Gönderen Konu: İptal Edildi Transvaal : Boer Rüyası --- Yeni Ülke ve Yeni Fırsatlar 1. Bölüm Yayınlandı  (Okunma sayısı 3793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Herr Marschall

• Müsellem
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
-Tam ekran değil tugay sayısı falan anlaşılmıyor.
-Ekonomi , ulusal hedef , parti türü hiç birşey göstermemişsin
-Savaştan hiç resim yok hem düşmanın 27 tugayı var senin ordun bile düzgün yok naptıysan artık  evil*
-3 Resim atmışsın cidden çok kısa.
-Afrikada kolonileşme vb vb muhabbeti geçiyor 5.4 okur yazarlık ile sen o araştırmayı yapana kadar tüm afirka zaten kolonileşmiş olucak.

Bunlar dışında bi sorun yok sanırım

4 Tugay olduğunu zaten yazmıştım. Sadece resimlere bakmak yerine yazıları da okursan görürsün.

Ekonomiyi de yazıda anlattım.

27 tugay değil 27000 askeri var. Yine okumamışsın. Yine yazının içinde dediğim gibi iki araştırma yaptım ve organizasyon ile moral yükselince sadece iki şehrini işgal ettiğim Zulu ordusuna saldırdım. Ki zaten kabile ordusu olduğu için kolayca yendim. Resme bakarsan benim ordumda dragoonlar var ve generalim gerçekten iyi. Yani ima ettiğin hile ise sana link atabilirim. Zaten hile de kullanmayacağımı belirttim. Hile kullanacağıma gider Asya'ya saldırırım zaten büyürüm. Bu bir RP oyunudur. Ben kazanmak için değil zevk almak için oynuyorum. Her oyunda RP yaparım. Bu oyunu da sizinle paylaşayım demiştim.

Hafta içi 2,5 gün çalışıyorum, diğer günler okula gidiyorum. Bunun dışında da yaptığım uğraştığım şeyler var. Haftasonu kısıtlı bir vaktim oluyor ancak. Kısa bulduysan yapacak bir şey yok.

Kolonileşme muhabbetini buradaki arkadaşlarla yaptık. Ne olacak göreceğiz.

* Transvaali seçip moral ve organizasyonu arttıran araştırmaları yapıp Zululara saldırmayı deneyebilirsin. Kazanamazsan ben yardımcı olacağım.

Çevrimdışı Vannear

• (Tarık Öner)
  • Tımarlı Sipahi
  • *
  • Besle kargayı oysun gözünü.
    • Profili Görüntüle
4 Tugay olduğunu zaten yazmıştım. Sadece resimlere bakmak yerine yazıları da okursan görürsün.

Ekonomiyi de yazıda anlattım.

27 tugay değil 27000 askeri var. Yine okumamışsın. Yine yazının içinde dediğim gibi iki araştırma yaptım ve organizasyon ile moral yükselince sadece iki şehrini işgal ettiğim Zulu ordusuna saldırdım. Ki zaten kabile ordusu olduğu için kolayca yendim. Resme bakarsan benim ordumda dragoonlar var ve generalim gerçekten iyi. Yani ima ettiğin hile ise sana link atabilirim. Zaten hile de kullanmayacağımı belirttim. Hile kullanacağıma gider Asya'ya saldırırım zaten büyürüm. Bu bir RP oyunudur. Ben kazanmak için değil zevk almak için oynuyorum. Her oyunda RP yaparım. Bu oyunu da sizinle paylaşayım demiştim.

Hafta içi 2,5 gün çalışıyorum, diğer günler okula gidiyorum. Bunun dışında da yaptığım uğraştığım şeyler var. Haftasonu kısıtlı bir vaktim oluyor ancak. Kısa bulduysan yapacak bir şey yok.

Kolonileşme muhabbetini buradaki arkadaşlarla yaptık. Ne olacak göreceğiz.

* Transvaali seçip moral ve organizasyonu arttıran araştırmaları yapıp Zululara saldırmayı deneyebilirsin. Kazanamazsan ben yardımcı olacağım.
Ekonomini yazdıgını görmedim 27 tugay dediysem yanlış yazmışım 27 bin asker sadece atlılardan oluşan birlikler ile nasıl yendigini merak etim yıl falan gözükmüyor teknolojini de göstermemişsin resimlerde ondan başlar başlamaz saldırmış gibi gözüktün resimleri tam ekran yapsan sıkıntı yokta sadece belirli kısımları almışsın.

Çevrimdışı FokluGeneral

• (Hermann Fegelein)
  • Sekban
  • *
  • Bülent Ecevit (1925-2006)
    • Profili Görüntüle
Hikaye yaşıyor mu?

Çevrimdışı GoktugPasa

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Satanis Kesen Kedi