Gönderen Konu: İşletmeler uçtu  (Okunma sayısı 1170 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hazarowa

• Asteğmen
  • *
    • Profili Görüntüle
İşletmeler uçtu
« : 12 Ekim 2014, 14:53:25 »
Arkadaşlar uzun bi süre önce bi oyun açmıştım. Dün bi oynayayım dedim. Ama işletmelerden gelen para 0 olarak gözüküyor rlywrd* hususi işletmelere gittim alım satım masraf vs herşeye 0 diyorlar hatta satayım dedim ona da 0 dediler. O değil ayrıca artık hiç bi yerde işletme kuramıyorum (lonca başkanıyla açılan konuşma sayfasında burada bi toprak almak istiyorum seçeneği yok) lütfen bilen birisi yardım etsin, rivacheg, curaw, khudan, reyvadin ve shrarizde hep kadife tezgahı kurmuştum. Haftalık 3 bin getirisi vardı buraların, değil 50 bin masraf yaptım şu an hepsi uçmuş durumda ve masrafı geri de alamıyorum :wall:
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 14:54:55 Gönderen: hazarowa »

Çevrimdışı emirhankyy

• Albay
  • *
  • Krdş Grup Bura Ne Beklion (KGB)
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşletmeler uçtu
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2014, 15:44:31 »
Arkadaşlar uzun bi süre önce bi oyun açmıştım. Dün bi oynayayım dedim. Ama işletmelerden gelen para 0 olarak gözüküyor rlywrd* hususi işletmelere gittim alım satım masraf vs herşeye 0 diyorlar hatta satayım dedim ona da 0 dediler. O değil ayrıca artık hiç bi yerde işletme kuramıyorum (lonca başkanıyla açılan konuşma sayfasında burada bi toprak almak istiyorum seçeneği yok) lütfen bilen birisi yardım etsin, rivacheg, curaw, khudan, reyvadin ve shrarizde hep kadife tezgahı kurmuştum. Haftalık 3 bin getirisi vardı buraların, değil 50 bin masraf yaptım şu an hepsi uçmuş durumda ve masrafı geri de alamıyorum :wall:
Uzun süredir oynadım ama böyle bir bug görmedim.Oyun karekterinin save'ni al ve yeni bir oyuna at baştan başlarsın ancak levelin filan eski oyundan kalma olur.Paran'da aynı zamanda(Herhalde)

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2014, 13:17:30 »
Eueheheh oralar sen yokken soyulmuş :D

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı Turgay

• Albay
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2014, 20:38:20 »
Kayıtlı oyununa epeydir girmediğinden bahsetmişsin. Versiyon değişikliğinde hatalar oluşabiliyor, fark var mı?

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.