Gönderen Konu: Victoria 2 - Kısa Sorular ve Cevaplar  (Okunma sayısı 44955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 25itroy25

Ynt: Victoria 2 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Yanıtla #480 : 07 Ağustos 2018, 21:45:18 »
Şövenizm'i nasıl arttıracağım ?

Modda şövenizmi arttırmaya dair bir event yok.
seferberli kyaparak artırabilirsin
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Bourreau

• Burjuva
  • *
  • Yeni Üyeniz...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #481 : 07 Ağustos 2018, 23:31:21 »
O ülke partisine ve savaş boyunca yaptığın katılıma(Ele geçirdiğin bölgeler yaptığın , meydan muharebeleri.) göre artan birşey.
seferberli kyaparak artırabilirsin

Hilesi yada eventi varmı ?

Ülkede 1 ay sonra 1000 tugaylık isyan çıkıyor. ve maalesef ordunun 3/1'i de bu isyanın içinde.   :fpalm:
[İsyan bölgeleride işgal bölgesi.]

Çevrimdışı 25itroy25

« Yanıtla #482 : 08 Ağustos 2018, 09:18:04 »
Hangi ulkesin ve senin kotu sohretinin ve de ulkenin vatandaslarinin asiri derexe saldirganligi olmasi laziim.1000 tugaylik isyan cikmasi icin
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Bourreau

• Burjuva
  • *
  • Yeni Üyeniz...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #483 : 09 Ağustos 2018, 00:43:39 »
Hangi ulkesin ve senin kotu sohretinin ve de ulkenin vatandaslarinin asiri derexe saldirganligi olmasi laziim.1000 tugaylik isyan cikmasi icin

Şövenizm sorununu bir siteden aldığım kodlar ile çözdüm.

İsyanın 1000 tugay olmasının [Bana göre] sebebi işgal bölgeleridir. [Saldırganlık 2.72,Bilinç 5.50 seviyesindeydi.]

İsyan sorununuda gene bir siteden aldığım kodlar ile çözdüm.  :)

Çevrimdışı Ralpakin

1910 a kadar ordularım ikmali yetiyordu (Almanyayım dünya 1.incisiyim) Ama Seferberlik askerleri hariç tüm askerler aç kalıyor organize olamıyorlar vb. Oyun bugumudur bilmem üzerinde "%720 suply consumpition" yazıyor çözümü nedir?

Çevrimdışı battle4royal

1910 a kadar ordularım ikmali yetiyordu (Almanyayım dünya 1.incisiyim) Ama Seferberlik askerleri hariç tüm askerler aç kalıyor organize olamıyorlar vb. Oyun bugumudur bilmem üzerinde "%720 suply consumpition" yazıyor çözümü nedir?

yeterli ürünün yoktur, tek bölgeye aşırı asker yığmışsındır, teknolojin geri kalmıştır bunlardan biri muhtelen

Çevrimdışı Ralpakin

yeterli ürünün yoktur, tek bölgeye aşırı asker yığmışsındır, teknolojin geri kalmıştır bunlardan biri muhtelen
Ürün nasıl depolayabilirim.

Çevrimdışı battle4royal

depolayamazsın. Ordularının günlük ikmal ihtiyacı var onları karşılaman lazım üretim yaparak. Ama bu en düşük ihtimal. İkmal limiti sınırından fazla askerin vardır bir bölgede muhtemelen

Çevrimdışı Ralpakin

Ülkemde oylarla seçim vardı bir şekilde "no voting" yaptım bu sefer "reactioners" başa geçti faşist nasıl yapabilirim ülkemi?

Çevrimdışı EmirY

Ülkemde oylarla seçim vardı bir şekilde "no voting" yaptım bu sefer "reactioners" başa geçti faşist nasıl yapabilirim ülkemi?

Faşizm için reactioners değil, "NSPD" partisinin başa geçmesi lazım Almanya için. Faşist ideoloji partide oluyor.

Ürün nasıl depolayabilirim.

Ticaret seçmesini aç, erzağı otomatikten çıkarıp sona getir.
Für Kaiser, Gott und Vaterland!

Çevrimdışı Magnus Turcarum

• Burjuva
  • *
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=KyECBOKQ_i4

Bu modu nereden indirebilirim acaba, yardımcı olur musunuz?
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2018, 20:03:35 Gönderen: Magnus Turcarum »
Adalet, Hürriyet, Sükunet, Birlik

Çevrimdışı Elessar

Vesselam.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Magnus Turcarum

Çevrimdışı Ralpakin

Sanırım bu sorunun çözümünü buldum Şu anlık olmuyor Şu şeyi yaptıktan sonra : Sağ üstte "Military" yazan yerdekilerden biri bile kırmızı olursa insanların ikmal alma oranı azalıyor ve aç kalıyorlar mesela 1500 gemi puanı kapasitem varken 2000 gemim vardı sildim artık sıkıntı olmuyor sorunu yaşayanlar denesinler.

Çevrimdışı Ralpakin

Belirtilen ülkeye karşı annex hakkı alabilirim? bir kod var rastgele bir komşu ülkeye oluyor ama ben başkasına atmak istiyorum
böyle bir kod var mı?

Buldum bir stratejisini rehberlerde konum var.
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2018, 13:04:02 Gönderen: Ralpakin »

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.