İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Fernweh

Sayfa: [1]
1
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« : 13 Temmuz 2018, 12:40:24 »
Arkadaşımın bilgisayarında oynuyordum hoı4 dü japonya tarafsızdı faşist değil bir bilgisi olan
Tarihi olaylar kapalıdır.
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: gurkan724

2
East Armenia muhabbetine pek anlam veremedim. Sanırım batı/doğu diye ayırmayı düşündünüz, öyleyse East değil West Armenia olması gerekir.
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Huai-Hen Teleüt

3
Yeter. :fpalm:
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Furkan 65

4
Hearts Of Iron IV / Hearts Of Iron IV - Man the Guns
« : 19 Mayıs 2018, 13:35:54 »Okyanusların Hakimi Ol
Man the Guns, en çok satan strateji tabanlı savaş oyunu olan Hearts Of Iron IV'un yeni genişleme paketidir.

"Dünya yüzeyinin üçte ikisi denizlerle kaplıdır ve deniz yollarına serbest erişim imparatorluk için gereklidir." diyor Paradox. Savaş zamanında bu yollar zafer için önemli faktörlerdir. Taşıyıcılar, konvoylar ve savaş kruvazörleri. Düşman ufukta, Man the Guns zamanı!
Bu eklentiyle birlikte gerek kıyılarınızı korumak için oluşturduğunuz küçük filolarda, gerekse büyük savaş donanmalarınızda çeşitli geliştirmelerle karşılaşacaksınız.
Man the Guns savaşın donanım kısmına daha büyük bir derinlik ekleyecek. Savaş gemilerinizi daha detaylı düzenlemenize olanak sağlayacak. Gemilerinize modüler bir tasarım sunar ve daha ağır silahlar veya zırhlar koyabilmenize imkan verir. Bunun yanı sıra eskimiş gemilerinizi tamir etmenize ve düzenleyip yeni teknolojilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca başta ABD olmak üzere tüm demokratik ülkelere yeni opsiyonlar sunar. Alternatif tarihi keşfedin ve demokrasinizin cephaneliğini harekete geçirin.


Resimlerin büyük halini görmek için yeni sekmede açın
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: kerem1249, The New Kaiser, Revanchism

Sayfa: [1]