İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Strauss

Sayfa: [1]
1
Hasan.Macit demek istediğini anlamadım ayrıca evet Türkçe yamam var.

2
Aşağıdaki kişiler oynuyor o zaman:

Bakuy,kaantu,Hasan.Macit,at250,barkardes,TWTmh051020

Beni Facebook'tan ekleyin:

www.facebook.com/emrulsn

Odayı kendi ağım üzerinden ben kuracağım, kimse nasıl yapacağız falan diye takılmasın, vazgeçen varsa veya katılmak isteyen varsa söylesin.

Oynayacağımız ayarlar:

Yıl: Üçüncü Yüzyıl Savaşı (1337)
DLC: 30 Toplu DLC Paketi (Way Of Life, Sword Of Islam, Baştan Yarat, The Old Gods, The Rebuplic vs...)
Dil: Türkçe (Benim yamayı kullanacağız)

NOT1:

Ben indirmeniz gereken dosyaları toplamda 1500 MB (1.5 GB) olacak bir şekilde size linkini vereceğim, siz indireceksiniz ve normal oyun yerine bu ayarlarda oynayacağız. Herkesin oyunu aynı olmaz ise sorun çıkabilir. Yanında bir de 2.1.4 patch vereceğim. Hepsini toplu indireceksiniz zaten içinde Türkçe yamada olacak.

3
Tamam, 15 tatil arasında oynarız o zaman. Hepinize listeye kaydediyorum. Bu konuyu yer imine eklemeyi unutmayın.

4
Crusader Kings II - Multiplayer / İllegal CK2 MP Oynayan?
« : 06 Ocak 2015, 20:38:38 »
İllegal olarak, ağ üzerinden CK2 MP oynayanlar arıyorum, bende 30 DLC ve Türkçe yama var, eğer illegal oynamak isteyen varsa oyunu 30 DLC ve Türkçe yama ile indirdiğim yerden linkini verirsem aynı oyuna sahip oluruz yani o konuda sıkıntı yok hem zaten güncelleme patchde var bende ama hepsi illegal  ;D Her neyse benle oynamak isteyen burdan bana iletsin lütfen, herekes iyi forumlar/oyunlar! Oynarsınız de mi  ??? :P

5
Hafta içi 16:00-20:00 arasında bir saatte veya Hafta sonu 16:00 18:00 arası açabilecek oyunculardan oluşacak bir Multiplayer atmak istiyorum.
Victoria 2 A House Divided olacak, isteyenler söylesin. Yalnız odayı ben kurmayacağım çünkü ilk defa Victoria 2'de Multiplayer atacağım.

Sayfa: [1]