Gönderen Konu: M&B Parti Yetenekleri Hakkinda  (Okunma sayısı 1688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
M&B Parti Yetenekleri Hakkinda
« : 06 Temmuz 2010, 00:14:23 »
Beyler bayanlar.Bircok yetenek var.Loot, engineer gibi parti yeteneklerini yapana kadar diger personel yetenekler acikta kaliyor.Bu yuzden ben bu yetenekleri Ymira' ya yaptiriyorum.

Ymira'nin engineer yeteneginden bende faydalanabiliyorum degil mi?

Ve diger parti yeneteklerinde?
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Amiral

• Sekban
  • *
  • Uncle Junior
    • Profili Görüntüle
Ynt: M&B Parti Yetenekleri Hakkinda
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2010, 01:35:54 »
evet engineer yeteneğinden faydalanıyorsun.
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.
-Uncle Junior

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2010, 01:46:34 »
Şahsi kabiliyetler zatı alakadar eder. Umumi kabiliyetler cemiyeti alakadar eder. Eğer bir yoldaşın varsa onun umumi kabiliyetleri diğerlerinden yüksek ise ( mesela engineer sende 1'dir başkasnda 3'tür) en yüksek kabiliyeti olan işi halleder.
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı Amiral

• Sekban
  • *
  • Uncle Junior
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2010, 01:48:29 »
yanlış hatırlamıyorsam eğer, kenarda "kişisel yetenek" - "gup yeteneneği" diye yazıyordu. oradan bakarak geliştirebilrisin.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2010, 01:48:46 Gönderen: süperman »
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.
-Uncle Junior

Çevrimdışı Janberk

• Yeni Çeri
  • *
  • Alexander; "Son of a God"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2010, 00:46:53 »
en iyi parti yetenekleri wound treatment,surgery ve trainer.engineer da kritik durumda kalınca işe yarıyor gerçekten.ama dediğim gibi ordunu hep dinç tutmaya,sağlıklı bırakmaya çalış.yeni recruit almaktansa orduyu korumak her zaman daha iyi.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2010, 01:55:51 »
Anlasildi.
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.