İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Eq1NoX

Sayfa: [1]
1
Bu konuyu birkaç ay öncede açmıştım. Fakat konuyu silme kararı almıştım. Çünkü mod dosyalarında sorun çıkmıştı ve modu silmiştim. Fakat tekrar başlama kararı aldım ve şuanda sildiğim mod klasöründen daha çok ilerleme katettim.
Mod bilgisi olan ve yardım etmek isteyenler discord linkinden bana ulaşsın lütfen.

Discord link: https://discord.gg/gHMmHjT

2
Terrain.bmp'de değişiklik yapmak istiyorum ve haritada şehir gözükmesini istiyorum fakat değişiklik yaptığımda ve oyuna girdiğimde terrainler bozuk çıkıyor. Yardım edebilecek varsa özelden konuşalım lütfen.

3
Biliyorsunuz ki Millenium Dawn, Economic Crisis 2013 gibi günümüz modlarının bazı arkadaşlarda çalışmadığını gördüm. Bu yüzden bende çalışabilir ayrıca Türkçe olan bir günümüz modu yapma kararı aldım. Projeye başladım bile. Projeye günümüzdeki ülkeleri yapmakla başladım. Orta Doğu, Orta Asya, Kafkas, Balkanların ülkelerini yaptım. Asya ve Avrupa ülkelerinin yarısı bitti. Tek başıma yaptığım için yavaş ilerlediğimi biliyordum. Bu yüzden bu konuyu açtım. Bana Focus ağacı, teknoloji ağacı gibi konularda yardım edebilecek arkadaşlar arıyorum.
Discord linki: https://discord.gg/ymcfkw

Sayfa: [1]