Gönderen Konu: Runemaster Geliştirici Günlüğü 11-Skald  (Okunma sayısı 965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TirollüDoruk

  • Yılın Editörü
  • Cumhuriyet Generali
  • *
  • İleti: 2126
  • Son Muhabir: Yandım Doruk
Runemaster Geliştirici Günlüğü 11-Skald
« : 05 Ağustos 2014, 18:24:15 »
Herkese merhaba, 11. Geliştirici Günlüğüne hoş geldiniz!

Bu hafta Skaldlar hakkında konuşacağız!

Skaldlar söyledikleri şarkıların içindeki büyülerle kendi askerlerine ilham verir, yeteneklerini güçlendirir, yaraları iyileştirir ve düşmanı dehşete düşürürler. Şarkıları Dünyalar kadar eski, şiirleri aynı anda ölümcül oldukları kadar güzeldir de. Ve müzikleri, düşmanlarını köleleştirip dostlarını güçlendirecek kadar güçlüdür.

İnsan Skald'ı ok ve yay kullanır ve bu yüzden yakın dövüşte fazla güçlü değilir. Arka saflardan askerlerine destek olmayı tercih eden İnsan Skald'ı kendi birliklerinin yeteneklerini arttırmaya ve güçlerini çoğaltmaya odaklanmıştır.

Kara Elf Skaldı tataryayı kullanır ve kendi askerlerinin daha büyük işler başarmasını sağlayıp yaralarnı iyileştirirken bir yandan da düşmanı karanlığa ve korkuya sürükleyebilir.

Dev Skaldının güçlü kolları onun fırlattığı baltaların herhangi bir oktan çok daha uzağa çok daha hızlı gitmelerini sağlar. Zaten devlerin balta fırlatmalarının nedeni de ellerine aldıkları her yayın ya da tataryayının bu güce dayanamayıp er geç kırılıyor olmasıdır.

Aydınlık Elf Skaldının en büyük gücü sesindedir ve söylediği şarkılar düşmanlarını korkutup kaçırabilirken dostlarının daha da iyi savaşmasını sağlar. Aydınlık Elf Skaldı ok ve yay kullanır.

Son olarak, Skaldlara özel 3 yetenek...
Kahramanlık Şarkısı- Mangadaki bütün birimlerin düşmana verdikleri hasarı 10 tur boyunca %10 arttırır.
Kartal Gözü- Savaş alanındaki herhangi bir düşmana, menzil kısıtlaması olmaksızın Menzilli Hasar Gücünün %100'ü kadar zarar verir.
İyileştirme Şarkısı- Mangadaki bütün birimleri 5 Can kadar iyileştirir.

...Ve İnsan Skaldının bir resmi:
 

 

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.