Gönderen Konu: Triumph Stüdyoları Paradox Interactive'e satıldı.  (Okunma sayısı 619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kerem1249


STOCKHOLM - 30 Haziran 2017 - Paradox Interactive, eleştirmenlerce övgüyle söz edilen Age of Wonders ve Overlord serilerinin yaratıcısı Triumph Studios'un satın aldığını memnuniyetle duyurur.

1997'de, bugün şirketle birlikte olan Lennart Sas ve Arno van Wingerden tarafından kurulan Triumph Stüdyoları, dünya çapında en üst düzey strateji oyun geliştiricilerinden biri olarak bilinir. Wonders-Serisi Çağı bugüne kadar bir milyon kopyadan fazla sattı.

Satın almayı takiben, mevcut ekip ve yönetim Triumph Stüdyolarında kalacak. Devam eden tüm projeler gelişmeye devam edecek ve Paradox Interactive tarafından yayınlanacaktır.

"Triumph Stüdyoları kendi kalbimizin geliştiricisidir. Onlar şevk içinde dünyanın önde gelen ve yıllar içinde büyük ve adanmış bir topluluk inşa ettiler, Kendi hardcore taraftarları arasında epeyce Paradox çalışanı sayılıyor. Paradox Interactive CEO'su Fredrik Wester, Lennart, Arno ve Triumph ekibine büyük bir inancımız var ve ana odak noktası şimdi sihrini yeni mülkiyet altında yaratmaya devam etmelerini sağlamaktır "dedi.

"Bizlere, daha önce başkaları tarafından satın alınmak için bir ilgi ile yaklaşıldı, ancak bu sadece bizim için bir ticari işlem değil. Bu, pazardaki en iyi dönüşlü strateji oyunlarından bazılarını geliştirmemiz için en iyi işi yapmamız için gereken istikrar ve sürekliliği sağlayarak sürdürülebilir bir şekilde büyümemize yardımcı olabilecek bir ortakla irtibat halindeyiz. Paradox, hem kültürel hem de oyun açısından akıllıca bir ortak. Anlıyorlar. Bu kadar basit, ve satın alımdan son derece heyecan duyuyoruz "dedi. Triumph Studios'un CEO'su ve kurucularından Lennart Sas.
Egemenlik Ulusundur.

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~
9 Eylül 1922, İzmir'in Kurtuluşu.
 

Çevrimdışı Baris

Age of Wonders III'ü oldukça başarılı bulmuştum ki Age of Wonders: Shadow Magic çok iyi bir oyundu zamanında.. 'dünya çapında en üst düzey strateji oyun geliştiricilerinden biri' biraz iddialı olur.  :)
Güzel bir haber tabi ki.
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.