Anket

Ymira Ba

A
21 (63.6%)
A
7 (21.2%)
Karars
5 (15.2%)

Toplam Oy Verenler: 33

Oylama kapandı: 08 Temmuz 2013, 23:54:20

Bağlanılan Hatırlatmalar

• Anket: Ymira Ba: 01 Temmuz 2013 - 14 Temmuz 2013

Gönderen Konu: [WB] Başıbozuk: Yenilmez Savaşçı  (Okunma sayısı 10138 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sercan

• Diplomat
  • *
  • Kurucu
Parmaklarını öfkeden kaşınan saçlarının arasında sertçe dolaştırdı. Çaresizce karşısındaki yaşlı adama bakıyordu. Onu gören sanki evladı ölmüş sanırdı. Tam karşısında duran ve onun hareketlerine bir anlam vermeye çalışan yaşlı adam, iyice tedirgin olmuştu. Bu çirkin herifin azından bir felaket duyacağına emindi. Sormaktan korkuyordu, çünkü haydutlar en son geldiklerinde köyü ve köylüyü mahfetmişlerdi.

"Hayırdır, ne bu halin, suratın hela fırçasına dönmüş?"

"Gülmem mi gerekiyor?"

"Uzatma da söyle, yoksa tokatı yapıştıracağım!"

"Tamam, tamam. Kaçaklar yine bir genci ağlarına düşürdü, kim bilir ne yapacaklar."

"Zavallı, çekeceği var. Tanıyabildin mi, bir Sarranid mi?"

"Nereden bileyim ben! Görmemle arkama bakmadan kaçmam bir oldu, şimdiye Shariz'e varmıştım!"

"Neyse, en azından kaçaklar köyleri yağmalamıyor, kim olduğu belli olmayan bir genç için çenemi daha fazla yoramam, hadi güle güle."

"Aman be! Seni adam sanıp muhattap olanda eşeklik, gidiyorum ben!"

Yaşlı adamım bu söz üzerine öfkelendiği domatese dönen suratından belli oluyordu ancak üşendiği için cevap bile vermeden evine girdi.

"Yeter artık, yeni tanıdığın birisi için bu kadar endişe etmene anlam veremiyorum, kendine zarar veriyorsun. Hem çekip gideli daha üç gün oldu, Başıbozuk bu, ne kadar iyi bir savaşçı olduğunu sen de biliyorsun, yakında dönecektir. Bir daha seni bu halde görmek istemiyorum, anladın mı beni?"

Ymira, en az bir sinek vızıltısı kadar rahatsız edici bu sesi hiç sevmiyordu. Shariz şehrine gelirken haydutlar ile çıkan çatışmada ölen kervan başının yerine tayin olan bu adam, oldukça itici geliyordu ona. Bu işe ihtiyacı olmasa, bu lanet olası adamın kafasını tuttuğu gibi şarap fıçısına sokup boğabilirdi.

Zaten derdi başından aşkındı. Üç gün önce bir veda bile etmeden çekip giden genç için çok endişeleniyordu. Üstelik kervan yarın sabah aylar sürecek bir sefere çıkacaktı. Adamın dediği doğruydu, Başıbozuk öyle kolay lokma değildi, ancak başını bir şey gelmediyse bile, o dönmeden giderlerse ne yapacaktı? Ya da aylar sonra geldiğinde Başıbozuk ile tekrar görüşemezse ne olacaktı?

Günlerdir boğazından bir dilim ekmek bile geçmemişti, zaten beynini kemiren bu sorularla, endişelerle iyice bitkin düşmüştü, artık dayanacak hali kalmamıştı, adamın onunla bu şekilde samimi konuşarak emir vererek konuşması da zoruna gitmişti, kendini tutacak hali kalmamıştı, başını öne eğdi, elleri ile yüzünü kapattı ve hıçkırarak ağlamaya başladı.

Adam, bunları söylemeden önce iyice düşünmüştü, ona göre bu sözleri ona değer verdiğini gösteriyor, hoşuna gitmesi gerekiyordu. Ancak hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşmıştı. Ymira'nın sinirlendiği zaman bu narin ve kibar bir huri görünümden çıkıp, yedi başlı bir ejderhaya dönüştüğünü çok iyi biliyordu. Çareyi sıvışmakta buldu, odasına çekildi.

Elini yüzünü yıkamak için hanın en alt katında bulunan çeşmeye doğru yöneldi, kendisini hayatında hiç bu kadar çaresiz hissetmemişti. Soğuk suyu yüzüne çarptıkça kendine gelmiş, günler süren açlığını hatırlamıştı, karnını bir güzel doyurduktan sonra odasına çekildi. Daha öğlen vaktiydi ancak morali çok bozuktu, kimseyi görmek istemiyordu, odasında tek başına kalması en mantıklı şeydi.

Son hazırlıklar tamamlanmış, kervan sahibinin köleleri geceden beri eşyaları özenle yüklemişti. Ymira'nın sağlık sorumlusu olduğu kervan Kalradya'da sayılı büyüklükteydi. Kalradya'da olup olabilecek tüm eşyalar kervanda mevcuttu. Kervan başı bu ihtişamı gördükçe elleri kaşınıyor, kervan sahibinden alacağı komisyon ile iştahı kabarıyor, eski kervan başının öldüğüne artık seviniyordu.

Ancak bir eksiklik vardı, Ymira. Son ana kadar o genci beklediğini biliyordu, artık iyice kabak tadı vermişti, bir kadın üzgünken çekilmez oluyordu. Hana doğru yöneldi, ancak bir kadın bağırıyordu.

