Gönderen Konu: Dil Eklentisi Victoria 2 - Türkçe Yama %75 Fix  (Okunma sayısı 13044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı battle4royal

Ynt: Victoria 2 - Türkçe Yama %75 Fix
« Yanıtla #40 : 16 Aralık 2017, 16:15:16 »
Hocam şuan bu çeviri ile uğraşmıyorum. Diğer çevirilere bile vaktim yok zaten. Şuan HOI4 üzerinde bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

Türkçe karakterlerde problem çıkyor. Onu nasıl düzeltebilirim? Yani ş,ı gibi Türkçe karakterlerde ? görünüyor.

Çevrimdışı aortows20

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 19 Aralık 2017, 06:26:42 »
yama da problem mi var üstad bakabilir misiniz ?

Çevrimdışı Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 06 Mart 2018, 17:46:34 »
Fatih emeğine sağlık bu yama çok güzel olmuş ya gazeteler falan. :D
+Takviye olarak gönderdiğin ordunun savaşa yetişemeyip yenilen ordudan sonra onun da imha olması...

Çevrimdışı FatihTr

« Yanıtla #43 : 06 Mart 2018, 21:38:13 »
Fatih emeğine sağlık bu yama çok güzel olmuş ya gazeteler falan. :D

Teşekkür ederim iyi oyunlar.

Çevrimdışı Blackwind

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 10 Mart 2018, 14:36:55 »
Bir türlü indiremedim dosyayı. Başka sitelere atıyor indirme sayfası gelmiyor.

Çevrimdışı Furkan 65

Çevrimdışı tlptsc

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Mayıs 2018, 01:56:31 »
Yamanın son durumu nedir sayın arkadaşlar?  ???

Çevrimdışı fatih387

« Yanıtla #47 : 24 Mayıs 2018, 15:35:24 »
Oynamak için yeterli, eksik bi yanı yok. Gazeteler vs çevrilmenmiş ama onlar işin hikaye kısmı, okumaya gerek yok.   

Çevrimdışı Destekhile

• Azab
  • *
  • Savaşın zevkini almk isteyenler Türklerle savaşsın
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 04 Temmuz 2018, 14:32:11 »
Heart Of Darkness İle Uyumlu mu?
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel

Çevrimdışı fatih387

« Yanıtla #49 : 05 Temmuz 2018, 15:17:36 »
uyumlu.

Çevrimdışı erhanbaba61

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 19 Temmuz 2018, 16:16:33 »
Abi Mood indirdim bu modda türkçe yamma eklesen oyun bozulurmu
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2018, 16:17:13 Gönderen: erhanbaba61 »

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #51 : 19 Temmuz 2018, 16:17:56 »
Oyun bozulmaz ama mod bozulabilir.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #52 : 09 Ağustos 2018, 21:03:34 »
Bu yamada pek çok sıkıntı var. Özellikle Türkçe karakterler hep sorun çıkarıyor. Yamayı adamakıllı düzeltmek istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar olursa hızlıca bitirebiliriz. Gerekirse yeni konu da açarız.

Çevrimdışı 25itroy25

« Yanıtla #53 : 09 Ağustos 2018, 21:21:31 »
ben varım ama nasıl yapılacağıumnı bilmiyorum
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #54 : 09 Ağustos 2018, 22:38:39 »
ben varım ama nasıl yapılacağıumnı bilmiyorum

hocam çeviriden ziyade Türkçe editi yapılması lazım zaten. Türkçe karakterler hep ? olmuş kelimeler bozulmuş. 4-5 kişi olursak 3-4 günde biter.

