Gönderen Konu: Supreme Ruler Cold War Türkçe Yama Çalışması  (Okunma sayısı 34235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bgieer

• (Selanikli)
  • İmperium
  • *
  • Muk
Talip çok.Ortaklaşa birşeyler yaparsınız.
beggin beggin uhuuuuuu

Çevrimdışı canfener

• Mandate
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene
Yaparız yaparızda dosyalar ne zaman çıkar fırından acaba  :grin12:
Ne mutlu laik ve müslümanım diyebilene.

Mustafa Kemal Atatürk <3

Çevrimdışı canfener

• Mandate
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene
Slayer gelene kadar ve yamayı çıkartana kadar yeni başlayanlara küçük ama çok küçük çaplı bi yama yapayı düşünüyom çünkü o yama çıkarsa onun üstünde çok çalışırım ben neyse başlayım küçük yamama  :smash:

Mustafa Kemal Atatürk <3

Çevrimdışı Bgieer

• (Selanikli)
  • İmperium
  • *
  • Muk
Dur aga.Bekle biraz boşuna uğraşma en baştan.
beggin beggin uhuuuuuu

Çevrimdışı canfener

• Mandate
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene
Dur aga.Bekle biraz boşuna uğraşma en baştan.
Yok yok yamayı zaten bekliyorumda yama yayınlanınca indirir ingilizce kısımları çeviririm de yeni başlayanlar oyunu anlayamayınca siliyolar oyunu forumda bu yüzden ölü bende yaşadım aynısını oyunu 3 kere hırslandım yükledim lanet inglizce yüzünden geri sildim  :jester: fakat şimdi yükledim rahat anlıyorum :D ama istemiyosanız yapmam bunu bekleyelim neyse  :smash:

Mustafa Kemal Atatürk <3

Çevrimdışı Loki

• İmparator
  • *
Onu bunu bırakın bir delikanlı çıkıp RON2'yi çevirse iyi olur  :P
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2012, 19:05:43 Gönderen: CreativE™ »

Çevrimdışı canfener

• Mandate
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene
RON ne  :grin12:

Mustafa Kemal Atatürk <3

Çevrimdışı Bgieer

• (Selanikli)
  • İmperium
  • *
  • Muk
Onu bunu bırakın bir delikanlı çıkıp RON2'yi çevirse iyi olur  :P
O oyunun dosyaları devlet sırrı gibi.Ne mod yapabilirsin ne de türkçe yama.İmkansız.
beggin beggin uhuuuuuu

Çevrimdışı canfener

• Mandate
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene
iyice ümitlerim azalmaya başladı

Mustafa Kemal Atatürk <3

Çevrimdışı Deniz Ali

• İmperium
  • *
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2012, 12:53:19 Gönderen: kazanan adam »

Çevrimdışı Heinz Guderian

Özür dilediğin şeyi yapıyorsun.

Çevrimdışı canfener

• Mandate
  • *
  • Ne mutlu Türküm diyene
Diledim + naptım  :vulcan:

Mustafa Kemal Atatürk <3

Moral bozucu bir mesaj daha attın.

Çevrimdışı Bgieer

• (Selanikli)
  • İmperium
  • *
  • Muk
Uzatmayın.
beggin beggin uhuuuuuu

Emretme.

Çevrimdışı solder34

• Misyoner
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Arkadaslar Bana diplomasi kısmı gönderirseniz Onu cevirdiğim kısma entegre ede bilirim.

NOT: ÇEVİRİLERİM YANLIŞ OLA BİLİR KENDİ ÇAPIMDA YAPTIM.!

Çevrimdışı Mundar

• Mülkiyetçi
  • *
Beyler böyle herkes kendi başına bi yama yapmaya kalkışmasın, az bi gazla yapılcak iş değil bu, sayfalarca dil dosyası var bu oyunun  bende kalkıp çeviriye başlarım ama 3. versiyonu bekliyorum çevirmek için.

Ayrıca sadece çeviri yapmak için üye olmayın insanları boşuna umutlandırmayın.Arkadaşlar 3. versiyona kadar yama felan çıkmaz.Az buçuk gazla başlayamazsın bu tüp oyunların çevirisine ondan dolayı boşuna beklemeyin yama gelcek diye.

Çevrimdışı solder34

• Misyoner
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Sen nediyosun Kardesim Ne gazı Ben bu siteyi bilmeden Bunu aylar önce can sıkıntısına baslamısım. İnsanların ne amacla yaptıklarını bileden kafanıza göre yotum yapma. Her insan ceviri zevk meselesidir belki yada Bol zmanı vardır yapar ben baya yaptım. Paylastım... Bu site herkez üye olunuyorsa yorum yapa biliyorsa Konu aca biliyorsa Gevezeliye yer yok. Ben yapmaya devam ediyorum.. Bu siteye 1 hafta oldu bulalı Baktım herze istiyor bendepaylastım. İnsanlara yaklasımın kendine yaklasılamsını istemedin gibi yaklasma İNSAN!!!

Çevrimdışı Mundar

• Mülkiyetçi
  • *
Hemen parlama ünlemler koyup, tenkitlerle bir yere varmazsın. Ben diyorum ki bu kaçıncı yama çalışmasına başlıyorum diyen adam ve yama için bekleyenlerde bir huzursuzluk oluşmaya başladı -en azından bende- yama yapılcaksa %40-50 olmasın %100 olsun diyorum ki bu tek kişiyle çok zor.Ayrıca butonları kelimeleri çevirmek en kolayı, metinler önemli olan.Hem dil dosyalarıda karışık.Belli bir seviyeye gelmeden yamanız, kimseye umut vermeyin diyorum.

Sanki yamaya karşıymışım gibi konuşmuşsun.Senden çok istiyorum yamayı yamayla birlikte gelen arkadaşları ve onlarla multi yapmayı.

Çevrimdışı solder34

• Misyoner
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
Hemen parlama ünlemler koyup, tenkitlerle bir yere varmazsın. Ben diyorum ki bu kaçıncı yama çalışmasına başlıyorum diyen adam ve yama için bekleyenlerde bir huzursuzluk oluşmaya başladı -en azından bende- yama yapılcaksa %40-50 olmasın %100 olsun diyorum ki bu tek kişiyle çok zor.Ayrıca butonları kelimeleri çevirmek en kolayı, metinler önemli olan.Hem dil dosyalarıda karışık.Belli bir seviyeye gelmeden yamanız, kimseye umut vermeyin diyorum.

Sanki yamaya karşıymışım gibi konuşmuşsun.Senden çok istiyorum yamayı yamayla birlikte gelen arkadaşları ve onlarla multi yapmayı.

Bak şimdi Ben bunu aylar önce kardesim oynuyor, seviyor diye Nette bulamayınca cevirmeye başladım. Bu Belki yıl olcak bilmiyor ama şu kesin baya oldu buna başlayalı. Konuya post atarkende başlıkta belirttim, "Diplomasi" kısmı verirseniz entegre edeyim dedim. Neden bunu dedim? Arkadaşın biri Diplomasi kısmı cevirmis... Ondan istemek için Bu paylaşımları yaptım. Bu siteyede 1 saat olmus üye olalı 1 haftadır cok nadir bakmışlıgım var... Posları okuyunca yarıda bırakanları gördüm, Bırakan kişi ise diplomasi kısmı bitti diye okuyunca devam eden varsa vereyim demiş Mevzu bu kardeş. Kimseyede Ben ceviriyorum diye ithamlarda bulunmuyorum. Bu arada Dil dosyaları karışık değil aslında... En azından ben onu çözdüm. Bu son post. Başka da yazmam İyi akşamlar.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.