Gönderen Konu: Karakterlerime görev veremiyorum  (Okunma sayısı 1645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agustus minibüs

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Karakterlerime görev veremiyorum
« : 30 Nisan 2011, 15:03:11 »
arkadaşlar merhaba ,
strateji rehberini okuduktan sonra spartacus'un de gazıyla oyuna başladım. Kendi çapımda bayaa bir ilerledim fakat sorunum şudur ki karakterler ekranında martial'ı oldukça güçlü adamlarım olmasına karşı (ki yaşları 18'den büyük) Legate olarak ordularıma atayamıyorum. sadece Legate değil hiç bir görev veremiyorum. çıldırmak üzereyim martial'ı 1 olan komutanlarım devamlı çok adam kaybederek savaşlardan çıkıyor ki bu da benim man powerımı etkiliyor. acaba oyunun bu kısmında bug mu var yoksa o bug hala bazı şeyleri çözemediğim için bende mi var  :stars: anlamadım ?
bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri var ise çok memnun olurum.
not: Oyunu Rome Gold olarak yükleyip Vae Victis 2.32 olarak update ettim.

Çevrimdışı Annibal

Ynt: Karakterlerime görev veremiyorum
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2011, 15:43:16 »
Öyle önüne geleni Legatus yapamazsın. Önce onlara belirli memurluklar vermen lazım ki bunların neler olduğu araç ipucunda yazar. Bunlardan bazıları quaestor ve censor olmalı. Bunun yanında konsülü de legatus yapabiliyorsun ama detaylı olarak hatırlamıyorum.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı agustus minibüs

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2011, 21:58:57 »
Legatus için önüme geleni yapamayacağımı biliyorum , ipucu yazılarını da okudum ancak yine bile hiç bir memurluk için bu adamlara görev veremiyorum. benim bildiğim technology advisor , cencor , consul ve vali olarak atayabilirim ki bu adamlar buradaki listede de çıkmıyor ? bir ara deneme amaçlı istediğim adamı hapse attım 3-5 gün hapiste tuttuktan sonra saldım. Bu sefer listede çıktı, mutlaka belirli bir koşulu vardır ama çözemedim ... acaba bir sırası mı var bu memurlukların ?

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2011, 22:03:46 »
O memurluklar için de bazı koşullar var elbet. Örneğin aedile olmayan birini censor yapamazsın gibi... Bunlara dikkat etmen lazım.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"