Gönderen Konu: Rise of Prussia  (Okunma sayısı 14335 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Rise of Prussia
« Yanıtla #20 : 19 Şubat 2010, 00:05:50 »
Çıkınca oynamak isterim :)
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

« Yanıtla #21 : 21 Şubat 2010, 11:39:16 »
I want it  :o :o karmaşık ama favori ülkemi yapmışlar oyunda daha ne istiyim ki  :P :P :P :P

Çevrimdışı Hoihastası

• Minister
  • Sipahi
  • *
  • cennaro'ya selam olsun. :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Şubat 2010, 13:21:56 »
bu paradox'ta hafif alman hayranlığı var. :P
"Ey Türk evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil Türk kanında mevcuttur."

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 21 Şubat 2010, 21:34:57 »
bence almanyayı bu kadar ezdikleri için şimdi yüceltiyorlar  ;D
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Kratoss

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 10 Mart 2010, 20:25:13 »
Oyun çıktı ilgilenenlere duyurulur

Çevrimdışı KHAN

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Mart 2010, 16:22:06 »
Oyunu indirip inceledim;

Sistem gereksinimi açısından pek sıkıntı çekileceğini sanmıyorum çünkü çok sade grafiklere sahip

Harita güzel coğrafi şartlara dayalı bir harita oluşturulmuş

Müzikleride baya iyi ünlü bestekarların orkestra ile icra edilmiş müziklerini dinliyoruz,Victoria'daki gibi

Oyun "Turn Based"yani tıpkı Total War oyunlarındaki gibi

Arayüz ve oynanış açısından çok kolay olduğunu söyleyemeyeceğim,Lakin Paradox oyunlarını oynayanlar buna alışkındır, zamanla çözülebilecek bir oyun

Oyunda Prusya ve Avusturyayı seçebiliyoruz

Çevrimdışı Kratoss

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Mart 2010, 22:33:07 »
Forumlarda rusyayıda seçebiliyoruz diyorlardı doğru mu

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Mayıs 2010, 00:49:18 »
güzel oyuna benziyor.
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 23 Mayıs 2010, 00:50:11 »
tam avrupa haritası olsa daha güzel olurdu...
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 23 Mayıs 2010, 00:52:47 »
içerik olarak bu açığını kapatıyor diye düşünüyorum?

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 23 Mayıs 2010, 00:58:03 »
olabilir yinede tüm avrupa olsa daha iyi olurdu...
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Mayıs 2010, 01:00:10 »
Küçük harita küçük hedefler.ve kısa oyun.  ??? Bu sorunda var .

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 23 Mayıs 2010, 01:00:34 »
bende bunu kastetmiştim...
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Mayıs 2010, 01:01:04 »
modla düzeltilir.  tbrk*

Çevrimdışı fatih pasha

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 10 Haziran 2010, 16:03:35 »
Öncelikle, bu oyun Paradox oyunu değil. Sadece Paradox tarafından yayınlanıyor. Oyunun yapımcısı AGEOD'dur. Oyun motoru ve diğer herşey AGEOD'a aittir. Grand Strategy müptelaları yakından tanır kendilerini.

AGEOD'un oyunlarına yabancı değilseniz, fazla kasmayan bir oyun. Ama diğer oyunlarıyla kıyaslayınca bir American Civil War veya bir Campaigns of Napoleon veya World War One kadar büyük ölçekli değil. Sebebi de 7 Yıl Savaşları'nı simule etmesi.

Yine de bu oyuna geçmeden önce en azından AGEOD'un daha ilgi çekici temalara sahip eski oyunlarından birini oynayın derim.

http://www.ageod.com/
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı Baris

« Yanıtla #35 : 12 Haziran 2010, 22:25:11 »
Gerçekten mükemmel bir oyun ve bu firma bu tür oyunları uzun zamandır yapıyor, ve aynı europa universalis serisi gibi çok ince ve çok güzel oyun mantığı var çok gerçekçi,tavsiyem mutlaka oynayın çok zevkli ve sağlam bir oyun,firma oyunu devamlı geliştiriyor, yapay zeka çok iyi harita süper tam multiplay için. Bence bu güne kadar çıkmış bu mantıktaki oyunların(wargame) en iyisi(civilization ayrı tabi) ama civilization serisinde ikmal generaller gibi eksik noktalarını tamamlıyor,

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Yanıtla #36 : 04 Ağustos 2010, 08:33:07 »
Herhangi bir resim upload sitesine yüklendikten sonra elde edilen resim linkini;

Kod: [Seç]
[img]Resim linki buraya[/img]
arasına ekleyerek yapabilirsiniz.

Ayrıca tavsiye edilen upload sitelerine buradan ulaşabilirsiniz: http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=1528.0
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2010, 08:34:07 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Spartan

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 05 Ağustos 2010, 00:32:00 »
Oyunu bugün indirdim şöyle bir baktım karışık geldi doğal olarak da bir de politik haria yok mu yahu sınırlarımı çözemedim :D
Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir. - Max Stirner

Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır. - Friedrich Nietzsche

http://theanarchistlibrary.org/library/the-anarchist-faq-editorial-collective-an-anarchist-faq
http://www.submedia.tv/
http://sosyalsavas.org/

Çevrimdışı Spartan

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 06 Ağustos 2010, 04:14:12 »
Biri şu oyuna rehber hazırlarsa çok makbule geçecek, ilk defa bir oyunda kendimi bu kadar aciz hissettim :D Teşekkürler Barış sorarım. Beta yamasını indirmeyecektim ama öyle diyorsan indiriyim.
Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir. - Max Stirner

Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır. - Friedrich Nietzsche

http://theanarchistlibrary.org/library/the-anarchist-faq-editorial-collective-an-anarchist-faq
http://www.submedia.tv/
http://sosyalsavas.org/

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

« Yanıtla #39 : 06 Ağustos 2010, 07:20:39 »
Selamlar,

Politik harita yok  paradox oyunlarında olduğu gibi.

Hangi popüşer Paradox oyununda politik harita yokta hepsinde yok diyorsun ?