Son İletiler

Sayfa: 1 ... 6 7 8 9 [10]
91
Aralarında oynamış olduğum tek mod... Ayrıca sevdiğim bir mod. 10 verdim gitti.
92
1919-1947 / Ynt: Moskova mı yoksa Kiev mi ?
« Son İleti Gönderen: Hynkel Dün, 00:53:40 »
Aslında beceriksiz olan Hitler değil Himmler'dir. Himmler'in verdiği kritik her karar Almanların yenilgisine bir adım daha yaklaştırmıştır. Buradaki Hitler gerizekalılığı ise Himmler'e itimat ediyor, sözlerine ve tavsiyelerine önem veriyor oluşuydu. Dunkirk ve doğu cephesindeki kritik hataların sorumlusu Himmlerdir.

Himmler SS kuvvetlerinin komutanıydı. 1942'ye kadar Himmler de gerizekalı olsa da kaliteli Wehrmacht subayları ile uyum içinde harekatları planlıyordu. Hitler başkomutanlığı fiilen üzerine alınca ne Wehrmacht subayları kaldı ne de Wehrmacht kökenli SS subayları.
93
Hearts Of Iron IV / Ynt: Generalin asker limitini arttırma
« Son İleti Gönderen: Hynkel Dün, 00:49:40 »
Bütün generallerin tümen limiti 24'tür. Sadece alan savunması-garnizon görevi verirsen 72 tümene çıkar.
94
Hearts Of Iron IV / Generalin asker limitini arttırma
« Son İleti Gönderen: Hitlerinbiyigi Dün, 00:44:38 »
Beyler bu konu canımı çok sıkıyor bir generale veya mareşala fazla birlik veremiyorum mesela 24 diyor ustune cikinca ceza veriyor ama baska devlet generallerinde 70 bölük alan var
Edit:Teşekkürler
95
Buna 10 vermemek ayıp olur. Kullandığım tek HOI 4 modu. Daha da geliştirmen dileği ile :)
96
Ufak tefek hatalar olsa da, yine de gönlümü fethetmiş bu moda 10 puan vermeden, geçmek olmaz.
97
Azgad modunda oynadığım hikaye beni bu moda aşık etti. Ayrıca, eklenmiş yan özellikler ise moda ayrı bir hava kattı. Bu yüzden bu moda vereceğim puan: 10!
98
1919-1947 / Ynt: Moskova mı yoksa Kiev mi ?
« Son İleti Gönderen: Wayfear 20 Haziran 2018, 23:56:52 »
Hiçbir şey olmazdı. Sovyetler sanayilerini zaten Ural ve Sibirya'ya taşımışlardı. Kızıl Ordu ilerleyen zamanlarda tekrar o bölgeleri ele geçirecekti yani.

Katılıyorum .

99
Hearts Of Iron IV / Ynt: Hoi4 le ilgili yardima ihtiyacim var Arkadaslar
« Son İleti Gönderen: Elensar 20 Haziran 2018, 23:54:15 »
Arkadaş video izlemeden oyunu nasıl öğreniceksin ki. Bol bol video izle.
100
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: Elensar 20 Haziran 2018, 23:51:40 »
Nihayet yapabildim. İrana bir komünist olarak savaş açtım kimseyi savaşa çağırmadım. Neyse sonra savaşın bitmesine 2 hafta kala bu çin bloğuna katıl.  İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Çin savaşı kaybetti mesajı ardından benim savaşta bitti peşi sıra. Sonra japonya benim kazandığım savaşta katılmadığı halde puan elde etti. 50 puanı ona vermeden tam ilhakla kazandım. Bende anlamadım.
Sayfa: 1 ... 6 7 8 9 [10]