Gönderen Konu: Otomatik fabrika doğru bir kararmı?  (Okunma sayısı 351 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hirohito3214

  • Misyoner
  • *
  • İleti: 17
  • Yeni üye oldum.
Otomatik fabrika doğru bir kararmı?
« : 16 Ocak 2019, 00:49:43 »
Fabrika işini kapitalistleremi bırakmalıyım yoksa kendimmi yapmalıyım? Ayrıca ne zaman sanayileşmem lazım sanırım bir forumda okumuştum 1870lerdeydi herhalde bu doğrumu?
 

Çevrimdışı sinaneca

Oyunun başında kendin yap asker üretimi için gerekli olanları kurarsan daha iyi olur. Onun haricinde otomatik bırak açıkcası pekte bir önemi yok fabrika işinin skor kasmıyorsan eğer.Ekonomi bir şekilde halloluyor.
 

Çevrimdışı EmirY

Önemi yok da ne demek. Ülkenin ekonomisini kaldırman için o bölgede ne yetişiyorsa ya da ne madeni varsa ona göre bir fabrika açacaksın ki, gelir elde edesin. Ayrıca kendin kurman daha iyi olur. Oyunun ortalarına gelince otomatiğe alırsın.


Ayrıca böyle kısa soruların için sürekli konu açman yerine Kısa soru ve Cevap bölümünü kullanman daha iyi olur.
Für Kaiser, Gott und Vaterland!
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: battle4royal

Çevrimdışı Afrandez

Her zaman iyi sonuçları olmuyor. Alakasız yerlere alakasız fabrikalar kurmak için yatırım aradıklarını görüyordum. Karma ekonomi falan uygula derim.
Semper fidelis ad decretorium victoria
 

Çevrimdışı Ralpakin

Osmanlıyla olan son muhteşem conquest patchlı oyunumda "Young Turks" (Jön türkler sanırım) yani liberallere bırakmıştım Ekonomiyi geliştirecek şekilde yönetiyorlar Fakat savaştayken çok güçsüz olursunuz. Fakat alman'iseniz o iş başka almanyada çok fazla işçi geliyor bu sayede sanayiyi elinizle çok büyük bir hale getirebiliyorsunuz. almanyayla ve işçisi çok ülkelerle oynarken Milliyetçi yönetim kullanın ve elinizle yönetin.
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.