Gönderen Konu: Surviving Mars  (Okunma sayısı 432 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Elessar

Surviving Mars
« : 01 Mart 2018, 15:35:36 »
Surviving Mars

Platform: PC, PS4, Xbox One

Çıkış Tarihi:  15 Mart 2018

Henüz çıkış tarihi net olmamasına rağmen ilkbahar aylarında çıkacağı belirtilen Surviving Mars, Tropico serisinin yapımcıları tarafından hazırlanıyor ve strateji oyunu denildiğinde akla ilk gelen firma Paradox Interactive tarafından dağıtılacak. İşin içinde Paradox olunca oyuna dair beklentiler, en azından benim beklentim oldukça yüksek. Oyunun konusuysa gayet tahmin edilebilir aslında; Mars'a yerleşip belirleyeceğimiz stratejiler çerçevesinde bir koloni kuracak, aynı zamanda gezegenin sırrını çözmeye çalışacağız. Kim bilir, belki de peşine düşeceğimiz şeyler koloninin sonunu getirir... Heyecanla bekliyor, size de beklemenizi tavsiye ediyorum.

Steam Linki
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2018, 21:41:38 Gönderen: Elessar »
Kronoloji, Aptallar tarihi.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimdışı Furkan 65

Ynt: Surviving Mars
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2018, 16:46:32 »
Ben de bekliyorum.
Güzel bir oyun olacağa benziyor.

Çevrimdışı Hynkel

« Yanıtla #2 : 01 Mart 2018, 17:13:33 »
Paradox şu uzay işlerinden biraz elini ayağını çekmeli artık.
Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet
Kilâb-ı zulme kaldı gezdiğin nâzende sahrâlar
Uyan ey yâreli şîr-i jeyân bu hâb-ı gafletten

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #3 : 01 Mart 2018, 17:16:30 »
Katılıyorum, fakat bu tür farklı oyunlar da yapmalı.

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #4 : 01 Mart 2018, 19:58:22 »
Paradox Interactive yalnızca dağıtıcılığını yapacak.Ve ben uzay işlerini destekleyen ve seven birisiyim.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

[KAYNAK]

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #5 : 01 Mart 2018, 20:01:06 »
Sistem özellilleri belli mi?

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #6 : 01 Mart 2018, 20:06:49 »
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
İşlemci: 4th Generation Intel i3 CPU or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 or equivalent GPUs with 1 GB of video RAM
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
İşlemci: 5th Generation Intel i5 CPU or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce 750 Ti or equivalent with 4GB of video RAM
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Not:Makul istekler bence.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 20:07:12 Gönderen: Elessar »

[KAYNAK]

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #7 : 01 Mart 2018, 20:18:29 »
Normal, beklediğimden daha az.