İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - frebaba2121

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 12
3
Bunun dille ne alakası var ki?Adam paketin ismini söylemiş.
O an onu kast etti sanmışım. Kafam güzeldi o esnada orası da ayrı konu.

4
Dlcyi paran olunca alırsın bende korsan link var en son dlcler en son çıkan güncelleme linki creadle civizilation dahil istersen linki vereyim virüssüz.
Teşekkür ederim ama oyun bende zaten var o dlcyi bulsam fiyatı çok değilse alabilirim.

5
Arkadaşı takma. Art of War dlc si olması lazımdı.
Bende o dlc var ama bahsettiğim özellik yok.Ayrıca Oxford Dil Kurumunda İngilizce yetkilisi değilim. Önce Türkçeyi düzgün  öğrenelim de yabancı dile sonra bakarız.

6
Örnek vermek gerekirse Osmanlı ile oynarken, Karamanoğulların'a savaş açıp Aksaray şehrini işgal ettim. Ben bu şehri vassalım olan Ramazanoğullarına veremiyorum. Birkaç youtube serisinden gördüm. İşgal ettiğin yere tıklayıp bir simgeye basarak vassalına vermiyorsun. Bende bu açık değil. Hangi dlc ile açabilirim?

7
Steam'de Hearts Of Iron IV'de dahil. Hemen hemen tüm oyunlarında indirim var. Kaçırmak istemeyen alabilir. Oynamayan yoktur ama Hearts Of Iron 3'ün fiyatı 4 90. Crusader Kings II ve Europa Universalis IV yaklaşık 15 Tl. Bunla beraber dlcler de indirimde.

8
Tarih / Ynt: Gelmiş Geçmiş En İyi Komutan?
« : 22 Eylül 2017, 23:30:03 »
(aç/kapa)

Tarihin en iyi generalleri sıralı tam liste
Hasan Sabbah general değil ki, başaralı bir lider sadece.

9
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 07 Eylül 2016, 13:34:30 »
Emperyalizim bro  ;D (T*ş*k geçiyorum.)
:D 13.yy'da emparyalizm ? O değilde memlükleri nasıl ezip geçti.Ben tüm oyun boyunca memlüklere hazırlık yapıp saldırı planlıyorum.Birde timurlara.

10
Militarist misin? hep asker asker. Ülkede ekonomi kalmaz. Birde aldığın toprakların tansiyonunu nasıl düşürücen bürokrat olmayınca? Fabrikalar boş kalacak. Kapitalist desen zaten yok. 2 dakika sonra yenilirsin öyle tüm Avrupa'yı fethetmek felan zor. Oyun fabrikalar üzerinde kurulmuş zaten savaş değil. Prestij ve ekonomi ağırlıklı oyun. Savaş oyunu arıyorum diyorsan Europa Universalis IV oyna.

11
HOI3 - Hikaye ve AAR / Ynt: Avanti İtalia !
« : 06 Eylül 2016, 20:56:14 »
Konuyu hortlatıyorum ama şimdi o save dosyasıda silinmiştir biliyorum ama olsun.Yeni bölüm nerde?

12
Konu Dışı / Ynt: Hayalimdeki oyun
« : 06 Eylül 2016, 20:55:05 »
Şu an blackice moduna bak bence askerler olsun yeni fabrikalar yeni şeyler var.Elbette yapılır
Yeniden yapılması oyunun değişmesi demek buda zor bir iş.Anca yapsa yapsa yapımcı yapar oda zatan "dlc" veya versiyon yükseltmesi diye adlandırıp yapıyor.

13
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 06 Eylül 2016, 20:52:29 »
Modu denedim. Gayet güzel duruyor. Başlangıç tarihi farklılıkları eklenmesi güzel olmuş. Yalnız Timurlular çok erken geldi :D 1350'ler de geldi.
O değilde bir oyunumda İspanyollar geldi.Tüm arap yarımadasını alıp bana saldırdı ben savunma yaparken afrikayıda aldı.Tamam kudüs için saldırırda insan tüm Afrika'yı ve arap yarımadasını işgal edermi  ;D

14
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 03 Eylül 2016, 11:31:11 »
AI modları ile RTW ile beraber hala en iyi Total War oyunlarından.
Rome Total War'da iyi ama ben Rtw 2'yi beğendim.

