Gönderen Konu: [WB] Çelik ve Kan Serisi Yeni seri  (Okunma sayısı 645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KürŞAAD

• Soylu
  • *
  • Eski adım baba1(emekçi hikayeci)
Çelik ve Kan Serisi Yeni seri
« : 18 Ağustos 2014, 11:10:34 »
Herkese merhaba,

Uzun zamandır kafamda kurguladığım bir hikaye ile karşınızdayım. Bölümlerin uzunluğu veya kısalıkları o bölümde anlatmak istediğime göre değişiyor. Bu yüzden her bölümde uzun yada kısa yazmam beklenmemeli. Hikayedeki lordların veya npc'lerin hayat hikayelerini kendime göre değiştirmeyi düşünüyorum.

Hepimizin bildiği gibi oyunda lordların soyadları yok. Fakat hikayeme kendimce farklılık ve bir yenilik getirme düşüncesiyle ilerideki bölümlerde lordlara soyadlar vermeyi düşünüyorum. Ayrıca üzerinde pek durmayacağım ama, farklı krallıklara bağlılık yemini etmiş hanedanlar olacağını söyleyebilirim. Fakat, dediğim gibi bunun üstünde çok durmayacağım.

Son olarak, bilmeniz gerekiyor ki hikayede 'pov' yani bahsi geçen kişinin gözünden, bakış açısından anlatacağım. Bölümlerin hemen başında kalın harflerle kimin bakışından olduğunu anlayabilirsiniz. Yorum yaparsanız sevinirim. :)

Yazar:Serkan868 bir arkadaş
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2018, 12:30:11 Gönderen: RoadWarriror »
Eski sayılmam ama hatırladığım kadarıyla Bize "Eski Paradoxfan" gerek.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.