Gönderen Konu: En Çok Tercih Ettiğiniz Silah Gurubu?  (Okunma sayısı 11099 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Çok Tercih Ettiğiniz Silah Gurubu?
« Yanıtla #20 : 21 Şubat 2010, 19:23:41 »
Şu ana kadar hep multi takılan bir insan yok ki zaten.Yeni çıktı multi.

Çevrimdışı Hannibal04

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Mart 2010, 15:14:15 »
Kılıç ve ok,atım en hızlı koşan attan olur,zırh orta  ;D kılıç ta uzun kılıç olmalı.

En sevdiğim hareket 2 asker oldukları yerde at üstünde çatışırken 44 hızlı atımla öküzümsü bi hızla gelip adamın kafaya geçirmek.(Oyunda kafa kopması olsa kralını yaparım bu hareketle xd)
Bide oyunda saldırırken bağırsak fln daha da iyi olacak
« Son Düzenleme: 15 Mart 2010, 15:15:44 Gönderen: Hannibal04 »

ottoman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 15 Mart 2010, 15:18:10 »
En hızlı atı nerde bulacaksın :D

Ayrıca uzun kılıç demek büyük güç demek değildir.Önemli olan iyi kullanmaktır.Eğer usta olmuşsan şeyinle bile adam öldürürsün yeğen. :D

Çevrimdışı Hannibal04

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 15 Mart 2010, 15:20:24 »
En hızlı atı nerde bulacaksın :D

Ayrıca uzun kılıç demek büyük güç demek değildir.Önemli olan iyi kullanmaktır.Eğer usta olmuşsan şeyinle bile adam öldürürsün yeğen. :D
En hızlı at 43 oluyor,şehir şehir dolaşıyorum o attan bulmak için.
Uzun kılıç ta şey için hani düşman sana kısa silahıyla vuramıycak uzaklıktayken uzun kılıcın ucuyla ona dalmak,bu en güzel yöntem bence.

Çevrimdışı Hannibal04

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Mart 2010, 15:22:24 »
yani ordaki uzun kılıç çift elli hayvan gibi kılıçları kastetmiyo  :) boyu uzun olanları

Çevrimdışı Velandor

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Divan-ı Harp
« Yanıtla #25 : 15 Mart 2010, 21:09:04 »
Kargı, Kalkan, Kergit Yayı, Kergit Oku, Kergit Kargıcılarının Zırhları ve Sprited(Veya Champion) Hunter. Zırh ve Silahları troop editör sayesinde ediniyorumda Hunteri şehir şehir ararım oyunlarımda :D
En sevdiğim hareket atla araba hızına ulaşmış olarak koltuklanmış kargıyı rakibe geçirmek evil*
"Mat şaşırmamıştı. Büyük olasılıkla, Işık'ın ilk insanı yaptığı ve o insanın ilk kuralı belirlediği gün, bir başkası da o kuralı ihlal etmenin yolunu bulmuştu. Elayne gibi insanlar kendi işlerine gelen kurallar icat ediyordu. Mat gibi insanlar da, aptal kurallara uymamanın bir yolunu buluyordu."
Towers of Midnight, Wheel of Time 13

Çevrimdışı Hannibal04

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 15 Mart 2010, 21:11:20 »
Ben bide en önden gidip düşmana tek dalmayı seviyorum  ;D onlar giderken çevrelerinde dönüp dönüp 5-10 kişiyi alıyorum bizim ordu gelene kadar  ;D

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Mart 2010, 12:49:53 »
Rekorlar:
Ben de savaş başladığı anda birini öldürmek için çok çalıştım, en sonunda savaş başladığı anda yayı çektim, bıraktım atımı koşturmaya başladım bir ölüm haberi geldi.Adam kafasından yemiş hem de. :D

Sonra bozkır atıyla adamın birine 33 vurmuştum.

0.808 Osmanlı modda 250 kişilik Moğol birliğine tek daldım.Envanterdekileri hiç değiştirmedim ve 1. seviyedeydim.1.5 saat savaştıktan sonra yarıdan az canım kaldı ama 250 kişi doğramıştım.

Çevrimdışı Hannibal04

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 19 Mart 2010, 14:25:35 »
Rekorlar:
Ben de savaş başladığı anda birini öldürmek için çok çalıştım, en sonunda savaş başladığı anda yayı çektim, bıraktım atımı koşturmaya başladım bir ölüm haberi geldi.Adam kafasından yemiş hem de. :D

Sonra bozkır atıyla adamın birine 33 vurmuştum.

0.808 Osmanlı modda 250 kişilik Moğol birliğine tek daldım.Envanterdekileri hiç değiştirmedim ve 1. seviyedeydim.1.5 saat savaştıktan sonra yarıdan az canım kaldı ama 250 kişi doğramıştım.
moğollar özürlümü afedersin  ;D

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Mart 2010, 14:29:05 »
Çok pis kargı kullanırım :P
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 26 Mart 2010, 12:47:17 »
Sadece Moğollar değil, hayali bir çember düşünüp devamlı etrafında dön, adamlar ayağına gelsin ve elindeki kılıçla adamları doğra.Atlıları da okla bitsin.Zaten 30'ar 30'ar geliyorlar.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Yanıtla #31 : 26 Mart 2010, 13:21:40 »
30'ar 30'ar gelmeleri gerçekçi değil. Bu nedenle savaş limitini 1000 yapmıştım. Ben 100 kişi ile karşımda 300 kişiye karşı savaştığımı bilirim. Ordum büyük ölçüde süvariydi ve karşı tarafta çoğu piyade 300 kişiye dalarken totalwar havası veriyordu. ^-^
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 26 Mart 2010, 13:23:50 »
En son versiyonda 300 kişilik ordu bulmak zor.En fazla 250 gördüm.30 30 gelmeleri gerçekçi değil ama ben o zaman oynarken bilgisayar eskiydi ve fazla zorlamaya gelmiyordu.

Çevrimdışı Hannibal04

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 26 Mart 2010, 13:59:08 »
bende kasmaya başlıyor 200ü aşınca

Çevrimdışı Loki

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 27 Nisan 2010, 09:54:00 »
Balta İmba.. sonrada şemşir osmanlı çevikligi var o silahta

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 27 Nisan 2010, 13:42:50 »
sadece kargı...
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı SaRaZeN

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 27 Nisan 2010, 14:51:54 »
Süvariyken tek elli balta ve kalkan... Ayrıca ciritimde var. Her ne kadar az sayıda olsada süvarilere karşı işe yarıyor.

Piyadeyken de genelde çift elli kılıç

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 13 Haziran 2010, 10:47:25 »
en iyisi kılıç çünkü ladyden düello görevi al git diğeriyle düeello yap (attan in) onuda attan indir müthiş oluyor ona vurdurtma onun kafasına geçir fln  evil*
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

« Yanıtla #38 : 13 Haziran 2010, 14:10:50 »
en iyisi uzun savaş balta kalkan falan yok bide 28k savaş yayı kanca temrenli ok bi daha kebap :D bide elit pala alıyorum önümde duramıyolar

Çevrimdışı SaRaZeN

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 13 Haziran 2010, 21:10:03 »
en iyisi uzun savaş balta kalkan falan yok bide 28k savaş yayı kanca temrenli ok bi daha kebap :D bide elit pala alıyorum önümde duramıyolar

SouthPark hangi dilde bu?  ;D Eskimo cümlelerine benziyor anlayamadım  nsll*