Gönderen Konu: Yeteri kadar mülkün var  (Okunma sayısı 1080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ketolar

Yeteri kadar mülkün var
« : 25 Haziran 2015, 15:12:23 »
Arkadaşlar kaç keredir kendim saldırıp kale ele geçirdim Kırım hanlığındaydım bana vaat edilen köy bile elden çıkmış yeniden girmişti ama hiç mülküm yoktu en son yine kale aldım tek başıma kendime istedim vermedi bana fazla mülkün olduğundan yolayı dedi çok sinir olmaya başladım bir daha böyle bir şey olursa öbür seçeneği seçip taraf değiştireceğim. Sizce bu neden oluyor bir bilginiz var mı oyun orijinal.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeteri kadar mülkün var
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2015, 23:18:52 »
Ahah İslam seni sevmiyor galiba ilişki geliştir biraz.

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı ketolar

« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2015, 00:45:24 »
Ahah İslam seni sevmiyor galiba ilişki geliştir biraz.

İlişkilerim çok iyi 30 un üstündeydi galiba Kırım Hanlığı ile olan ilişkimde 70 ten fazla ama o yorumu yazdıktan sonra girdim oyuna ilk bir dakika içerisinde o Sich i almıştım ona bağlı iki tane köyü benim üzerime verdi işime yaradı :D ama yine de benim istediğim kale ben yanımda esir olarak general götürmek istemiyorum o yüzden bir sürü keredir serbest bıraktım onları ayrıca İslam Giray Han esir şuan komutanlar nerede olduğunu bilmiyorum diyor.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2015, 12:48:25 »
Bi keresinde ordu kasıp Kamaniçe ye saldırmıştım Kamaniçe yı alıp hemen Kırıma girdim.Giray benim kalem olduğundan bana mülk vermedi.Bir kaç gün sonra insafsız Kazaklar Sich kuşatma altında iken oraya gitmeyip.Benim yere saldırdılar.Kamaniçe düştü ve mülksüz kaldım.

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı ketolar

« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2015, 13:19:51 »
Bi keresinde ordu kasıp Kamaniçe ye saldırmıştım Kamaniçe yı alıp hemen Kırıma girdim.Giray benim kalem olduğundan bana mülk vermedi.Bir kaç gün sonra insafsız Kazaklar Sich kuşatma altında iken oraya gitmeyip.Benim yere saldırdılar.Kamaniçe düştü ve mülksüz kaldım.

Kazaklar Kamaniçeyi hep alır zaten o yüzden onlar orayı lehlerden aldıktan sonra alacaktın.