Çevrimdışı FatihTr

« Yanıtla #55 : 09 Ağustos 2018, 22:59:56 »
Hocam burası papazın çayırı galiba bende başçavuşun eşeğiyim. Yamada sorun varsa konuya yazarsınız bakarım. Ya da halledemezsem yardım etmek isteyen biri bana yardım eder hallederiz. Ne yapmaya çalışıyorsunuz tam anlayamadım. Madem yamayı bitirmek istiyorsunuz bu kadar senedir neredesiniz? Çok istiyorsanız hepinize bir tane dosya vereyim yamayı bitirelim. Başka türlü ayrı konu açalım falan bunları geçeceksiniz.

Yamaya bakacağım sorun neyse çözmeye çalışacağım çözemezsem konuya pazartesiye kadar yazarım.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #56 : 09 Ağustos 2018, 23:13:00 »
Hocam burası papazın çayırı galiba bende başçavuşun eşeğiyim. Yamada sorun varsa konuya yazarsınız bakarım. Ya da halledemezsem yardım etmek isteyen biri bana yardım eder hallederiz. Ne yapmaya çalışıyorsunuz tam anlayamadım. Madem yamayı bitirmek istiyorsunuz bu kadar senedir neredesiniz? Çok istiyorsanız hepinize bir tane dosya vereyim yamayı bitirelim. Başka türlü ayrı konu açalım falan bunları geçeceksiniz.

Yamaya bakacağım sorun neyse çözmeye çalışacağım çözemezsem konuya pazartesiye kadar yazarım.

kusura bakma da yanlış anladın. biraz da üslubun rahatsız etti. daha önce sanırım sorulmuştu devam etmeyeceğim demiştin. ben de son zamanlarda dosyaları kurcalıyordum yapabilir miyiz diye düşündüm. öyle yazdım konuya. ayrı konu açma konusunda da "gerekirse" diye vurgulamamın sebebi senin konuyla ilgilenmemen durumundaydı. ben bu konuya daha önce de Türkçe karakterler konusunda sorun var yazmıştım cevap bile vermedin. şimdi gelmiş ters ters konuşuyorsun. şu yamayı adam edelim dedin de biz mi katılmadık acaba?

Çevrimdışı KoKi

« Yanıtla #57 : 10 Ağustos 2018, 01:27:45 »
Beyler tartışma esnasında üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim.  :) ;)

Çevrimdışı FatihTr

« Yanıtla #58 : 10 Ağustos 2018, 08:34:13 »
O yazdığınız mesajdan 1 sene geçmiş. O zamanlar çok yoğun olduğum için bakamayacağımı belirtmiştim. 1 senedir umurunuzda değil de şimdi mi ortaya çıkıyorsunuz? Madem bu sorunu düzeltebileceksiniz özelden yazsaydınız beraber halletseydik. Bu sorunu tek siz yazmışsınız pek çok şikayet olsaydı zaten bakardım halletmeye çalışırdım. Yaptığım tüm yamalarda yardım istediğimde ne yazık ki yardım edeceğim diyenler ortadan kayboldular. Artık yardım istemiyorum fakat yardım edeceğim diyenlere kapım açık. Ayrıca konuya yazdığınız mesajlara bir bakalım:

-Bu yamada pek çok sıkıntı var. Özellikle Türkçe karakterler hep sorun çıkarıyor. Yamayı adamakıllı düzeltmek istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar olursa hızlıca bitirebiliriz. Gerekirse yeni konu da açarız. 

-hocam çeviriden ziyade Türkçe editi yapılması lazım zaten. Türkçe karakterler hep ? olmuş kelimeler bozulmuş. 4-5 kişi olursak 3-4 günde biter.

Burada ne benden bir izin alma ne de beni muhatap aldığınızı göremiyorum. Onlarca kelimenin arasından sadece "Gerekirse" kelimesinden beni kastettiğinizi anlamadığım için ben hatalıyım.

Kusura bakmayın bir anda çıkıp yangından mal kaçırmaya çalışırsanız ben bunu kötü anlarım.

Çevrimdışı FatihTr

« Yanıtla #59 : 10 Ağustos 2018, 08:57:23 »
Yama Güncellendi. Fontlar Düzeldi.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.