İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Bayoj

Sayfa: [1]
1
Tarih / Ynt: Tarihteki Komutanlar Hk.
« : Dün, 20:16:10 »
Bu bendeniz bir daha fikir belirtmeyecektir.
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr

2
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Mein Kampf(Bu Benim Kavgam)
« : 07 Ağustos 2018, 00:58:15 »
Takip keşke Atatürk'ten laf çarpmasaydın. Çünkü o emir dayanma noktasının sonundaki bir milletin vatanseverlik özeti. Konuya pek uymamış
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pro1453

3
(aç/kapa)
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, 25itroy25, batu.karasu1123, The Last Kaiser

4
Tatilde yatarken aklıma gelen bu hikaye CHP'nin DP'ye daha ılıman yaklaştığı ve ülkenin  demokratikleşmesi için atılan adımların 1961 yerine 1949 yılında atıldığı bir Türkiye üzerine olacaktır. Tabiki bu davranışlardan ötürü DP CHP ve Kemalizm düşmanlığı yapmayacak, kendi perspektifi uyarınca Kemalist reformları sürdürecektir. Keza bu Kıbrıs ve Azerbaycan konularındaki milli felsefenin daha makul bir çizgide belirlenmesini sağlayacaktır. Farklı karakter ve farklı ideolojilerden ele alacağım bu hikayede en az 3 ideoloji değişimi bekliyorum.

Bu arada bazı olaylarda oyunun kaderini değiştirmeyecek ufak artı ve eksiler verilebilir. (Örn bir fabrika kaldırılması, bir ideoloji artışı, istikrar değişimi vs.)

(aç/kapa)
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, 25itroy25

5
Demokratik karşı devrim bekliyoruzzzzz Celal Bayar Paşam bastırsın :D
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Click!, vakanüvis

6
E-Sim de holding yönetmiş, sunada baya tecrübeli olarak oyunu tavsiye ederim. Topluca girilip şirket kurulursa hızlı kalkınılır.
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Blood Eagle

7
Keremin itirazlarına rağmen ben de paylaşayım. Forumdaki rol yapma sayısının artması, oyunların kaliteli geçmesi ve bir oyuncu platformu için bir dernek kurmayı tasarladım. Diğer derneklerden farkımız ise oynandığı zaman aktifliği oldukça arttıran bu oyunlarda etkili olan insanları bir araya toplayıp, daha kaliteli geliştirmeler yapabileceğimiz. Derneğe teminat olarak Siyasi RP'mi gösteriyorum. Forumda ender olarak kavgayla bitmeyen oyunlardandı. Kısa vadede dernek uygulanmaya konarsa halihazırda bulunan iki oyunu iyileştirmeye çalışacağız.

Hedefler:
Forum Oyunu yöneticileri arasında anlaşmalar ve fikir alış verişleri kurup oyunları güçlendirmek.
Forum Oyunlarının işleyişi için Aktif Rolyapma Oyuncuları Platformunu kurmak. Platform sayesinde hızlı ve keyifli rolyapmalar organize edebilmek.
Yeni oyun sistemleri geliştirmek.
Diğer forumlardaki küçük oyunları denemek.
İnaktif olan oyunları aktifleştirmek.

Davet Edilen Üyeler:
@Agnostik
@koki
@kerem1249
@pistoltr
@Bourreau
@Malt
@vakanüvis
@Furkan 65
@Hynkel
@Fernweh
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, Malt, Bourreau, vakanüvis, The New Kaiser, 25itroy25, batu.karasu1123, The Last Kaiser

Sayfa: [1]