Anket

Sonraki b

Aka
11 (91.7%)
Gitme
1 (8.3%)

Toplam Oy Verenler: 12

Gönderen Konu: [WB] Kanlı Destan Güncel Hikaye  (Okunma sayısı 4087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
Kanlı Destan Güncel Hikaye
« : 03 Aralık 2014, 22:45:17 »

Evet Beyler forumda bir kaç gün önce açılan konuyu biliyorsunuzdur.(Hikayemden bahsediyorum.)Hikayem için mükemmel eşi benzeri olamayacak bana Warband'ı yeniden SP oynatacak kadar mükemmel bir mod buldum.Sadece Warband oyununun prolarına hitap eden bu mod ile size mükemmel bir destan yazacağım.Ancak şimdilik sadece aklımda kalan şıklar ile Asıl amaç adlı bir anket yapacağım.Anket tamamlandığında bu konuya herhangi bir ileti atan kişilere otomatik haber verilecek.Oylarınızı değiştirebilirsiniz.Şuan ki şıklar çok az ben büyük ihtimalle oy kullanmayacağım.Size her şık için iki Ss atacağım yakında.Tahmin ettiğiniz gibi Evlat isimli modu oynayacağım.

(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)

Bölümler

-İmza-

Kod: [Seç]
[url=http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=44254.0][img]http://i.hizliresim.com/oYQ43b.png[/img][/url]
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2018, 12:23:50 Gönderen: RoadWarriror »

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
  • Krdş Grup Bura Ne Beklion (KGB)
Müthiş.Mod ismini söyler misin? ve amaçlara açıklama ekler misin?
Tamam pardon açıklamayı okumadım.O modu bende görmüştüm ama indirmedim.Oyunu gerçekten değiştiren çalışmalar yapılmış.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
Bölüm 1 Para Kazanmak ve Yagorlek
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2014, 21:36:20 »

Bazı kısımlar için yazıya gerek yok zaten sadece resimle anlayabilirsiniz.Hala yükleniyor.Bu arada bana yazı boyutunu söyleyin.

İşte hikayemiz;İki tane güze çocuğum oluyor.Bunlardan birini anamın adı olan Isabella diğerini de sevgili rahmetl, eşimin adı olan William koyuyorum.Bu arada çocuklarım artık koca adam oldular.Bu sayede bende artık maceracılığa geri dönebilirim.Vaegirli kanım sıcaktan çatlayacak.Ölü krallar Harlus ve Yago ağanın yerini alan hainler cezalandırılacak.

Uzun süredir maceracılık yapmıyordum formdan düşmem normal.

Maceraclık yaparken yoldaşlarımla güzel günler geçirirdim.Ah ahhh şimdi hepsi kocamıştır :).Neyse en son onlar ile birlikte Dörtyol Hanını inşa etmiştik.Madem maceracı olacağız bari oraya gidelim.

Yolda bizim Marnidkarşıma çıkıyor.İyi yaşlanmış. :D Onunla bi yüzelim diye Hanın önündeki göle dalıyoruz.

Neyse güzel güzel yüzdükten sonra mükemmel kılıcım olan Yadigar (Detayı sonraki bölümlerde) ve giysilerimi almak için içeri gidiyorum.Bizim Ymria hancı olmuş meğer bulaşık günü onda diye kızıp duruyor.Ona giysilerimi soruyorumo da beni tersliyor.

Eyvah! Kıyafetleri ve yadigar çalınmış.Ben nasıl maceracılık yaparım şimdi.Dertlenirken yanıma Marnid geliyor ve bana eskiden ona verdiğim Bayz akeletonu hala sakladığını söylüyor.Bana ben zaten artık bu belimle dövüşemem diyip akeletonu geri veriyor.Bizde ne yapacağız artık diyerek yerden taş toplayıp maceraya atılıyoruz.Umarım Borcha atlarından birini almama kızmaz  :)

Marnide teşekkür edip yolumuza gidiyoruz.Bize para lazım bunun tek yolu da en iyi yaptığım şey ile geçinmek yani dövüş ile.Son zamanlarımda rüyalarımda Rodoğu görüyorum.Bende Rodokun başkentine doğru yola koyuluyorum.

Şehire vardık şimdi turnuvaya ismimizi yazdırıyoruz.

Yılların ardından paslanmamış olmak güzel  :) Bu işlemi bir gün içinde iki üç kere tekrar ediyorum.Sizi sıkmamak adına koymayacağım.(Not:Adamlar değişmiş  :D)

Artık iyi para yaptık cıplak ayaklarıma iki bot ve şöyle sağlamından bir demir alıp Handa çocuklarımla dinleniyorum.

