Gönderen Konu: MOD Victoria 2: Iron and Death (Yeni çıktı)  (Okunma sayısı 2839 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wayfear

Victoria 2: Iron and Death (Yeni çıktı)
« : 09 Mayıs 2016, 22:33:17 »

Yapımcı açıklaması :

(aç/kapa)

"Merhaba , Ben Hollandalı genç bir Modcuyum .Çoğu genel modun dosyalarını kullandım , ve değiştirdim . Ve kendi modumu oluşturdum .Tüm Devletlerin renklerini düzenledim ve Yeni bir Harita Konsepti oluşturdum . Daha basit ve güzel oldu SIR modu gibi . Haritadaki Fiziki ( Terrain ) ölçeğinde küçük değişiklikler yaptım .
(aç/kapa)
Oynarken güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum . Bu şirketin büyük bir fanıyım . Yakın zamana kadar Steamim elimde değildi bu yüzden  modu yeni bitirdim .3 başlangıç tarihi ekledim :

World War 1 - 1914
1936
1939

Eğleneceğinizi düşünüyorum  .Fakat Aşırı derecede umutlanmayın :) ."

Daha dün çıkan taze bir mod Denemenizi öneririm . Mod 3.03 için.

Moddb ve İndirme linki : http://www.moddb.com/games/victoria-2-heart-of-darkness/downloads/victoria-2-iron-and-death
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2018, 13:28:32 Gönderen: Furkan 65 »
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı Vezir

• Prussian İnfantry
  • Sipahi
  • *
  • Herkes gibi, kendini stratejiye adamış oyuncu.
    • Profili Görüntüle
Muhteşem, bu hazineye de bak hele!  &)

EDİT: Bir kaç screen-shot yok mu?
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 22:43:38 Gönderen: Prussian İnfantry »
(aç/kapa)

Çevrimdışı Wayfear

Muhteşem, bu hazineye de bak hele!  &)

EDİT: Bir kaç screen-shot yok mu?

Oyun içi terrain tasarımını beğenmedim . Siyah tonlamalar ise yazıları kapayabiliyor bazı yerlerde . Fps dostu ve Tarihsellik açısından güzel . Çarşamba SS atabilirim ancak.
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı Vezir

• Prussian İnfantry
  • Sipahi
  • *
  • Herkes gibi, kendini stratejiye adamış oyuncu.
    • Profili Görüntüle
Beklemekteyiz üstad.
(aç/kapa)

Çevrimdışı GoktugPasa

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
10/7.Arayüz güzel ama tarih dışı savaşlar var Almanya ile 1936'da başladım İtalya İsviçreye savaş açıyor,Macaristan ve Bulgaristan Yugoslavya'ya savaş açıyor,SSCB Polonya'ya savaş açıyor.Ve hepsi 1936 yılında oluyor.İşgal göstermesi güzel olmuş,normal oyuna atma imkanım var mı?

Çevrimdışı Wayfear

10/7.Arayüz güzel ama tarih dışı savaşlar var Almanya ile 1936'da başladım İtalya İsviçreye savaş açıyor,Macaristan ve Bulgaristan Yugoslavya'ya savaş açıyor,SSCB Polonya'ya savaş açıyor.Ve hepsi 1936 yılında oluyor.İşgal göstermesi güzel olmuş,normal oyuna atma imkanım var mı?

Malesef Tarihsel bir zorunlama yapamıyoruz Victoria 2 ye .  :thumbsdown:

George S. Patton

Çevrimdışı GoktugPasa

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Malesef Tarihsel bir zorunlama yapamıyoruz Victoria 2 ye .  :thumbsdown:
Oyundaki map güzelmiş.Map dosyasını oyunun orjinal kısmına attım bu sefer Dağ olan yerler koyu gözüküyor.Onu nasıl ayarlamam gerek?Dosyasını bulamadım dağların.

Çevrimdışı Wayfear

Map dosyasını atınca olması gerek .

George S. Patton

Çevrimdışı GoktugPasa

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Map dosyasını atınca olması gerek .
Oluyor ama dağ olan yerler çok kaba gözüküyor.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.