Gönderen Konu: PDX 2018'de 2 Yeni oyun (VICTORIA 3!!!!!!!)  (Okunma sayısı 3662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

Eğer Soğuk Savaş oyunu çıkarsa bu sefer politika tabanlı bir oyun olur

Çevrimdışı vakanüvis

ya! of! mayısa kadar nasıl katlanamacağım :( çok merak ediyorum yeni oyunun ne olduğunu... victoria 3 yoksa antik cağ GSG ticari olarak mantıklı geliyor ama yeni soğuk savaş olması da düşük olasılık olsa da muhtemel ÇILDIRIYORUM :-\

BONUS:
bu da 90'lardan kalma barış manco-victoria III şarkısı
Alıntı
will I return to sanity
will johan produce victoria 3
Will I return to sanity
will victoria 3 be the one for me

or do you think we are better off with rome II ? talk to meeeeeeeee...
(kaynak paradoxplaza)
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı dragonlord39

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Paradox yeni bir oyun serisine mi başlayacak yoksa var olan bir seriyimi devam ettirecek?

Çevrimdışı alemdar1227

Bizim aklımızdaki soru da bu. Neyse PDXCON'da öğreneceğiz.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı vakanüvis

Johan kardesimiz twitterden çıtayı yukseltiyor. Yeni oyunum için Kodlarda son rötuşlari bizzat yapıyorum dedi.

(Mobil olduğum icin link atamıyorum)
-Cicero

Çevrimdışı vakanüvis

984401413848600576[/tweet]][/url]

AMAN TANRIM BU KESİNLİKLE VİCTORİA 3 OLMALI!!!
-Cicero

Çevrimdışı dragonlord39

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
acaba yeni oyunu duyurdukları gibi mi çıkartırlar (çünkü 2 yıldır birşeyler yapıyorlar bu gizli oyun için) yoksa duyurduktan bir kaç ay sonra mı? bence duyurduktan bir ay sonra tam halini çıkartırlar duyurdukları zaman açık betasını

Çevrimdışı vakanüvis

acaba yeni oyunu duyurdukları gibi mi çıkartırlar (çünkü 2 yıldır birşeyler yapıyorlar bu gizli oyun için) yoksa duyurduktan bir kaç ay sonra mı? bence duyurduktan bir ay sonra tam halini çıkartırlar duyurdukları zaman açık betasını
HOI4 faciasından sonra oyunu neredeyse bitirme aşamısına getirmeden duyurmayacaklarını söylemişlerdi.

bakalım ne olacak ?
-Cicero

Çevrimdışı dragonlord39

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Paradox newsletter'larında bilgi almak istediğiniz oyunlar kısmında 2 yeni seçenek: Sulla ve Bonanza.
Tahminim bunlardan birisi Triumph'ın yaptığı yeni oyun, diğeri de PDS'in yeni oyunu.

Çevrimdışı Winchester 34

Paradox newsletter'larında bilgi almak istediğiniz oyunlar kısmında 2 yeni seçenek: Sulla ve Bonanza.
Tahminim bunlardan birisi Triumph'ın yaptığı yeni oyun, diğeri de PDS'in yeni oyunu.
Vic 3 hayal yani.😪

Çevrimdışı dragonlord39

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Vic 3 hayal yani.😪
bunuda nerden çıkardın bunlar kod isim

Çevrimdışı Kaptan

Bir tek vic2 yi hilesiz oynayamıyorum. Benim için bir değişiklik olmaz :P

Hilesiz Oynasan paradox oyunlarinda en zevk aldigin oyun olur acik ara. Ingilizcen varsa tabi yarim yamalak Turkce yamayla oynanmiyor.

Çevrimdışı Revanchism

Hilesiz Oynasan paradox oyunlarinda en zevk aldigin oyun olur acik ara. Ingilizcen varsa tabi yarim yamalak Turkce yamayla oynanmiyor.

Türkçe yama gayet güzel neyini beğenmedin ki?

Çevrimdışı vakanüvis

Ynt: yeni oyunun forumu açıldı
« Yanıtla #33 : 11 Mayıs 2018, 21:46:55 »
https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/teaser-1-11th-of-may-2018.1097137/page-6

beyler paradoxplaza resmi olarak forumu açtı, oyunun 19 mayısta duyurulması bekleniyor...
-Cicero

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Huai-Hen Teleüt

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.