"Başıbozuk! Başıbozuk! Şükürler olsun!"

Ymira hayatında hiç bu kadar sevindiğini hatırlamıyordu, Başıbozuk karşısındaydı! Kaçaklar tarafından esir alınmıştı ve aynı gün Halmar şehrinde çok zengin ve sapık bir kadına çok yüksek bir bedele satılmıştı. Üzerindeki güzel kıyafetlerde bundan dolayıydı. Ancak Başıbozuk iki gün sonra fırsatını bulup kaçmayı başarmıştı.

Son kervana yetişmişti...
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2013, 22:18:28 Gönderen: Sercan »

Çevrimdışı Swift

• Filozof
  • *
  • Hadi Güle Güle
Ynt: Başıbozuk: Yenilmez Savaşçı
« Yanıtla #41 : 06 Temmuz 2013, 19:41:15 »
BySeco?
düke düke dol dozet yu ve düke düke dal dozetyu ve düke düke dal dozeyet yu deki düşke düke dal duzet yuvediüke dükedal dozet yuvedakdallyöz

-Kendinize iyi bakın.

Çevrimdışı Senttor

• Amiral
  • *
« Yanıtla #42 : 06 Temmuz 2013, 19:54:04 »
Yeyy! Yeni bölüm.

Çevrimdışı unonimus

« Yanıtla #43 : 06 Temmuz 2013, 19:56:01 »
BySeco?
İlkin "Sanmam." demişim ama şimdi "Evet." diyorum.

Çevrimdışı Swift

• Filozof
  • *
  • Hadi Güle Güle
« Yanıtla #44 : 06 Temmuz 2013, 20:11:11 »
Bende twitter hesabına bakıp sercan şanal ismini görünce sordum da. Sonuçta tesadüf te olabilir birçok sercan şanal vardır türkiye de. Ayrıca twitter resimlerini hatırladıklarımla eşleştiremedim o yüzden sordum. Gerçi eğer öyleyse neden geri döndüm falan demiyor diğer arkadaşlar gibi anlamadım.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2013, 20:11:24 Gönderen: Swift »
düke düke dol dozet yu ve düke düke dal dozetyu ve düke düke dal dozeyet yu deki düşke düke dal duzet yuvediüke dükedal dozet yuvedakdallyöz

-Kendinize iyi bakın.

Çevrimdışı TheDoctor

• Kral
  • *
« Yanıtla #45 : 06 Temmuz 2013, 21:19:25 »
Güzel hikaye takip.   tbrk*

Çevrimdışı Sercan

• Diplomat
  • *
  • Kurucu
« Yanıtla #46 : 07 Temmuz 2013, 02:16:51 »
Bende twitter hesabına bakıp sercan şanal ismini görünce sordum da. Sonuçta tesadüf te olabilir birçok sercan şanal vardır türkiye de. Ayrıca twitter resimlerini hatırladıklarımla eşleştiremedim o yüzden sordum. Gerçi eğer öyleyse neden geri döndüm falan demiyor diğer arkadaşlar gibi anlamadım.
Evet benim, benim geri dönmem bu kadar önemli mi :)

Güzel hikaye takip.   tbrk*
Teşekkürler.

Çevrimdışı unonimus

« Yanıtla #47 : 07 Temmuz 2013, 12:12:52 »
Evet benim, benim geri dönmem bu kadar önemli mi :)
Benim için değildi ;D .

Çevrimdışı Sercan

• Diplomat
  • *
  • Kurucu
« Yanıtla #48 : 07 Temmuz 2013, 13:01:23 »
Benim için değildi ;D .
Ahmet bayramda görüşürüz :smash:
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2013, 13:15:06 Gönderen: Sercan »

Çevrimdışı human

• İmperium
  • *
  • koyaanisqatsi
« Yanıtla #49 : 09 Temmuz 2013, 19:12:37 »
 :B
All day and all of the night!

Çevrimdışı Oyunbaz519

• Kaptan
  • *
  • Fire and Blood

Çevrimdışı unonimus

« Yanıtla #51 : 12 Temmuz 2013, 14:41:43 »
Ne
:B
'sı, daha önce de görüşmüştük :D .

Çevrimdışı Oyunbaz519

• Kaptan
  • *
  • Fire and Blood
« Yanıtla #52 : 12 Temmuz 2013, 19:23:44 »
Ne'sı, daha önce de görüşmüştük :D .

;D

Çevrimdışı the last attack 59

• Kaptan
  • *
« Yanıtla #53 : 19 Temmuz 2013, 05:26:00 »
Devam  tbrk*

Çevrimdışı Miğfer

« Yanıtla #54 : 19 Temmuz 2013, 14:01:56 »
Hani la devamı yokmu sskn*
Mars'ın kodçusu.

Çevrimdışı Kodazot

« Yanıtla #55 : 20 Temmuz 2013, 20:12:57 »
Herşey Ymira'yı ayarlayana kadardı.O geldi savaşçı ruhu kayboldu... :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Sercan

• Diplomat
  • *
  • Kurucu
« Yanıtla #56 : 22 Temmuz 2013, 03:29:41 »
İşlerim çok yoğun beyler, yeni bölümler gelecek bu hafta.

Çevrimdışı Sercan

• Diplomat
  • *
  • Kurucu
« Yanıtla #57 : 02 Ocak 2014, 12:42:03 »
Hortlasın da okunsun biraz.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.