İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - anderas andersen

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 15
1
Hearts of Iron III / Ynt: Teknik Mesele Kafayı Yiyceğim
« : 13 Haziran 2018, 15:08:43 »
Ben de eski bilgisayarımda böyle sorunlar alıyordum. Devam tuşuna bastığımda genellikle giriyordu oyuna. eğer oyun açılmıyorsa:

1) Yüklü mod var ise modları kaldırıp tekrar dene.
2) Steamda oyuna sağ tıkla özellikler=>yerel dosyalar=>yerel dosyaların bütünlüğünü doğrulaya bas. eğer oyun dosyalarında hata varsa steam düzeltmeye çalışır.
3) Oyunun yüklü olduğu dosyada "_CommonRedist" diye bir klasöy var. içinde 2 program olucak onları tekrar yüklemeyi dene.
4) Ekran kartını güncelleştir.
5) Oyunu silip tekrar yüklemeyi dene.

2
Hearts of Iron III / Ynt: AI Almanya ve Sovyetler
« : 16 Kasım 2017, 22:10:15 »
AI ye hedef vermezsen eğer ilerlemekte problem yaşıyor her zaman. ayrıca Almanya, Rusya gibi büyük bir devlet ile oynamıyorsan eğer fazla sayıda cephe açtığında sıkıntı yaşaman normal. AI hep problemli ama. mesela ben Türkiye ile oynarken yunanistan ve bulgaristanı alırken kendim oynuyorum, ayrupaya daha fazla ilerlerken cephenin yarısını AIye bırakıp yarısını da kendim yönetiyorum.

3
Üçünü de alman lazım.

4


turkish lokum böyle bir event yapmak istediğini söyledi bana. Ben de zaman bulabilirsem eğer event üzerinde çalışmaya başlayabilirim.

5
Batıyı ittifak devletleri doğuyu Rusya işgal edip sonrada ikisi birden kukla devlet kurarlar ise bu devletlerin oluşmaları mümkün olabilir aslında

6
Hearts of Iron III / Ynt: Hearts of Iron 3 DDR ve FRG
« : 16 Nisan 2017, 22:33:50 »
Oyun dosyalarında doğu ve batı Almanya ile ilgili bir dosya bulunmuyor. bu yüzden ayrı ayrı kurulmaları mumkün değil. tabiki batıyı ittifak devletleri doğuyu rusya igal edip sonrada kukla devlet kurarlar ise oluşmaları mumkün olabilir -ancak hiç denemedim-

Diğer konular silindi.

7
İnsanların karşılıksız bir şey yapmadığı ve tembelliğe alıştığı bu dönemde böyle bir şey yapmanız çok hoş, teşekkürler.

İlerleme ne aşamada acaba? Modu tahminen ne zaman çıkartabilirsiniz?

Projeye desteğiniz için asıl biz teşekkür ederiz. Umuyoruz ki halkımız bu bencillik ve uyuşukluktan kısa zamanda kurtulur.

Projenin bitiş tarihi konusunda kesin bir tarih söyleyemiyorum ancak elimizden geldiği kadar hızlı bir şekilde bitirmeye çalışıyoruz.

8
HOI3 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: Yeni Birim Eklemek
« : 05 Mayıs 2016, 22:46:37 »
ben sadece temel görünüm için anlattım. 3d asker görünümleri için ayrı değişiklikler yapmak lazım ama tam emin değilim o konuda.

9
Diğer Oyunlar / Clash of Clans Bot
« : 02 Mayıs 2016, 19:57:31 »
Arkadaşlar clash of clans için bot programı buldum. Sorunsuz çalışıyor. Direk indirme linkini veriyorum.

https://github.com/MyBotRun/MyBot/archive/release/MBR_5.3.2.zip

10
Hearts of Iron III / Ynt: Hoi 3 de oyindan atma
« : 02 Mayıs 2016, 19:20:48 »
Arka arkaya mesaj atmak yasaktır. Birşey ekleyeceksen eski mesajını düzenle.

11
Merkez komutanlıkları silmek için HQ'nun bütün topraklarını başka bir HQya aktarman gerekiyor.

12
Hearts of Iron III / Ynt: Bir kaç soru
« : 15 Nisan 2016, 22:16:21 »
1) national unity düşmesinin hem ICye hem de teslim olma yüzdesine etkisi var. national unity az olursa ülkede kanun çıkartmaz falan da zorlaşıyor.

2) avcı uçaklarından filo kurup hava üstünlüğü görevi verirsen durdururlar düşman uçaklarını bir süre. Mobile AA ler de var oyunda ama uçaklara ateş ediyorlar mı tam emin değilim.

