Gönderen Konu: Günümüze Mod Yapalım  (Okunma sayısı 1958 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Little Jacob

• General
  • *
  • Khal fini laz vos dothrao, vos khal.
    • Profili Görüntüle
Günümüze Mod Yapalım
« : 04 Aralık 2014, 01:00:45 »
Günümüzü konu alan mod yapacağım. Ancak Vic2 daha detaylı olduğundan EU serisindeki gibi tek başıma kalkabileceğim bir şey değil. Desteğinizi ve yardımınızı bekliyorum. Katılmak isteyenler mesaj bulundursun görev dağılımını yapacağım.

Çevrimdışı Ömer

Ynt: Günümüze Mod Yapalım
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2014, 02:30:35 »
Eu4 daha iyidir. Vic2 uygun görünse de bence;
Gameplay > Realism
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Little Jacob

• General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2014, 02:34:20 »
Haklısın ama mesela Eu4'e günümüz için mod yapsak vic2'deki o sanayileşmenin verdiği hazzı bulamayız.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2014, 12:48:23 »
Hmm bu çok zahmetli bir iş olacak gibi.

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı Augustinus

• (Vatikan Müftüsü)
  • General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2014, 18:34:31 »
Çok zor ve artık Vic 2`ye pek talep yok gibi.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2015, 22:59:00 »
Devam edildiğini zannetmiyorum ama yinede sorayım.eğer devam ediyorsanız size ülke ekleme harici konularda(Yeni birimler ,atlılardan kurtulma filan) yardımcı olabilirim.Eu4 modlarına ilgi yakında tamamen bitecek.Size yardım etmeyi isterim ancakvic2 yi çok uzun sure oöncekaldırdım ddeğiştirmek gereken dosyaları bana atmanız gerekebilir.

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı Little Jacob

• General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2015, 23:31:49 »
Grup kalabalık olmalıydı. Grubu toplayamadığım için başlayamam şu an.

Çevrimdışı PERSIAN

• Orgeneral
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2015, 23:36:42 »
Modern Mod vardı ama böyleydi:
Irak, ABD, Venezuela vs ülkelerden petrol çıkmıyor. ;D Ya şehir sayısı artırılmalı ya da şehirlerde birden fazla çeşit RGO bulunabilmeli. Zaten çoğu ülkenin nüfusu çok az olduğu için bir fabrika bile zor kuruluyor. Yine çoğu ülke hammadde bakımından dışa bağımlı. Bilhassa Afrika ülkelerinde ekseriyetle üretilen tahıl, yün, meyve ile ne kadar başarılı bir endüstri kurulabilir? Endüstrinin temeli sayılabilecek kömür koskoca kıtada 6 şehirde bulunuyor. Bunlardan üçüne sahip olan Nijerya'da ikinci temel ürün olan demir yok. Sülfür mü? O da ne? Mısır (pamuk), Sudan ve Zaire (tropik ağaç) dışında Afrika'da herhangi bir hammadde üretiminde ilk 5'e giren ülke yok. Afrika endüstrisi yine baltalandı. :)

Çevrimdışı Little Jacob

• General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2015, 23:44:08 »
Nüfus verilerine dokunulmamış olması ayrıca bir eksiklikti. Eğer öyle bir mod yapabilecek grup oluşabilseydi yapmayı çok isterdim ama olmadı.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.