Gönderen Konu: [WB] The Eagle and the Radiant Cross for Warband (1.126)  (Okunma sayısı 8587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HeroSK

• Kaptan
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
Oyun simgesine tıklayınca ilk açılan küçük pencereden seçeneklere tıkla. Oradan dili seçebiliyorsun. Ancak, kayıtlı oyuna devam edeceksen yapma derik karman çorman oluyor.
g]

Çevrimdışı Ertürkhan

• İmperium
  • *
  • Yesil
Warband için yeniden mi yapıldı yoksa normal M&B 'ye yapılanın direk warband versiyonu mudur?(Üzerinde değişiklik falan varmı demek istediğim.)
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Kodazot

Var...
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ertürkhan

• İmperium
  • *
  • Yesil
süper o zaman.
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
Link kırık.

Çevrimdışı HeroSK

• Kaptan
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
Link yenilendi.
g]

Çevrimdışı Darth Nihilus

• Amiral
  • *
Modu Türkçe olarak oynamak istiyorum ama şehir ve npclerin isimleri eski halinde görünüyor. Modun dosyalarından düzeltilebilir mi bu durum?

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
Modu Türkçe olarak oynamak istiyorum ama şehir ve npclerin isimleri eski halinde görünüyor. Modun dosyalarından düzeltilebilir mi bu durum?
Mod türkçe değilmiş,oynayamazsın.Oyun dilini ingilizceye çevirip oynayacaksın.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.