Gönderen Konu: M&B Pencere Modu  (Okunma sayısı 4548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
M&B Pencere Modu
« : 31 Mayıs 2010, 21:03:11 »
Beyler oyun pencere moduna alınabiliyor mu?
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Bersun

• Paşa
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
Ynt: M&B Pencere Modu
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2010, 21:04:27 »
Ayarlardan yapabilirsin.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2010, 12:29:36 »
Hangi ayarlardan? Ben oyun ayarların da göremedim?
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2010, 12:30:21 Gönderen: Ertürkhan »

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Nizam-ı Cedid
  • *
  • Dadak Paşa
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2010, 12:36:19 »
Oyuna girmeden önce gelen ekrandan ayarlara gir, orada var. Ayarlardan ekran'a gir, pencereli başlat'ı seç.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2010, 12:37:03 Gönderen: Dadakoğlu »

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2010, 12:37:28 »
teşekkür ettim.  tbrk*