Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10
11
HOI4 - Modlar / Ynt: HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V2.6 Yayınlandı!
« Son İleti Gönderen: FatihTr Bugün, 12:33:19 »
Hocam 1 hafta sonra üniversite sınavım var kusura bakmayın. Tabiri caizse köpek gibi ders çalışıyorum şuan :) Decisions kısmının %70-80 civarını çevirmiştim onu yayınlayacağım bu hafta. Tam anlamıyla çevirmeye bir aksilik olmazsa 1 hafta sonra başlayacağım. Günde en az 2 saatimi ayırıp çeviriyi hızlı bir şekilde ilerletip bitirmek istiyorum. Önümüzdeki yamalar focus açıklamaları ve event üzerine olacak. Yani oyunu daha rahat oynamanıza olanak sağlayacak yerleri çevireceğim. Ayrıca Donanım Haber forumunda konu açmayı planlıyorum. Malum yardım eden olursa hızlı bir şekilde bitirebiliriz. Sonrasında CK2 çevirisini bitirmeye çalışacağım. Yeni oyun çıkana kadar bitirebilirsem o çeviriyi de başka oyunlar çevirmeyi düşünüyorum. Yeni oyun çıkınca ona da el atacağım tabi ki.
12
1919-1947 / Ynt: Moskova mı yoksa Kiev mi ?
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 12:05:04 »
Bence olurdu stalin kaçabilirdi sovyet ordularında büyük moral kaybı savaşa isteksizlik çıkardı stalin başedemezdi.Adolf hitlerin bir daha hataya düşmezdi sovyetler gene dayanırlardı 1-2 yıl ama fayda etmezdi

Stalin Moskova savaşı öncesi bakanlarını tahliye etti. Ancak kendisi Moskova'da kaldı.
13
Etherd yine döktürüyor! Bravo, böyle devam! tbrk* tbrk*

Ancak bu konu neden sabit?

Sağ ol.İlgi görürse sabitlenecek ti sabitlendi.Ölünce izleme eklendi,kritik vuruşlarda ağır çekim eklendi...

Kafa kesme,kol kesme,ayak kesme,el kesme,bacak kesme;Oyun içi silah ve zırh oluşturma eklendi.(Silah oluşturma da çok az bir hata var.Çözünce resim atacağım.)
14
Hearts Of Iron IV / Ynt: Düşman Donanmasını Ele Geçirme
« Son İleti Gönderen: Hynkel Bugün, 11:54:07 »
Askerler zaten manpower olarak katılıyor. Donanmayı ise ele geçiremezsin, oyunun mekaniği izin vermiyor.
15
Hearts Of Iron IV / Düşman Donanmasını Ele Geçirme
« Son İleti Gönderen: fusuy145 Bugün, 11:51:28 »
Merhaba Arkadaşlar,

HOI'de savaş kazandıktan sonra barış antlaşmasında düşman donanmasındaki ağır kruvazör vs ele geçiremiyoruz. Fakat ülkeyi kukla yapıp kendimize kattıktan sonra ülkedeki askerlerle beraber donanmada katılıyor. Bunun sebebini biliyor musunuz? Başka şekilde düşman donanma ve askerlerini ele geçiremez miyiz?
16
Europa Universalis IV / Ynt: Siyah bayraklar hatası
« Son İleti Gönderen: HazretiJoseph Bugün, 11:16:49 »
Dosyaları doğrulat.
Doğrulattım fakat sorun çözülmedi.
17
Europa Universalis IV / Ynt: Siyah bayraklar hatası
« Son İleti Gönderen: Furkan 65 Bugün, 10:57:39 »
Dosyaları doğrulat.
18
Europa Universalis IV / Siyah bayraklar hatası
« Son İleti Gönderen: HazretiJoseph Bugün, 10:54:03 »
Merhaba dostlar,

Europa Universalis IV'ü dün aldım yükledim. Bugün oyunu açtım güzelce çalıştı fakat tek sıkıntı hatta önemli bir sıkıntı; tüm devletlerin bayraklarının siyah olmasıydı. Bunu nasıl düzeltebilirim?
19
Hearts Of Iron IV / Ynt: Generalin asker limitini arttırma
« Son İleti Gönderen: Furkan 65 Bugün, 10:41:18 »
İronman ile uyumlu değilmiş galiba onada dikkat et.
20
Mount & Blade: Warband / Ynt: M&B Warband Ekran Görüntüleri
« Son İleti Gönderen: EfeArda Bugün, 10:35:59 »
Diplomacy Litdum modu ile oldu.
Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10