Gönderen Konu: MedievalGaming Persistant World Sunucusu | www.medievalgaming.com | RolePlay  (Okunma sayısı 879 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MedievalGaming

• Yaya
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle

MedievalGaming Persistant World Roleplay Sunucusu

Açılış Tarihi = 15.11.2014

Sunucu Hakkında = Sunucumuz Rol Tabanlı Olup PW (Persistant World) Moduna Açılan Bir Sunucudur. Amacımız Herkesin Eşit Şekilde Oyundan Zevk Alması Ve Rollerini Sergilemesi İçin Açılan Bir Sunucudur.

Uzun Uzun Bahsetmek İsterdim Ancak Konu Zaten Yeterince Bilgi Vericek Teşekkürler Şimdiden İlginize Ve Yorumlarınıza.

Öncelikle Sunucumuzun Özellikleri;

-4 Gb Ram (Büyük Makineden Özel Ayrılmış Bölüm 0 Kasma)
-100% Uptime
-İstanbul Lokasyon
-0 Lag Garantisi En Yüksek Ping 40

Peki Neden M&B;

Türk Arkadaşlarımın Çoğunlukta Olması Sebebiyle Bizde Birşeyler Katmak Umuduyla Yola Çıktık ve Böyle Birşey Düşündük.Türklerin Oyun Alanında Gelişmesini İstememizdendir.

Oyun Sistemlerimiz;

-Banka Kayıt Sistemi [Bank Saving System]
-Kayıt Sistemi [İtemleriniz,Karakter Konumunuz vb. Şeyler Kayıt Edilmektedir | Saving System]
-Sandık Kayıt Sistemi [Sandıklara Koyduğunuz Eşyalar Haritamız Değişse/Güncellense Bile Kayıt Edilmektedir | Chest Saving System]
-"T" Chat Yani Global Chat Kapatılmıştır [Sunucunun Tam Bir Rol Ortamı Sağlaması İçin Gerekliydi]
-Cart/Yük Atı Kilitleme Özelliği [Cart/Yük Atını Sadece Alan Kullanabilecektir]
-Anti Combatlog [Combat Atılmasını Engelleyen Elit Bir Sistemdir]

Gerisini Sitemizde Bulabilirsiniz.

Sunucu Giriş Sistemi;

Sunucumuzda Whitelist | BeyazListe Özelliği Mevcuttur, Görebileceğiniz Tek Sunucuda Bizimkidir Şimdiye Kadar Düşünülmemiş Bir Olay Ancak Her Zaman Gereken Bir Sistem Şöyle Diyelimki Arkadaşlarımızın Konularına Baktım Uzun Süredir İncelemedeydim Ve Neler Yapılabilir Eksikler Neler Gerçekten Belirlememde Yardımcı Oldu.

Peki Nedir Bu Whitelist | BeyazListe;

Bu Sistem Tıpkı Minecraft-Unturned-Samp Sunucularımıza Eklediğimiz Sistemlerle Aynı Genel Olarak Herkes Olayı Biliyordur.
Mount & Blade İçin Özel Ekibimizle Kodladığımız Bu Sistem Gerçekten Sunucuya Bir Katkı Sağlıyacaktır, Eminim.

Peki Olay Nasıl Oluyor ve Whitelist | BeyazListe Girişleri Nasıl Yapılıyor;

Bu Sistem Doğrudan Sizin GUID ıd'ınız İle İlgili Yani Herhangi Bir PW (Persistant World) Sunucusuna Giriş Yaptığınızda Alt Tarafta 6-7-8 Rakamdan Oluşan Bir Sayı Vardır, Bu Sayı Sizin GUID ıd'ınızdır Ve Başka Kimsede Aynısını Bulamazsınız.

Bir Örnekle Açıklarsak Eğer;

Bu Kodu Aldım Peki Ya Sonra;

www.medievalgaming.com Adresine Girip Üye Olup Mail Aktivasyonu Yaptıktan Sonra,

Yapacaklarınız;

-Karakter Hikayesi Oluşturmak (Yapacağınız Rolün Tanıtımı Gibi Ancak Hikaye Şeklinde)
-WhiteList | BeyazListe Başvurusu Bölümüne Tıklayıp Çıkacak Yerdeki Bilgileri Doğru Doldurmak
-Yöneticimizin Mail Adresine Gelen Başvuru Forumu Değerlendirildikten Sonra Onaylanıcaktır
-Sunucuya Giriş Yapmak :)

Peki Ya Neden WhiteList | BeyazListe Gereği Var;

Konunun Başındada Belirttiğim Gibi Geçmişte Açılan Sunucuları İnceledim,Hataları,Doğruları,Kesinlikle Olmayacak Şeyleri Gördüm Ve Gerçekten Elit Rol Bilgisi Olan Bir Kitleye İhtiyaç Olduğunu Anladım.
Gördüğüm Birkaç Sunucuda Genel Chatten Sövenler Random Atanlar Gibi Olaylar Vardı Ama En Önemlisi Gördüğüm Bütün Konularda Bir Başvuru Sisteminden Bahsetmişler Özel Bir Şifre Diye Baktım Araştırdım Ki Hiçbiri Şimdiye Kadar Böyle Birşey Yapmamış 1 Tane Yapan Var Ondada Şifreyi Alan Girmiş Başvuru Olmadan Bunları Engelleyip Düzgün Bir Rol Ortamı Hazırlamak İstedik.

Geriye Kalan Bilgilere Nasıl Ulaşabiliriz;

- www.medievalgaming.com Adresine Girip Kayıt Olup E-mail Onayı Verdikten Sonra Sitemizin Tüm Avantajlarından Faydalanabilirsiniz.
Geriye Kalan Bütün Ayrıntıları Burada Bulabilirsiniz.

-Her Konuda Canlı Destek Hattımızdan Yardım İsteyebilirsiniz.

Konumuz Yoruma Açıktır, Özel Eklenmesini İstediğiniz Farklı Şeyler Varsa Belirtebilirsiniz , Değerlendirmelerinizi Yapabilirsiniz , Eksiklerimizi Belirtebilirsiniz.

İyi-Kötü Tüm Yorumlarınız Ve Desteğiniz İçin Hepinize Teşekkür Ederim/iz.

Medieval Gaming [ www.medievalgaming.com ]