Gönderen Konu: Yaarrdıımm  (Okunma sayısı 1514 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaarrdıımm
« : 15 Haziran 2010, 00:46:28 »

Sevgili Mount and Blade, Paradox Interactive ve Total War severler. TWT'de bu soruyu sordum ama kimse cevabını veremedi. Hatta birisi soruya cevap vermek için 2 gün önce kendisini odaya kitledi ve Europa 1200 modu oynuyor. SWATlar devreye girmesine rağmen kendisine ulaşılamıyor. Başka birisi ise şimdiden intihar etmiş durumda

Soruma gelince; ben Europa 1200 modunun sıradan, gösterişsiz ama bi o kadar seksi oyuncusuyum. Ben güzel güzel modumu oynar,  köyleri yağmalarken, ( sadece müslüman ülkelere yapmıyorum) Selçuklu Sultan'ı Süleyman'a dedimki; senin tayfaya gireyim. O da kabul etti. Bana Üsküp kalesini, Prizen ve Aksaray Köylerini bağışladı. Ama ben katliamlarıma devam ederken, Ankara'da ki tüccarı soyayım dedim. Soyamadım, güvenlik görevlileri (takriben 300-400 kişilerdi) üstüme çullandı, beni hapise attılar. Çıkınca bütün Selçuklu köylerini yağmaladım. Fakat bu sırada Avrupa'daki herkesle düşman olduğum için Üsküp'ü kuşattılar. Üsküp Selçuklu'nun olduğu için ordaki düşmana saldıramıyorum. Sultan Süleyman düşman oluğu için gidip yeminimden dönemiyorum. Ağalar beyler Paşalar kardeşler bir el atın nolur.

Eğer ne lan bu hikaye yazmışsın diyen arkadaşlar olursa düşman olduğum bir ülkeyle ilişkilerimi, relationşipimi düzelmek istiyorum.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2010, 09:29:18 Gönderen: HeroSK »
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yaarrdıımm
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2010, 09:31:50 »
Modu ben oynamadım ama düşman olduğun ülkelerle ilişkini arttırmak için herhangi bir beyine git barış yapmak istiyorum de. Sen anladığım kadarıyla bir ülkeye bağlısın. O zaman senden belli bir para isteyecekler para verirsen barış yapmış olursun.

Tabi bu normal oyunda ama benzerdir diye düşünüyorum belki faydası olur.
g]

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2010, 11:08:20 »
Fakat barış yapmak istiyorum diye seçenek çıkmıyor. Sadece This audance car curt yazıyor. Bu mod normal oyuna çok benziyor. Teşekkürler.
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2010, 11:22:27 »
bu oyundaki hatalardan biri. kralın elindeki toprakları alıp sana düşman olması gerekir normalde ama olmuyor.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"