3) örnek vererek anlatayım; sen piyade kuvvetlerini small arms teknolojin 1 iken yetiştirdin. M1918 tüfekleri ile başlarlar. Ama askerler yetişirken sen small arms teknolojini 2 seviyeye çıkarttın. uprade bölümüne ıc ayırarak piyadelerinin silahlarını M1918 den M1 Garand e yükseltir. yani ateş gücünü artırırsın.

13
HOI3 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: Soru
« : 30 Mart 2016, 22:10:29 »
Bu rehberde bulabilirsin sorunun cevaını: http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=45795.0


BosnianTr isimli arkadaş nirmal oyun için şöyle bir mod yapmştı ama BIda çalışırmı bilemiyorum:http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=46551.0

14
Hearts of Iron III / Ynt: Faşizmi yayma ve Bakan dissenti
« : 29 Mart 2016, 00:36:36 »
1) O dönemde Müttefikler ve Koministler kukla devletler kullanıyordu ama Almanya kukla yapmak yerine direkt el koyma yoluna gidiyordu bu yüzden o seçenek yok.

2) Her bakanın ayrı bir yeteneği var. Bu yeteneklere göre düzenli değişiklikler yapman gerekebiliyor. Birde bakanlar senin partinden olur ise dissent daha düşük oluyor sanırım ama emin değilim.

Örnek olarak sen Diplomasiden kendini Müttefiklere yaklaştırırken Great Compromiser(Axis e %10 yakınlık verir) özellikli bir bakanın olmaması gerek.

15
Hearts of Iron III / Ynt: Hoi3 Teknoloji Ayarı
« : 29 Mart 2016, 00:30:07 »
aynı değişikleri hem normal hem de TFH dosyalarına uygulaman gerekiyor.

16
Diğer Oyunlar / HUMBLE BUNDLE
« : 27 Mart 2016, 13:17:37 »
Düzenli olarak 1$,7$ ve 12$ lık pakerler ile birçok oyunu indirimle sunan bir site. Herkesin takip etmesi gereken indirimleri var. Satın aldıktan sonra email adresinize gelen linke tıklayarak oyunların steamdan indirmek için gerekli olan kodu elde edebiliyorsunuz.

Sitenin linki: https://www.humblebundle.com/


SEGA Strategy Bundle da şu anda
 
1$ ödeyerek alabileceğiniz oyunlar: Company of Heroes Complete Edition, Warhammer 40,000: Dawn of War - Master Collection, Medieval II: Total War Collection, Rome: Total War™ Collection, SEGA Genesis/Megadrive Strategy Pack

7$ ödeyerek üstteki oyunlara ek olarak Valkyria Chronicles, Warhammer 40000: Dawn of War II - Grand Master Collection, Eastside Hockey Manager, Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai Collection oyunları ve Football Manager 2016 için %66 indirim paketi

12$ ödeyerek üstteki tüm oyunlara ek olarak Total War: ATTILA ve Company of Heroes 2: Master Collection oyunlarını da alabilirsiniz.


toplamda $379 civarında birpara ödemek yerine $12 ödeyere tüm bu oyunları alabilirsiniz. SEGA Strategy Bundle 9 gün sonra bitiyor.

17
Hearts of Iron III / Ynt: Supply
« : 21 Mart 2016, 00:33:26 »
Başkentten çıkıp sınıra kadar ulaşan bir hat yapman gerekli. Sovyetler ile yeni oyuna başlayıp altyapıyı incelersen güzel bir fikir verir sana.

18
Steam dan ekeyelim birbirimizi. Çok fazla boş zamanım olmasa da teknik konularda yardım edebilirim.

19
Hearts of Iron III / Ynt: Supply
« : 21 Mart 2016, 00:09:57 »
1) Oyuna girerken oyun modunu "arcade" olarak değiştrebilirsin. arcade modun normal moddan tek farkı kaynakların konvoylarda değil direkt olarak taşınması.

2) Teknolojilerden suppay dağıtımı ile ilgili olan araştırmaları yapmak, başkentten başlayan gelişmiş bir yol ağı kurmak ve transport planeler ile bölgeye supply bırakmak çözüm olabilir.

20
TFH dlcsi ile bazı provincelerin özellikleri değişti. Bu yüzden ana dosyada değişiklik yapsak bile TFH ile değişen provinceler orjinal halleri ile kalıyor. Bu sebeple aynı değişiklikleri tfh klasöründeki dosyalara da uygulamak gerekli.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 15