Gönderen Konu: Stellaris - Rehber Arşivi  (Okunma sayısı 1799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ralpakin

• Stellaris
  • Sipahi
  • *
  • You Know Nothing Jon Snow.
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Stellaris - Rehber Arşivi
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2016, 19:39:05 »
Güzel olmuş.

Çevrimdışı Domuz

• (Patlican)
  • Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2016, 16:46:13 »
şöyle sıfırdan oyunu anlatan bir rehber olsaydı çok iyi olur çokta güzel iyi olurdu.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Ralpakin

• Stellaris
  • Sipahi
  • *
  • You Know Nothing Jon Snow.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2016, 16:48:56 »
şöyle sıfırdan oyunu anlatan bir rehber olsaydı çok iyi olur çokta güzel iyi olurdu.
yakın bir zaman Stellaris Modlarının hepsini Forumu ekledikten sonra bir AAR-Rehber yapmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı Domuz

• (Patlican)
  • Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2016, 18:30:01 »
çok iyi olur.
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2016, 18:30:21 Gönderen: Patlıcan »
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı oooski

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2018, 15:05:06 »
Beyler sormadığım yer kalmadı ama çıldırıcam. Oyunu açıyorum ırk yapma ekranına geliyorum menüler arasında başlangıç silahı ve seyahat tipini seçebileceğim sekmeler yok tüm oyun rehberlerinde bu menüyü görüyorum ama bende yok sebebi nedir ?

Çevrimdışı Empire of the Sun

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Haziran 2018, 16:35:56 »
Beyler sormadığım yer kalmadı ama çıldırıcam. Oyunu açıyorum ırk yapma ekranına geliyorum menüler arasında başlangıç silahı ve seyahat tipini seçebileceğim sekmeler yok tüm oyun rehberlerinde bu menüyü görüyorum ama bende yok sebebi nedir ?
2.0 'dan itibaren herkes aynı silah ve seyahat tipiyle başlıyor.

http://stellaris.paradoxwikis.com/Patch_2.0

(aç/kapa)
(aç/kapa)