Gönderen Konu: Paradox Interactive Crusader Kings 3 İçin Harekete Geçebilir  (Okunma sayısı 960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bumin

Paradox Interactive patronu Fredrik Wester, şirketin yakın gelecekte Crusader Kings 3 için çalışmaya başlayabileceği yönünde sinyaller verdi.

Strateji oyunlarının üstatlarından Paradox şu sıralar 2019’da çıkarmayı planladıkları Imperator: Rome isimli oyun nedeniyle oldukça yoğun bir dönem geçiriyor. Ancak şirket patronundan gelen açıklamalara göre Paradox’un geleceğe bakışı sadece Imperator: Rome ile sınırlı değil. Zira sevilen serilerden Crusader Kings için muhtemel bir devam oyunu şirket içerisinde konuşuluyor.

Paradox patronu Fredrik Wester, 2012 yılının başlarında piyasaya sürdükleri Crusader Kings 2’nin çıkarılan ek paketler sayesinde ömrünü tamamladığını düşünüyor. “Oyuna şu anda sahip olduğundan daha fazlasını ekleyemeyiz. Çünkü artık tıklım tıklım oldu. Harita oldukça büyük ve fazlasıyla da içerik barındırıyor. Aslında Crusader Kings 2 çıkardığımız tüm genişletme paketlerine ev sahipliği yapacak şekilde hazırlanmamıştı. Bu sebeple ağır bir içeriğe sahip. Belki de artık Crusader Kings 2 defterini kapatıp yenisine başlamalıyız.”

Açıklamanın özellikle de son cümlesi açık şekilde Crusader Kings 3 için olumlu bir sinyal. Fredrik Wester ayrıca şirketin ilerleyen zamanlarda RPG oyunları için de büyük adımlar atacağını vurguladı. Belki hatırlayanınız olur, Paradox 2015 yılında White Wolf, World of Darkness ve Vampire: The Masquerade’in haklarını satın alarak RPG türü için iddialı bir adım atmıştı. Wester bu hamleleri hakkında “İnsanlar bize White Wolf ile alakalı bir şeyler yapmamızın neden bu kadar zaman aldığını sorup duruyorlar. Açık konuşmak gerekirse bu sefer işleri doğru düzgün bir şekilde ilerletmek istiyoruz.” açıklamasını yaptı.

Fredrik Wester’in Paradox patronu olarak son günlerini geçirdiğini de ilave edelim. Ağustos ayı içerisinde kendisi şirketin yönetim kurulu idari başkanı olarak yeni göreve başlayacak. Mevcut görevini ise yönetim kurulu üyelerinden Ebba Ljungerud’a devredecek.

Kaynak: http://www.oyunfest.com/paradox-interactive-crusader-kings-3-icin-harekete-gecebilir.html

Not: Oyun Fest de ailemizden sıkıntı yok yani  ;) 5d kuralına göre paylaşabiliyoruz.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2018, 18:06:21 Gönderen: kerem1249 »
 

Çevrimdışı Noman Man

Vic3 gelmeden ck3 gelecek inanılmaz.  :wall:
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: vakanüvis, Revanchism

Çevrimdışı Baris

Strateji oyunculuğu biraz gönül ve hobi işi. Zaman zaman betalarda bulunmak ve 1 değil belki 10 firmayı takip etmeyi gerektiriyor. Yanlış anlaşılmasın ama Türkçe içerikli siteler çok bilindik ve takrar oyunları üzerine odaklanıyor. Biraz kabuğunu kırmasında fayda olabilir. Paradox'un yeni CK'3 oyunu ilginç olabilir-bu tür bir benzeri olmamakla beraber- çünkü Victoria 2'nin benzeri Pride of Nations gibi oyunlarda daha detaylı kolonicilik faaliyetleri ve pbem olanağıyla sunulmuştu.

Vampire: The Masquerade zamanında çok enteresan bir oyundu. Paradox'un RPG faaliyetleri güzel.


 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Rapper

Çevrimdışı NNA3

İlk önce bi Victoria 3'ü çıkarsınlar ondan sonra konuşuruz Ck3'ü.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2018, 21:30:39 Gönderen: NNA3 »
"You reap what you sow, Artyom. Force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than just act without any thought or doubt."

-Khan (Metro serisi)
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: vakanüvis

Çevrimdışı alemdar1227

Aslında sıra vic 3'te değil miydi? Vic 2'ye yaptıkları ek paketler de sınırlıydı. Acaba Paradox, vic 3'e çalışmaya başladı da oyunculara mı sürpriz yapmaya çalışıyor?
zaman geçiyor.
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: vakanüvis

Çevrimdışı vakanüvis

İkisi de aynı anda duyursalar güzel olacak ama vic3 kitlesi olarak hayal kurmaya devam edelim  :)
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero
 

Çevrimdışı Heinz Guderian

  • Achtung,Panzer!
  • Onursal Üye
  • İmperium
  • *
  • İleti: 2213
  • Beğenildi: 40 kere
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
Güzel haber, teşekkür ederim paylaşım için.
 

Çevrimdışı Bumin

Bu arada ben de Vic3 bekliyorum.

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.