Gönderen Konu: MOD Black Ice Of Victoria 2 ( Alpha v6 )  (Okunma sayısı 48019 defa)

Ralpakin ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wayfear

Mod Reboot sürecinde olduğu için indirme linkleri geçerli değil . Reboot kısmı tamamlandı fakat ModDbnin bana Resim ekleme hakkını vermesini bekliyorum .
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı Wayfear

Modun indirme linki artık çalışıyor .
http://www.moddb.com/mods/black-ice-of-victoria-2-reboot/downloads/black-ice-of-victoria-2-alpha-v5

v6 sürümünde gelecekler :

Yeni Fiziki Terrain
Kırım Senaryosu için
Nüfus
Prestij
Asker
Bölge değişiklikleri
Polonya civarında siyasi bölge sınırları düzenlendi .
Bazı Evntler 1854 Senaryosu için tekrar düzenlendi .

Haberlerin bazı resimleri renklendirdi , İleride Event ve decision resimleri renklendirilecek
1872 Alternatif Senaryosuna Eyfel Kulesi eklendi .
"1880 Destiny Of Empires" senaryosu eklendi bunun üzerinde uğraşacağım .
Urban bölge tipi eklendi şuan İstanbul Urban şekilde diğer Urban olacak şehirler belirlenecek .
Urban bölge tipinin en önemli özelliği +5 defans bonusu .

Mod dosyaları Reboot haline getirildi , Diğer modla uyumlu ve artık daha az yer kaplıyor .
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2016, 00:58:47 Gönderen: Wayfear »
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı Wayfear

Black Ice Of Victoria 2 Alpha v6

http://www.moddb.com/mods/black-ice-of-victoria-2-reboot/downloads/black-ice-of-victoria-2-alpha-v6

Changelog :

New Terrain.
 26 Event.
 20 Decision.

Crimean War Scenario Completed .
 Pops
 Provinces
 Armies

Province border Changes
 Poland
 Balkans

New Urban Province Type added.
 Eiffel Tower added 1872 Scenario.
 Many Event Changed for 1854 Scenario .
 Mod Files Rebooted.

Black Ice Of Victoria 2 Music Replacement Pack

İndirme linki kaldırılarn Müzik Paketi Tekrar ModDbye yüklendi .

http://www.moddb.com/mods/black-ice-of-victoria-2-reboot/downloads/black-ice-of-victoria-2-music-replacement-pack

All Music Files Replaced .
 Generally 8 bit musics used.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2016, 18:38:46 Gönderen: Wayfear »

George S. Patton

Çevrimdışı Wayfear

Modu oynarken karşılaştığım hataları düzeltiyorum . Eğer bir hata görürseniz burada belirtebilirsiniz .

George S. Patton

Çevrimdışı ak_gandalf

Mühim bir hata değilde bazı decisionlar ikili çıkıyor(NGF ve Alsas Loren gibi). Merak ettiğim şey ikisi arasında fark varmı ?

Çevrimdışı FatihTr

Bize böyle modcu arkadaşlar lazım her oyunda. İnşallah böyle mod yapmaya hevesli arkadaşlarımızın sayısı çoğalır da Türk modcuların adı daha çok duyulur. Neden bizden bir HOI3 Black ice veya kaiserreich gibi modlar çıkmasın? Modunuzda başarılar diyorum. Güzel modlarınızın devamını dilerim.

Çevrimdışı ErenPaşa

• Yarbay
  • *
  • geri döndüm len
    • Profili Görüntüle
Mühim bir hata değilde bazı decisionlar ikili çıkıyor(NGF ve Alsas Loren gibi). Merak ettiğim şey ikisi arasında fark varmı ?
Haşa ve kella, birisi üstün Wayfear kalitesinde olmakla beraber diğeri rezil Paradox'un eseri.

Çevrimdışı Wayfear

Hayır yok düzelteceğim teşekkürler .

George S. Patton

Çevrimdışı ak_gandalf

1836'da circassian state var hata mı yoksa sen mi ekledin ? Bide hiçbir ülkeyle bağlı/kukla/spherinde değil.(1836 yılında)
Edit : Şimdi baktımda tüm tarihlerde var sadece 72 de osmanlının kuklası.
Ayrıca 72'de hala iç savaş var alternatif tarih icabımı yoksa daha oralara gelmedinmi ?
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2016, 14:53:34 Gönderen: ak_gandalf »

Çevrimdışı Wayfear

1836'da circassian state var hata mı yoksa sen mi ekledin ? Bide hiçbir ülkeyle bağlı/kukla/spherinde değil.(1836 yılında)
Edit : Şimdi baktımda tüm tarihlerde var sadece 72 de osmanlının kuklası.
Ayrıca 72'de hala iç savaş var alternatif tarih icabımı yoksa daha oralara gelmedinmi ?

36 da bağımsız doğru tarihsel olarak . 72 de osmanlı kuklası yaptım çünkü anlternatif .

George S. Patton

Çevrimdışı PashaZade

Aslında 72 de de yoktu. Adamın dediği gibi alternatif. Şeyh Şamil silah bırakınca Çerkez İmamlığı yok olmuştur.

Çevrimdışı 1714empire

• Binbaşı
  • *
  • 1071-1453-1923-1991-?
    • Profili Görüntüle
asimilasyon işe yaramıyor d
M.Kemal Atatürk

Çevrimdışı Wayfear

asimilasyon işe yaramıyor d

Zamanla oluyor . :)

George S. Patton

Çevrimdışı CanReis

• Yüzbaşı
  • *
    • Profili Görüntüle
Eline Sağlık Çok Güzel Bir Mod Olmuş Tebrik Ederim

Çevrimdışı muratkagan

• Asteğmen
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bir save e girerken "adapting history" de yanıt vermiyor hatası alıyorum.(Oyun sürümu 3.03

Çevrimdışı Wayfear

Bir save e girerken "adapting history" de yanıt vermiyor hatası alıyorum.(Oyun sürümu 3.03

Save başka moddan olabilir mi ?

George S. Patton

Çevrimdışı Polat29

• VIC2
  • Binbaşı
  • *
  • Askerine Düşman Olan Düşmanına Asker Olur!
    • Profili Görüntüle
    • TeknoLavya
Güzel olmuş tebrikler  tbrk*
Alıntı
Meydanı geri almaya geldim ;)

Çevrimdışı muratkagan

• Asteğmen
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Save başka moddan olabilir mi ?

Yeni save açarken de oluyor.0.4 de olmuyordu.Tamam çözdüm oyunu update etmeyi unutmuşum   ;D
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2016, 22:03:04 Gönderen: muratkagan »

Çevrimdışı Wayfear

Yeni save açarken de oluyor.0.4 de olmuyordu.Tamam çözdüm oyunu update etmeyi unutmuşum   ;D

;D

George S. Patton

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.