Gönderen Konu: * Project Glory *  (Okunma sayısı 8122 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Faber est suae quisque fortunae
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
Ynt: * Project Glory *
« Yanıtla #20 : 26 Şubat 2011, 21:09:05 »
Rising Sun, Shining Sun bunlar genel olarak Japonya'nın kullandığ şeylerdir. Kılıç diyor İsveç yok diyor. Banko Japonya.
Doğruların peşinden giden geminin rotasını fırtına bile değiştiremez.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Yanıtla #21 : 27 Şubat 2011, 14:58:48 »
Hint #5

Conquering the world is the goal.

Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Şubat 2011, 15:08:25 »
Dünyanın fethi amaç olacağına göre Büyük İskender'i konu alıyor olabilir. Bu durumda güneşten kasıt da Makedon bayrağı olabilir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Makedonya_%28eski_krall%C4%B1k%29
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı c.

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Şubat 2011, 15:09:39 »
Japonlar hiç bir zaman dünyayı falan fethetmediler.İskender çıkabilir.

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #24 : 27 Şubat 2011, 15:14:11 »
Hmm o zaman İskender de olabilir. İskender'in en doğuya yani gündeşin doğduğu yere varma isteği biliniyor. Bu durumda ipuçları şu an İskender'i gösteriyor gibi.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Maydonoz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 27 Şubat 2011, 15:16:40 »
Hmm o zaman İskender de olabilir. İskender'in en doğuya yani gündeşin doğduğu yere varma isteği biliniyor. Bu durumda ipuçları şu an İskender'i gösteriyor gibi.
İskender büyük :P

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Şubat 2011, 15:23:17 »
Gerçekten İskender olursa güzel olur...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 27 Şubat 2011, 15:26:20 »
İskender Japonya'dan daha iyi olur gibi. Harita da büyük olursa süper olur.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 27 Şubat 2011, 15:27:57 »
Balkanlardan hindistana kadar olur...
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 27 Şubat 2011, 15:33:14 »
İnşallah daha büyük olur. Her neyse, Balor'un mesajı İskender olma olasılığını arttırıyor gibi:

"We didnt have Sweden in Rome either, and the goal was to conquer the world there too :)"
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 28 Şubat 2011, 11:19:33 »
Hint #6

There will be black uniforms.

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #31 : 28 Şubat 2011, 12:07:31 »
Şimdi samuray zırhlarıda siyah üzerine diğer renklerdir. Yani az miktarda yeşil vs...

Ninjaların giydikleride aynı şekilde simsiyahtır. Bu açılardan bakarsak Japonya olabilir. Ancak İskender dönemi makedonya ordularını bilemem.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Şubat 2011, 12:11:28 »
Pers ölümsüzleri ne renk giyiyordu? Ya da Makedon birliklerinde siyah üniforma var mıydı?

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #33 : 28 Şubat 2011, 12:16:47 »
İşte bende bunu bilmiyorum. Şu durumda 1-0 önde Caponlar. :P

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #34 : 28 Şubat 2011, 12:57:43 »
Ninjalar asker değil ayrıca Japonlar'da farklı renkte zırhlar da var. Bence bu ipucu hiçbir şey ifade etmiyor.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #35 : 28 Şubat 2011, 13:15:29 »
Ninjalar asker değil evet. Zaten üniformalar demiş. Ninjaların giydiğide siyah. Uniforma olması için asker olması şart değil.

Samuray zırhlarındaki renkler ise siyah plakanın üzerine diğer renklerin atılmasıyla oluşur. Diğer renkten dediklerin siyahın üzerinin boyanmasıdır. Ağırlıklı olarak yeşil ve lacivertttir bu renkler. Nadirende olsa tammen kahverengi olan zırhlarda vardır.

Çevrimdışı c.

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Şubat 2011, 14:52:18 »
Japonlardansa İskender-Kebap çıkması daha iyi olur.

Çevrimdışı dikkat!

• Ağır Süvari
  • *
  • Kişisel İleti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Şubat 2011, 16:50:31 »
 İskender daha güzel olur Japonya'dan :-\
İmza:
İmzanız, gönderdiğiniz her iletinin altında gösterilir. BBC etiketleri ve gülücük kullanabilirsiniz.
İmzanızdaki resimlerin genişliği 800 pikselden fazla olamaz

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle