Gönderen Konu: Supreme Ruler 2020 Türkçe Yama Calısması  (Okunma sayısı 13648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
Supreme Ruler 2020 Türkçe Yama Calısması
« : 02 Mart 2013, 16:02:57 »
Nette cok aradım böyle bir yama , ve baya bi istek oldugunu gördüm , 1-2 kisi baSLamıs 1-2 yıl önce ama yarım kalmıslar. Bende Türkçe yama calısmasına basladım . Aksilik Olmazsa 1.5 - 2 ay icerisinde biter (Ceviri Oranına Göre Degisir.)

Ceviri SR 2020 (Gold) 6.6.1 vers. üzerinde Baslamıs ancak 6.6.1 iptal edilip  Gelen İstek üzerine 6.8.1 v. üzerinde ceviri baslanmıstır. Gold versiyonunu indirmek isteyenlar özel mesaj atsın

Not ; Cevirinin amacı ve kapsamı oyunu daha oynanabilir hala getirmektir
6.8.1 Versiyonu Üzerinde Yama Calısması Bastan Baslamıstır . Yama 6.8.1 Üzerinde Olacatır

Çevirinin Son durumu
Genel İlerleme %5.0

0.11 v. indirmek isteyenler buradan indirebilir ( ikisini de indirin )
İlk önce bunu indirin : http://rapidshare.com/files/3708185967/SP2020%20TR%20YAMA%200.10.rar
daha sonra bu ufak dosyayı mutlaka indirin ceviri hatalarını düzeltecektir: http://rapidshare.com/files/3326464416/SP%202020%20TR%20YAMA%200.11%20UPDATE.rar

Sürekli  yeni resimler eklenmektedir !
« Son Düzenleme: 24 Mart 2013, 22:12:05 Gönderen: scarface03 »

Çevrimdışı cemoooo

• Onursal Üye
  • İmperium
  • *
  • Burrard
Başarılar. Umarım bir aksilik çıkmaz ve sonuna kadar devam edersin.
Whatever happens,
we have got The Maxim gun,
and they have not.

Hilaire Belloc

Çevrimdışı Ali Atay

• (metehan007)
  • Kaptan
  • *
  • Forza L&M
oh be bence en çok ihtiyaç olan oyunlardan biriydi.Umarım bitirirsin.

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
« Son Düzenleme: 02 Mart 2013, 19:45:10 Gönderen: scarface03 »

Çevrimdışı Little Jacob

• Kral
  • *
  • Khal fini laz vos dothrao, vos khal.
Keşke yaptıktan sonra açsaydın konuyu. Yine fos çıkmaz umarım(Pek umudum yok ama)

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
Keşke yaptıktan sonra açsaydın konuyu. Yine fos çıkmaz umarım(Pek umudum yok ama)

fos cıkmaz , bir aksilik olsa bile , yaptıgım kadarını paylasırım . %100 yapmak gibi bir amacım yok , cünkü cok uzun sürer , tek basıma ceviriyorum , cok ileri seviye degil ingilcem googleden yardım alıyorum.  ve türkçe karekterleri yazmamaya dikkat etmek yavaslamama neden oluyor

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
oh be bence en çok ihtiyaç olan oyunlardan biriydi.Umarım bitirirsin.
Başarılar. Umarım bir aksilik çıkmaz ve sonuna kadar devam edersin.
Tesekkürler , bi aksilik olmayacak umarım  .

Çevrimdışı Little Jacob

• Kral
  • *
Türkçe karakter kullanmamaya alışırsın. %100 yapmayacaksan çevirdiğin kısımlar düzgün olsun. Yani o Eu3'ün ibretlik yamaları gibi olmasın. Başarılar tbrk*

Çevrimdışı Ali Atay

• (metehan007)
  • Kaptan
  • *
  • Forza L&M
eyvah google translate'e kaldıysak :D Şaka sen yaptım.Yani tek istediğim her yer devrik cümle dolmasın.'İsrail vermek bize teklif petrol'gibi bir şeyle karşılaşmayalım.(Oyunu bilmiyorum yüksek ihtimal oyunda öyle bir cümle yoktur :D)

Çevrimdışı Little Jacob

• Kral
  • *
GT her türlü öyle çeviriyor :fpalm:

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
eyvah google translate'e kaldıysak :D Şaka sen yaptım.Yani tek istediğim her yer devrik cümle dolmasın.'İsrail vermek bize teklif petrol'gibi bir şeyle karşılaşmayalım.(Oyunu bilmiyorum yüksek ihtimal oyunda öyle bir cümle yoktur :D)

Googleye yapıstırıp oradan da cevrilerni dil dosyasına yapıstirmiyorum öyle bisey yapsaydım ,%50 si biterdi 1 günde sanırım , ( kopyala yapıstır yapsaydım) ugrasıyorum ve dedigin gibi devrik cümle olayına dikkat ediyorum  sonucta oyunu bende oynuyacagım kendi yamamla ,

Türkçe karakter kullanmamaya alışırsın. %100 yapmayacaksan çevirdiğin kısımlar düzgün olsun. Yani o Eu3'ün ibretlik yamaları gibi olmasın. Başarılar tbrk*

%100 ceviri yapacagımı sanmıyorum cok ama cok uzun sürer , cnkü devrik olmamasına dikkat ediyorum . Oynanabilir bir seviyede olsun benm amacım o VE tesekkürler

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
GT her türlü öyle çeviriyor :fpalm:

Bence google olsukca gelirstirmis kendini  8|
« Son Düzenleme: 02 Mart 2013, 19:37:12 Gönderen: scarface03 »

Çevrimdışı Bgieer

• (Selanikli)
  • İmperium
  • *
  • Muk
Seni tebrik ediyorum fakat 6.6.1 sürümünü kimse oynamıyor.Son sürüm olan 6.8.1'i indir ve onun üzerinde türkçe yama yap.Zira emeğin boşa gidecek.
beggin beggin uhuuuuuu

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
Seni tebrik ediyorum fakat 6.6.1 sürümünü kimse oynamıyor.Son sürüm olan 6.8.1'i indir ve onun üzerinde türkçe yama yap.Zira emeğin boşa gidecek.

Aslında 6.8 'in üzerine yapacaktım ama onun crack'ını bir trlü bulamadıgım icin 6.6'nın üzerine yapıyorum. Cok bir sey degismez sanırım 6.8 ile 6.6 ?
« Son Düzenleme: 03 Mart 2013, 08:30:10 Gönderen: scarface03 »

Çevrimdışı Bgieer

• (Selanikli)
  • İmperium
  • *
  • Muk
Değişmez mi? 250 mb bir güncelleştirmeden bahsediyoruz dostum sphle* sphle* ÖM atacağım.
beggin beggin uhuuuuuu

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
Değişmez mi? 250 mb bir güncelleştirmeden bahsediyoruz dostum sphle* sphle* ÖM atacağım.

Tesekkrler . 6.8 üzerinde yeniden baslıyorum

« Son Düzenleme: 03 Mart 2013, 14:52:43 Gönderen: scarface03 »

Çevrimdışı Loki

• İmparator
  • *
Kolay gelsin.

Çevrimdışı Little Jacob

• Kral
  • *

Çevrimdışı scarface03

• Mandate
  • *
« Son Düzenleme: 03 Mart 2013, 22:40:40 Gönderen: scarface03 »

Çevrimdışı Ali Atay

• (metehan007)
  • Kaptan
  • *
  • Forza L&M
Nasıl gidiyor gelişme var mı?

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.