İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Bilisi

Sayfa: [1]
1
Diğer Oyunlar / Medieval Engineers İlk Kale
« : 02 Mart 2015, 23:21:56 »
Selam Arkadaşlar,

Medieval Engineers'da ilk kalemi sonunda bitirdim :) umarım beğenirsiniz.
BURDA TEMELDE YAPTIĞIM HATA YÜZÜNDEN YIKILDI DAYANAMADI DİPTEKİ TAŞLAR :) TABİ SONRA Bİ KAÇ TOPTA BEN ATTIM

 tbrk*


2
Diğer Oyunlar / Oyun Takas Medieval Engineers
« : 21 Şubat 2015, 11:18:22 »
Arkadaşlar Medieval Engineers almak istiyorum, indirim bitmeden ama elimde 1 adet fazladan Counter-Strike Complete 1 de Europa Universalis IV var, Medieval Engineers oyunu'nu alıp 2'sinden biri ile birde How to Survive veriyorum takas edecek varmı?  İsteyen CS Complete ile yada Europa Universalis IV ile takas edebilir. (Counter-Strike Complete 49TL ) - (Europa Universalis IV 59TL) - (How to Survive 24TL ) (Medieval Engineers 31 TL)

3
Merhaba Arkadaşlar,

CsGo'da şuan 3 kişiyiz ve sürekli rekabetçi maçlara girmekteyiz aranızda CsGo atan ve tek girmekten sıkılan yada tek girdiği halde iyi takımlara denk gelemeyen varsa steam'den beni eklesin ıd: celeeskist
Birlikte daha iyi rütbelere erişebiliriz.

4
Mount & Blade: Warband / Mount & Blade: Warband Çekiliş
« : 22 Aralık 2014, 13:02:50 »
Merhaba Arkadaşlar,


Hasan kardeşimiz yoğunluktan dolayı çekilişi gerçekleştiremediği için ben devraldım. Warband Oyun çekilişini şahsen ve tamamen adalet ile yapacağıma huzurunuzda söz veriyor en çok ihtiyacı olanın kazanmasını diliyorum.

Çekilişe katılmak için, Katılıyorum yazmanız yeterli olacaktır. Bu konu altında katılıyorum yazmamak veya farklı iletişim araçlarını kullanarak şahsıma katılıyorum demek çekilişe katılmış sayılmayacaktır.

Çekiliş sonuçlarını Cuma günü saat 15:00'da açıklayacak olup oyunu steam üzerinden hediye sistemi ile teslim edeceğim.

steam: celeeskist

5
Mount & Blade: Warband / Mount&Blade Warband Oyun Çekilişi
« : 20 Aralık 2014, 22:13:18 »


Merhaba Arkadaşlar,

Oyun çekiliş sonuçlarını Hasan kardeşimizden bekliyoruz. Henüz bir bildiri gelmedi bana bu konu altında sadece çekiliş'le alakalı sorular sorabilir veya yorum yapabilirsiniz.
6
Diğer Oyunlar / Counter-Strike Complete
« : 15 Aralık 2014, 18:53:58 »
Merhaba Arkadaşlar,

Elimde 4 ürün içeren Counter-Strike Complete bulunuyor ( Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike: Source, Counter-Strike ve Counter-Strike: Condition Zero )
Normalde bu paket 49TL ben 29TL'ye satıyorum. İsteyen arkadaşlar yorum atabilir.

7
Mount & Blade: Warband / Sarranid Sultanlığı Yeni Senaryo
« : 09 Aralık 2014, 12:11:46 »
Arkadaşlar,

Sarranid sultanlığında yeni senaryo üzerinde uğraşıyorum kısa bir süre sonra başarabilirsem tabi, bu senaryoyu sizinle paylaşmak isterim. Şuana kadar gördüğümü belirteyim, Memlüklüler inanılmaz!!! :) Çok ciddiyim asker yetiştirecekseniz Memlüklü yetiştirin. Bende yaklaşık olarak 70 Adet Memlüklü var ve neredeyse 0 kayıpla 100-150 kişilik orduları deviriyorlar.

8
Mount & Blade: Warband / Warband Sancak yardım
« : 05 Aralık 2014, 19:25:55 »
Merhaba,

Arkadaşlar daha önce konu açıldımı bilmiyorum ama ben bizim Osmanlı ve Türk Bayrağı sancağı istiyorum, hazır varmı indirip kurabileceğim?

9
Mount & Blade: Warband / Warband Yardım
« : 02 Aralık 2014, 19:56:41 »
Merhaba Arkadaşlar,

Ben Rodok kırallığını yendim ve birçok derebeyim var ama diğer ülkeler hala beni tanımıyor, nasıl beni tanımalarını sağlayabilirim?

10
Merhaba Arkadaşlar,

Knights Of Honor Steam'de 4,50TL Orjinal olarak satılıyor 2 Aralıga kadar geçerli olacak bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederim.


11
Mount & Blade: With Fire & Sword / Sığırlar ne işe yarar!
« : 24 Kasım 2014, 22:26:16 »
Merhaba,

Arkadaşlar daha önce açıldımı bilmiyorum ama biraz forumda dolaştım cevabımı bulamadım, sığırlar ne işe yarıyor, bileniniz varmı. :) Yük taşıtmaya yarıyorsa bilen arkadaş detayını açıklarsa çok sevinirim.

12
Merhaba Arkadaşlar,

Bir konu hakkında bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. Kırım hanlığı Müslüman olduğu için orayı seçtim ve İslam Giray Han'ın vasalı oldum ama o bir savaşta esir düştü ve 10 gündür haber alamıyorum bütün Kırım Lordlarına sordum ama kimse yerini bilmiyor, onun yerini nasıl bulabilirim bir fikri olan varmı? Ayrıca emrimde 133 Asker var ve Kırım Hanlığının baş Lordu olan İslam Giray Han'ı malesef bulamıyorum, o kadar uğraştım aramızı yapmak için en sonunda dost olduk ama esir düştü :D

13
Knights of Honor / Knights Of Honor Steam Türkçe Yama
« : 16 Kasım 2014, 22:56:15 »
Arkadaşlar,

Knights Of Honor steam uyumlu türkçe yamasını hiç bir yerde bulamadım, Türkçe olmadığı için hala korsan oynuyorum yardım edebilecek varmı ? Oyun orjinal olarak bende mevcut.

Sayfa: [1]