15
Konu Dışı / Ynt: Hayalimdeki oyun
« : 02 Eylül 2016, 17:43:07 »
Hiç öyle değil hocam sıfırdan oyun yapıyorlar.Yeni eventler yeni fabrikalar yeni teknolojiler yeni policyler herşeyi değiştiriyorlar.Senin dediğin gibi olsa varya ohooo.Yapay zekanın gideceği yönü bile değiştiriyorlar.Bak millenium dawna.Yepyeni teknolojiler yepyeni şeyler var.Kimse savaş yapmıyor herkes diplomasi ile yönetiyor oyunu.Çok savaş yapınca nato'dan atılıyorsun rusya savaş açıyor sana.Herşey olabiliyor.
Sadece yeniden adlandırmışlar.Örnek hoi3te komunistler yerine nato yazmışlar bayrak ve üyeleriyle oynamışlar.Tamam yinede emek isteyen birşey onların emeklerini düşük görmüyorum.Sadece oyunun yapısı pek müsait değil diyorum.Askerlerin rengini değiştiren mod varmı? veya binaların görünüşü veya oyunu yeni şeyler geliyormu özellikler? Mesela Hearts Of İron 4'e seçim geliyormu? Veya meclisi toplayıp başkent değiştirme özelliği felan getirmezler ben onu kastediyorum.Bu gta değilki kardeşim değiştirsinler oyunun yapısı pek müsait değil.

16
Arkadaşlar öncelikle özür diliyorum. Bugün geleceğini söyledim fakat çeviride dosya verdiğim 2 kişiden dosyaları alamadım. Tek başıma çok kısıtlı zaman içerisinde yapabildiğim kadar bir şeyler çeviriyorum. Şu an ekibe 2 kişi daha katıldı. Onlar bana cuma günü(İnşallah) teslim ederlerse adlarını yazacağım ve yamanın yeni sürümünü çıkartacağım. Diyelim yine dosyalar gelmedi. Bu sefer ben çevirdiğim kadarı ile çıkartacağım bir endişeniz olmasın o konuda. Tekrardan özür diliyorum iyi oyunlar :(
O sıkıntı değil istersen 1 hafta sonra yayınla bişi olmazda.Biz net tarih söyle ona göre bizde bekliyelim bu gece gelirmi?

17
Onlar olabilir. Daha üstüne çıkma zaten. Darboğaz olur.
İşlemcim iyi darboğaz felan olmadı gtx 750 şuan elimde işlemcimin gtx 970'e kadar gideri var.Kağıt üzerinde eski ve kötü gözükebilir ama aslında iyi bir işlemci sadece iyi bir soğutucu alıp overclock yapacan.

18
Diğer Oyunlar / Ynt: Browser Tabanlı Harika Oyun AtWar
« : 02 Eylül 2016, 16:32:12 »
Dostum güzel oyuna benziyor. Tek başıma başlayacağım. Eğer oyunu öğrenirsem bir hikayesini yaparım. Hatta birlikte oynayabiliriz.
Oyun kolay zaten gidiyorsun asker üretip topraklara dağıtıyorsun.Gemi felan var uçaklar var.Ama pek türk yok oyunda açıkçası.

19
Konu Dışı / Ynt: Hayalimdeki oyun
« : 02 Eylül 2016, 16:30:42 »
Konu eski ama söylemeden geçemeyeceğim, darbe seçeneği vesaire Hearts of Iron IV'da var hep. Ona Millenium Dawn diye bir mod yaptılar şuanki zamanda geçen. Onu yükleyip çok rahat oynayabilirsin. NATO falan da var, Rusya ile savaş açabilirsin. :D
Oyunun mekaniği ve yapısı 1936 anlamadımki nasıl keyif alıyorsunuz.Böyle modlar pek etkili olmuyor ne kadar değişselerde yinede oyunun yapısı el vermiyor 2016'ya sadece ülkeleri parçalayıp yeni ülkeler ekliyorlar.Yeni bayraklar ve yeni liderler.

20
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 02 Eylül 2016, 16:26:16 »
MTW:! Oynadığım ve beğendiğim tek TW Oyunudur. Napoleon ve Empire da idare eder.
Etw çok kötü ama Napoleon yine idare eder.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 12