Sağlığınız için #evdekalın.

Gönderen Konu: [WB] The Eagle and the Radiant Cross for Warband (1.126)  (Okunma sayısı 8765 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HeroSK

Oyun simgesine tıklayınca ilk açılan küçük pencereden seçeneklere tıkla. Oradan dili seçebiliyorsun. Ancak, kayıtlı oyuna devam edeceksen yapma derik karman çorman oluyor.
g]

Çevrimdışı Ertürkhan

• Doçent Doktor
  • *
  • Yesil
Warband için yeniden mi yapıldı yoksa normal M&B 'ye yapılanın direk warband versiyonu mudur?(Üzerinde değişiklik falan varmı demek istediğim.)
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Kodazot

Var...
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ertürkhan

• Doçent Doktor
  • *
  • Yesil
süper o zaman.
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı c.

• Ordinaryus Profesör Dr.
  • *
Link kırık.

Çevrimdışı HeroSK

Link yenilendi.
g]

Çevrimdışı Darth Nihilus

• Uzman Doktor
  • *
Modu Türkçe olarak oynamak istiyorum ama şehir ve npclerin isimleri eski halinde görünüyor. Modun dosyalarından düzeltilebilir mi bu durum?

Çevrimdışı c.

• Ordinaryus Profesör Dr.
  • *
Modu Türkçe olarak oynamak istiyorum ama şehir ve npclerin isimleri eski halinde görünüyor. Modun dosyalarından düzeltilebilir mi bu durum?
Mod türkçe değilmiş,oynayamazsın.Oyun dilini ingilizceye çevirip oynayacaksın.

Calradia Modern Warfare 2 [Warband Mod]

Başlatan PANZER GENERAL

Yanıt: 19
Gösterim: 10311
Son İleti 21 Ağustos 2010, 00:07:00
Gönderen: Probang
Mount And Blade Warband-Mod Listesi

Başlatan halhas

Yanıt: 17
Gösterim: 22755
Son İleti 27 Mayıs 2018, 15:25:34
Gönderen: TitanBey™
Warband Mod Listesi

Başlatan _BuRaK_

Yanıt: 15
Gösterim: 24824
Son İleti 09 Aralık 2014, 13:08:54
Gönderen: emirhankyy
Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.