa'daki sınırlar
(aç/kapa)
Afrika'daki sömürgeler
(aç/kapa)
Sıralama
(aç/kapa)

Great War olayını seviyorum. Normalde 11 kötü şöhret isteyen toprakları 3 küsur kötü şöhrete alabiliyoruz. Fransa'dan toprakları o şekilde aldım.

Çevrimdışı EmirY

Avrupa'daki sınırlar
(aç/kapa)
Afrika'daki sömürgeler
(aç/kapa)
Sıralama
(aç/kapa)

Great War olayını seviyorum. Normalde 11 kötü şöhret isteyen toprakları 3 küsur kötü şöhrete alabiliyoruz. Fransa'dan toprakları o şekilde aldım.

Balkan sınırları çok sinir bozucu  :fpalm:

Çevrimdışı Saarenger

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bulgaristan kurulmasaydı daha iyiydi.

Çevrimdışı NNA3

@EmirY ile gecenin 2'sinde attığımız Almanya ve Rusya multisinden bir görüntü.Birde Polonya'nın Allah belasını versin 2 defa Britanya ve Avusturya'ya karşı savaştık 2'side Polonya yüzündendi.

« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2018, 17:10:03 Gönderen: NNA3 »
"You reap what you sow, Artyom. Force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than just act without any thought or doubt."

-Khan (Metro serisi)

Çevrimdışı NNA3

@EmirY ile oynadığımız Rusya ve Almanya oyunundan görüntüler.O Sovyetleri bense Nazi Almanya'sını kurmaya çalışıyorum hatta gaz odalarını bile hazırlattım.O'da Asya da Gulag için yerler yapmaya başlamalı artık.

"You reap what you sow, Artyom. Force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than just act without any thought or doubt."

-Khan (Metro serisi)

Çevrimdışı OmerPasaTr

Her ne kadar birinci olamasam da buda benim oyumun:
(aç/kapa)
Dünyada ilk tank ve uçak üretimi bende telefon üretiminde 2. sıradayım.
Askeriye de kullanan da ilk benim. :D
Her Türk Asker Doğar...

Çevrimdışı 25itroy25

Sınırlardan gözüm kanadı :wall:
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı OmerPasaTr

İtalya vatikan sayesinda fransa desteği ile kuruldu ve fransanın kuklası kendim kuramadım kursaydım baya güzel sınırlarım ve sıralamam olacaktı :D
Her Türk Asker Doğar...

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.