Gönderen Konu: Runemaster Geliştirici Günlüğü 12-Öfkeci  (Okunma sayısı 796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TirollüDoruk

  • Yılın Editörü
  • Nizam-ı Cedid
  • *
  • İleti: 2069
  • Son Muhabir: Yandım Doruk
    • Profili Görüntüle
Runemaster Geliştirici Günlüğü 12-Öfkeci
« : 05 Ağustos 2014, 17:47:48 »
Bir Geliştirici Günlüğüyle daha karşınızdayız ve bu sefer konumuz savaşta öfkeden kuduranlar-Öfkeciler!

Bir öfkeci savaşta o kadar öfkelenir ki resmen çıldırır. Bu çılgınlık öyle boyutlara ulaşır ki bazı öfkeciler acıyı hiç ama hiç hissetmeden saatlerce savaşıp durabilir ve savaştan sonra akıllarında bu çılgınlıklarıyla ilgili herhangi bir anı kalmaz. Kılıçların kendisini kesmesi ya da ateşin cildini yakması Öfkeciyi durduramaz. Hatta bazı efsaneler bu öfke nöbetleri sırasında dost düşman demeden katliam yapan ve savaş sonrasında yorgunluktan ölmek üzere olduğu halde yine de zincirlenmesi gereken Öfkecilerden bahseder.

Öfkeci bir Tirölün yaklaşmakta olduğunun ilk işareti kalkanına vurarken bir yandan da kendisinin çığlık atarak çıkarttığı canavarımsı sestir. Tiröl Öfkecisi silahların açtığı yaraları umursamadan düşmana vurmaya devam etse bile dostla düşman arasındaki farkı asla unutmaz.

Savaşın ortasında Cüce Öfkecileri hiddetle ve şiddetle çarpışırlar ve kan kokusu aldıklarında onları kimse durduramaz. Korkuyu hissedebilen  Öfkeci, kendisinden en çok korkan düşmana saldırır.

İnsan Öfkecisi, savaş sırasında ölümcül bir öfkeyle kuduran sıradan bir savaşçıdır. Yaralandıklarını fark etmeden düşmana saldırırlar ve son düşmanlarının ölü bedenleri yere düşmedikçe durmazlar. Düşmanları onlardan korkup kaçsa da dostları yanlarında korkusuzca savaşırlar.

Öfkeci Devlerden sakının! Savaş sevgisinden gelen çılgınlıkları ve sınırsız vahşilikleriyle düşmanları onların karşısında kaçacak yer ararlar. Oysa o, düşmanlarına aman vermeden saldırır ve eşi benzeri olmayan hiddetiyle onları yerle bir eder.

Bu Günlüğü Öfkeci'nin yeteneklerinden 3 tanesiyle bitiriyoruz:
Koruyucu- Mangasındaki herkesin zırhını 2 yükseltir. 3 Tur sürer.
Zırh Kırıcı Vuruş- Düşmana yakın Dövüş Gücünün %80'i ve Zırh Delici Yakın Dövüş Gücünün %150'si kadar zarar verir.
Güçlü vuruş- Yakın Dövüş Gücünün %125'i kadar hasar verir ama Zırhı 1 turluğuna %25 azaltır.

Son olarak, Dev Öfkecisinin bir resmi: