İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - frebaba2121

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
3
Bunun dille ne alakası var ki?Adam paketin ismini söylemiş.
O an onu kast etti sanmışım. Kafam güzeldi o esnada orası da ayrı konu.

4
Dlcyi paran olunca alırsın bende korsan link var en son dlcler en son çıkan güncelleme linki creadle civizilation dahil istersen linki vereyim virüssüz.
Teşekkür ederim ama oyun bende zaten var o dlcyi bulsam fiyatı çok değilse alabilirim.

5
Arkadaşı takma. Art of War dlc si olması lazımdı.
Bende o dlc var ama bahsettiğim özellik yok.Ayrıca Oxford Dil Kurumunda İngilizce yetkilisi değilim. Önce Türkçeyi düzgün  öğrenelim de yabancı dile sonra bakarız.

6
Örnek vermek gerekirse Osmanlı ile oynarken, Karamanoğulların'a savaş açıp Aksaray şehrini işgal ettim. Ben bu şehri vassalım olan Ramazanoğullarına veremiyorum. Birkaç youtube serisinden gördüm. İşgal ettiğin yere tıklayıp bir simgeye basarak vassalına vermiyorsun. Bende bu açık değil. Hangi dlc ile açabilirim?

7
Steam'de Hearts Of Iron IV'de dahil. Hemen hemen tüm oyunlarında indirim var. Kaçırmak istemeyen alabilir. Oynamayan yoktur ama Hearts Of Iron 3'ün fiyatı 4 90. Crusader Kings II ve Europa Universalis IV yaklaşık 15 Tl. Bunla beraber dlcler de indirimde.

8
Tarih / Ynt: Gelmiş Geçmiş En İyi Komutan?
« : 22 Eylül 2017, 23:30:03 »
(aç/kapa)

Tarihin en iyi generalleri sıralı tam liste
Hasan Sabbah general değil ki, başaralı bir lider sadece.

9
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 07 Eylül 2016, 13:34:30 »
Emperyalizim bro  ;D (T*ş*k geçiyorum.)
:D 13.yy'da emparyalizm ? O değilde memlükleri nasıl ezip geçti.Ben tüm oyun boyunca memlüklere hazırlık yapıp saldırı planlıyorum.Birde timurlara.

10
Militarist misin? hep asker asker. Ülkede ekonomi kalmaz. Birde aldığın toprakların tansiyonunu nasıl düşürücen bürokrat olmayınca? Fabrikalar boş kalacak. Kapitalist desen zaten yok. 2 dakika sonra yenilirsin öyle tüm Avrupa'yı fethetmek felan zor. Oyun fabrikalar üzerinde kurulmuş zaten savaş değil. Prestij ve ekonomi ağırlıklı oyun. Savaş oyunu arıyorum diyorsan Europa Universalis IV oyna.

11
HOI3 - Hikaye ve AAR / Ynt: Avanti İtalia !
« : 06 Eylül 2016, 20:56:14 »
Konuyu hortlatıyorum ama şimdi o save dosyasıda silinmiştir biliyorum ama olsun.Yeni bölüm nerde?

12
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 06 Eylül 2016, 20:52:29 »
Modu denedim. Gayet güzel duruyor. Başlangıç tarihi farklılıkları eklenmesi güzel olmuş. Yalnız Timurlular çok erken geldi :D 1350'ler de geldi.
O değilde bir oyunumda İspanyollar geldi.Tüm arap yarımadasını alıp bana saldırdı ben savunma yaparken afrikayıda aldı.Tamam kudüs için saldırırda insan tüm Afrika'yı ve arap yarımadasını işgal edermi  ;D

13
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 03 Eylül 2016, 11:31:11 »
AI modları ile RTW ile beraber hala en iyi Total War oyunlarından.
Rome Total War'da iyi ama ben Rtw 2'yi beğendim.

14
Arkadaşlar öncelikle özür diliyorum. Bugün geleceğini söyledim fakat çeviride dosya verdiğim 2 kişiden dosyaları alamadım. Tek başıma çok kısıtlı zaman içerisinde yapabildiğim kadar bir şeyler çeviriyorum. Şu an ekibe 2 kişi daha katıldı. Onlar bana cuma günü(İnşallah) teslim ederlerse adlarını yazacağım ve yamanın yeni sürümünü çıkartacağım. Diyelim yine dosyalar gelmedi. Bu sefer ben çevirdiğim kadarı ile çıkartacağım bir endişeniz olmasın o konuda. Tekrardan özür diliyorum iyi oyunlar :(
O sıkıntı değil istersen 1 hafta sonra yayınla bişi olmazda.Biz net tarih söyle ona göre bizde bekliyelim bu gece gelirmi?

15
Diğer Oyunlar / Ynt: Browser Tabanlı Harika Oyun AtWar
« : 02 Eylül 2016, 16:32:12 »
Dostum güzel oyuna benziyor. Tek başıma başlayacağım. Eğer oyunu öğrenirsem bir hikayesini yaparım. Hatta birlikte oynayabiliriz.
Oyun kolay zaten gidiyorsun asker üretip topraklara dağıtıyorsun.Gemi felan var uçaklar var.Ama pek türk yok oyunda açıkçası.

16
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 02 Eylül 2016, 16:26:16 »
MTW:! Oynadığım ve beğendiğim tek TW Oyunudur. Napoleon ve Empire da idare eder.
Etw çok kötü ama Napoleon yine idare eder.

17
Diğer Oyunlar / Ynt: Medieval Total War 2
« : 02 Eylül 2016, 16:25:39 »
Bu oyunu çıktığı 2006 yılından beri eleştiriyorum çünkü savaş haritası berbat ötesi. Yapay zeka total war'lar içinde en kötüsü. Hele kale kuşatmaları yok mu... Saldırırken kırdığın duvardan veya kapıdan askerlerini içeri sokmaya çalışıyorsun ama hepsi olduğu yerde takılıp kalıyor. Savunurken piyadeleri duvara dizmeye çalışıyorsun bu da olmuyor. Hele siege tower'da tıkanıp kalan ordular yüzünden oyunu kapatmak zorunda bırakan buglardan bahsetmiyorum bile. Bu oyunun bu kadar övülmesine hep şaşmışımdır.
Oyun 2006'da çıkmış ne bekliyorsun kardeş.Hem Etw berbat ötesi mtw2 Empire Total War'dan daha iyi.

18
Bende bugün bekliyorum.Şu paradox oyununa bakalım.Betadayken beğenmemiştim ama Türkçe Yama ilerleyince satın alırım bugün.Bu arada emeği geçenlere teşekkürler.

19
Diğer Oyunlar / Ynt: Browser Tabanlı Harika Oyun AtWar
« : 19 Temmuz 2016, 14:07:04 »
Birde şu Makedonya'yı felan alsam.Ne şehri ne birliği saldırıyam boş toprak asker yolluoyurum kalıyor öyle toprakta anlamadım giiti?

20
Diğer Oyunlar / Ynt: Browser Tabanlı Harika Oyun AtWar
« : 19 Temmuz 2016, 12:50:44 »
Tutoriala devam ettim ve Almanya ve İtalya'ya kadar ilerledim Rusya'da bitmek üzere tutorial kolaydı birde zor seçip veya online oynayacam bakalım yine bu kadar ilerleyecekmiyiz? :D

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10