Gönderen Konu: MOD Osmanlının Mısıra Dönüşü  (Okunma sayısı 350 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dolbydax2apoprop

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Osmanlının Mısıra Dönüşü
« : 06 Ağustos 2018, 03:05:58 »
Bir kaç ay önce victoria 2 ile ilgili bir mod yapmaya karar verdim ama pek uğraşamadım. Bu mod sayesinde Osmanlı bir zamanlar Mısırda ve Rusyada kaybettiği toprakları tekrar geri alma hayaline kavuşacaktı. Modun sadece Mısırla ilgili kısmını yapabildim ve hala eksiklikleri var. Bu mod sayesinde Mısırda halihazırda var olan corelerinizi aldıktan sonra, Mısırın geri kalanında da hak iddaası elde edeceksiniz ve Girite Osmanlı coresi eklendi.

Çevrimdışı Dutchy

Ynt: Osmanlının Mısıra Dönüşü
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2018, 12:22:38 »
Bir kaç ay önce victoria 2 ile ilgili bir mod yapmaya karar verdim ama pek uğraşamadım. Bu mod sayesinde Osmanlı bir zamanlar Mısırda ve Rusyada kaybettiği toprakları tekrar geri alma hayaline kavuşacaktı. Modun sadece Mısırla ilgili kısmını yapabildim ve hala eksiklikleri var. Bu mod sayesinde Mısırda halihazırda var olan corelerinizi aldıktan sonra, Mısırın geri kalanında da hak iddaası elde edeceksiniz ve Girite Osmanlı coresi eklendi.

Güzel bir mod olmuş maalesef ki deneyemiyorum belki tam hali çıktıktan sonra denenebilir.

Çevrimiçi kerem1249

« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2018, 12:43:48 »
Umarım geliştirmeye devam edersin, çalışma için başarı diliyorum.
Egemenlik Ulusundur.

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~
9 Eylül 1922, İzmir'in Kurtuluşu.

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2018, 13:32:44 »
Neden bu konu Mod geliştirme atölyesinde?

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.