Handa yine Rodoku görüyorum.Ama bu sefer gözlerim Jamiçhe köyünü görüyor.Oraya gidiyorum.Bu arada yoldan yiyecek alıyorum yoksa bizim bebeler acından ölecek.Re Doom da cimrilik yapıp paramı saklıyor  :D

Ve rüyalarımda gördüğüm o köye gidiyorum.

Köy sahibi ile konuşuyorum sanki benden bir şey saklıyor.Bunu ağzını aramaya çalışırken uzaklardan bir ateşi görüyorum.

Çirkin köylüyü itiyorum  ve oraya dikatli bakıyorum evet evet orada birsi var.

Atımla oraya doğru koşuyorum bir de ne göreyim bizim Yago ağa yaşıyor  :suprised: :suprised: :suprised: :suprised:

Onun adamı olmak için can atıyorum zamanında benim hayatımı kurtarmıştı.Şimdi yaşlılıktan beni bile tanıyamaz hale gelmişti.Aramızda bu tarz bir sohbet geçiyor.

Bölüm sonu bu da modun tanıtım filmi koyayım bari  :) Bu arada bölümda ki gizli rakamı ilk atan kişiye benden bir hediye  ;)
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 22:21:04 Gönderen: Hasan.Macit »

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
Ynt: Kanlı Destan
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2014, 21:43:05 »
Bana sistem mesajı gelmiş.Ben bu arada Evlat modunu görmüştüm fakat tam özellikler eklenmedi diye indirmedim ama harika bir mod yapmış adamlar anlatılanlara göre.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 22:09:57 Gönderen: Hasan.Macit »

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2014, 21:47:15 »
Bana gelmiş.Ben bu arada Evlat modunu görmüştüm fakat tam özellikler eklenmedi diye indirmedim ama harika bir mod yapmış adamlar anlatılanlara göre.
Beni buraya çeviren mod yazı tipini siz belirleyin.

Çevrimdışı HulkSpider02

• Kral
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2014, 22:15:20 »
.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 22:24:35 Gönderen: HulkSpider02 »

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2014, 22:20:34 »
Şakamısın Hulk bölümlere bakıyorum ana konuya bakmıyorsun.Bari emirhanın  yorumuna bak.Kimsemi beğenmedi? :'(
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 22:55:39 Gönderen: Hasan.Macit »

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
Ynt: Kanlı Destan İlk bölüm geldi
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2014, 23:08:32 »
Köye git.Yaro Reizle eğlenelim  ;D ;D ;D
Bu arada rakam 2 mi?
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 23:09:21 Gönderen: emirhankyy »

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2014, 23:14:19 »
Hayır değil bu arada mobilde gözükmüyor. Yaro  ağa akşam köyde manyak şeyler yapıyor  ;D

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2014, 23:15:08 »
Deneme hakkımız var mı?

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2014, 23:15:55 »
3 hak var 2 kaldı

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2014, 23:16:12 »
250.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2014, 23:19:08 »
1 hak kaldı evil*
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 23:19:37 Gönderen: Hasan.Macit »

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2014, 23:21:47 »
hadi bakalım kaybettim.37.Doğru mudur Hasan?

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2014, 23:23:41 »
Evet kaybettim bu rakamları nereden buldun bu arada?

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
« Yanıtla #15 : 04 Aralık 2014, 23:25:23 »
Hikaye resimleri içinden ben oradan bulunacak sandıydım.

Çevrimdışı rizeli53

• (mfener7)
  • Kral
  • *
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2014, 23:26:09 »
Sömestre'de multi düzenleyelim, canımı çektirdin  :P

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Arşidük
  • *
« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2014, 23:28:19 »
Sadece ilk bölüm için olan bu hediyenin nerede olduğunu öğrendiğinde çok saşıracaksın.

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
« Yanıtla #18 : 04 Aralık 2014, 23:29:11 »
Bİr orjinalim olsa her gün oynarız da para biriktiremiyorum.Normalde para biriktirmede iyiyim.Yalan söylemede iyi değilim.Ailem ilk önce ders ilgilen diyip zaten sinirliler bu oyun konusunda o yüzden alamıyorum.

Çevrimdışı emirhankyy

• Dük
  • *
« Yanıtla #19 : 04 Aralık 2014, 23:30:10 »
Buna sadece doğru yanlış de hikayenin ilk bölümünün numarası demi yani 1.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.