Gönderen Konu: [WFaS] Ateş ve Kılıç [Hikaye Serisi]  (Okunma sayısı 1251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı assasin987

• Şövalye
  • *
  • Smaug!!!
Ateş ve Kılıç [Hikaye Serisi]
« : 05 Ocak 2013, 22:06:27 »

BÖLÜMLER
KİTAP BİR: YOLCU(Ocak-Şubat 2013)
> Giriş: Kalradya'nın Yolcusu
KİTAP İKİ: AVCI(Mart 2013)
KİTAP ÜÇ: HAYDUT(Nisan 2013
KİTAP DÖRT: SAVAŞÇI(Mayıs 2013)

Giriş: Kalradya'nın Yolcusu
Kalradya’dan çok uzakta, sadece deniz yolu ile ulaşılabilecek topraklar bulunuyordu. Bunlardan birinde 1236’da bir erkek çocuğu doğdu. Annesi kral’ın kuzenlerindendi yani doğuştan soyluydu ama kimse onu soylu olarak görmüyordu. Babası muhteşem bir savaşçıydı. Kral’ın korumaları içindendi. Bu işteki gariplik ise çocuğun gayrimeşru olmasıydı.

Çocuk babasının himayesinde büyüdü. Savaştı, silahlı veya silahsız. Kimsenin gözünde bir değeri yoktu sadece bir köpekti. Bunu babası da düşünüyordu. Annesi 8 yaşına bastığı gece öldürüldü. Bu işi kral yapmıştı ama annesini öldürdüğünü söylediler ve çocuğu sokağa attılar. Babası’nı son gördüğünde “Bunu yapmamalıydın evlat, artık tek başınasın” demişti. Şimdi evsiz, aç, susuz ve tek başınaydı. Sokaklarda hayatta kalmak için elinden geleni yaptı. 11 yaşında cinayet işledi. 12 yaşında hırsızlık yaptı. 13 yaşında şehir deposunu alevlere boğdu. 14 yaşında savaştı. Ölümlerden döndü ve güçlü bir genç oldu. Cesur bir köpek. Cesurluk para etmiyordu. Sonunda şehrin en önemli okuluna kaydoldu ve yatılı okudu. Mimari, Tıp, Felsefe, Matematik, Biyoloji. Derslerini verdi ama bu halkın gözünde yerini değiştirmedi. Ve sonunda 18 yaşına basan genç âşık oldu.
Her şey onun için değişti. Sevgiyi baştan tanıdı. Kendini kabul etmeyen aile üyelerini unuttu. Sevgiyi kazanmak için şiirler yazdı, cesaretini sınadı. Sonunda her şey güzel giderken, Kral yine işe karıştı. Aşkının canını aldı ve suçu tekrar onun üstüne attı. Sonunda isyan etti ve halkın önünde Kral’ın kellesini aldı. Bunun üzerine bir gemiye atladı ve Kalradya’ya olan yolculuğu başladı. Adını soranlara ise “Frost, Kalradya'nın Yolcusu” dedi.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2018, 12:35:54 Gönderen: RoadWarriror »

Çevrimdışı Kazak

• Dük
  • *
  • bad translations only
Ynt: Ateş ve Kılıç [Hikaye Serisi]
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2013, 14:56:49 »
Devamı ne zaman geliyor?

Çevrimdışı assasin987

• Şövalye
  • *
  • Smaug!!!
Ynt: Ateş ve Kılıç [Hikaye Serisi]
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2013, 15:03:34 »
Normalde yazıcam da tam sınav haftasındayım. Çok şükür iyi başladım. Belki haftasonu ilk bölümü girerim. Yaptığım zaman kısa değil uzun yapmaya çalışıyorum. Geometri, Matematik, Fizik, Edebiyat ve Dil Anlatım beni sıkıysa gel diye bekliyor.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.