Gönderen Konu: Güncel For The Emperor (Bir Japonya AAR'ı)  (Okunma sayısı 1717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NNA3

Ynt: For The Emperor (Bir Japonya AAR'ı)
« Yanıtla #40 : 14 Haziran 2018, 22:02:55 »
Filipinler ve Rus-Japon Savaşı

Bölüm müziği

https://www.youtube.com/v/v1Zf7NVQcPg&fs=1&wmode=transparent

Koloniciliğe Adım ve Bize Ait Olanı Geri Alma

(aç/kapa)

Now, the question of the hour is ‘who’s got the Pandorica?’ Answer, ‘I do.’ Next question, ‘Who’s coming to take it from me?’ Come on! Look at me! No plan, no backup, no weapons worth a damn. Oh, and something else: I don’t have anything to lose. … And if you’ve got any plans on taking the Pandorica tonight, just remember who’s standing in your way.

11th Doctor

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: EmirY

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #41 : 14 Haziran 2018, 22:15:29 »
İronik şarkı seçimi, güzel bölüm. :)
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimdışı NNA3

« Yanıtla #42 : 25 Haziran 2018, 12:29:34 »
Hikaye'yi ne yazıkki durdurmak zorundayım yeni bir PC alıncaya dek en azından.Görüntuler güvende Cloud'a kayıtlı.
Now, the question of the hour is ‘who’s got the Pandorica?’ Answer, ‘I do.’ Next question, ‘Who’s coming to take it from me?’ Come on! Look at me! No plan, no backup, no weapons worth a damn. Oh, and something else: I don’t have anything to lose. … And if you’ve got any plans on taking the Pandorica tonight, just remember who’s standing in your way.

11th Doctor

Çevrimdışı NNA3

« Yanıtla #43 : 05 Temmuz 2018, 12:41:37 »
Fırtına Öncesi Sessizlik

Biliyorum yeni bölümü yeni PC alınca atıcaktım fakat uzun süredir yeni bölüm gelmediği için kendimi kötü hissettim bu yüzdende yeni bir bölüm atayım dedim.

Bölüm müziği

Ejderi Yok Edecek Olan Savaşa Doğru

(aç/kapa)

Yeni bir bilgisayara ihtiyacım var benim gerçekten çünkü korkuyorum PC bir an çökecek falan diye.11 yıllık bakımsız bir PC'de olduğumdan dolayı böyle bir korkum var.

Bu arada video koyma seçeneği insert embed diye kocaman birşey olmuş bu bendemi var sadece yoksa genel bir forum olayı mı ?
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2018, 12:49:58 Gönderen: NNA3 »

11th Doctor

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #44 : 05 Temmuz 2018, 12:42:25 »
adamsın! hala takip ediyorum hikayeyi.
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimiçi Furkan 65

« Yanıtla #45 : 05 Temmuz 2018, 12:47:57 »
adamsın! hala takip ediyorum hikayeyi.

Çevrimiçi alemdar1227

« Yanıtla #46 : 05 Temmuz 2018, 14:44:50 »
@NNA3 Sonda dediğin vido koyma embed'inin kocaman olması bende de var. Sanırım genel bir hata. Moderatörler bi baksa iyi olur.
No time for self-pity
No time for dwelling on
What should have been
But is yet to be

Çevrimdışı NNA3

« Yanıtla #47 : 12 Temmuz 2018, 17:39:16 »
4'ncü Sino-Japon Savaşı

Normalde hiç atmayı planlamıyordum ama 2 bölüm hali hazırda vardı onları atayım dedim kalmasın elimde.

Bölüm müziği

Bu arada video hayla koyamıyorum.Üzüyor :'(.

(aç/kapa)

11th Doctor

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: EmirY

Çevrimiçi Furkan 65

« Yanıtla #48 : 13 Temmuz 2018, 14:59:56 »
Şimdi okuyabildim, konuşmalar yine efsane  :D

Çevrimdışı The New Kaiser

« Yanıtla #49 : 13 Temmuz 2018, 17:49:40 »
Şimdi okuyabildim, konuşmalar yine efsane  :D
”Biz Milliyetçiliği Demirellerden,Türkeşlerden öğrenecek değiliz. Biz milliyetçiliği Ege’nin serin ve derin sularına, Afyon’un haşhaş tarlalarına ve Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına yazdık..Değil ayakları onların hayalleri bile oralara ulaşamaz..”

-Bülent Ecevit

Çevrimdışı NNA3

« Yanıtla #50 : 14 Temmuz 2018, 17:31:01 »
Batı'ya Karşı Savaş

Bölüm Müziği

Yükselen Güneş Daha da Yükselecek

(aç/kapa)

Bu da savaş sonucu ölen kişi sayısı.En kanlı 3'ncü savaş buydu galiba.

(aç/kapa)

Elimdeki son hazır bölümüde attım.Sonraki bölümler geç gelebilir Ağustos ayı gibi.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2018, 17:37:43 Gönderen: NNA3 »

11th Doctor

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Furkan 65, 25itroy25

Çevrimiçi 25itroy25

« Yanıtla #51 : 14 Temmuz 2018, 18:09:32 »
Güzel bölüm :ceasaryes:
Steam:itroy2003

Çevrimdışı The New Kaiser

”Biz Milliyetçiliği Demirellerden,Türkeşlerden öğrenecek değiliz. Biz milliyetçiliği Ege’nin serin ve derin sularına, Afyon’un haşhaş tarlalarına ve Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına yazdık..Değil ayakları onların hayalleri bile oralara ulaşamaz..”

-Bülent Ecevit

Çevrimiçi Furkan 65

Çevrimdışı EmirY

« Yanıtla #54 : 15 Temmuz 2018, 16:12:45 »
Mançurya, Avrupalılara mezar oldu..
Hayallerinle beraber Sovyetler de yıkıldı.

Çevrimdışı NNA3

« Yanıtla #55 : 15 Temmuz 2018, 22:46:02 »
Neyse 90 tane görüntü kaldı ben bunları her haftasonu düzenleyip atmaya çalışacağım ama yinede umutlandırmak istemem çünkü gelmeyedebilir.(Ulan mobilden yazmak ne zormuş şimdi bi baktım bir sürü yazım hatası.)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2018, 01:18:12 Gönderen: NNA3 »

11th Doctor

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #56 : 15 Temmuz 2018, 23:13:17 »
Takıp devam ediyor ustat... sen merak etme
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı koki

« Yanıtla #57 : 16 Temmuz 2018, 02:56:51 »
yorum yapmıyor olmam takip etmediğim anlamına gelmesin. başarılı gidiyorsun devam  tbrk*
Bäume wachsen nicht in den Himmel