Gönderen Konu: Millennium Dawn: Modern Day Türkçe Yama (ÇIKTI)  (Okunma sayısı 33790 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arifhan

• Misyoner
  • *
  • Yeni üye oldum.
Kusura bakmayın, mod dosyalarındaki tüm sorunları hallettiğimizde (sizin belirttiğiniz) yayınlayacağız. O zamana kadar da hem daha faza çeviri yapıp hem de sorunları çözmüş olacağız. Lütfen biraz daha sabredin. Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
İyi oyunlar!
Beklemedeyiz kral

Çevrimdışı mami2003

Çevrimdışı Eq1NoX

Evet, bu hatalar var, dediğim gibi bu sorunları düzelttikten sonra yayınlayacağız yeni sürümü...

Çevrimdışı Arifhan

• Misyoner
  • *
  • Yeni üye oldum.

Çevrimdışı Üzo

Sabırsızlıkla bekliyoruz

Çevrimdışı tamisliysf

• Asker
  • *
  • Yeni üye oldum.
deniyecegim sagol kardesim

Çevrimdışı rawnes

• Asker
  • *
  • Yeni üye oldum.
Dostum update ne zaman gelicek şuan yama çok hatalı ve yarım yamakal çevirili

Çevrimdışı Eq1NoX

Dostum update ne zaman gelicek şuan yama çok hatalı ve yarım yamakal çevirili
Evet, hatalar var, bu hataları bulup çözmeye çalışıyoruz. Çözdüğümüzde güncelleme yapacağız.

Açıkçası yamanın bu sürümünü indirmenizi önermiyorum. Baya hata var (en başta ülke adlarında) ve bu hataları çözdüğümüzde gelecek olan güncellemeyi indirmenizi öneriyorum.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 18:52:38 Gönderen: Eq1NoX »

Çevrimdışı rawnes

• Asker
  • *
  • Yeni üye oldum.
Evet, hatalar var, bu hataları bulup çözmeye çalışıyoruz. Çözdüğümüzde güncelleme yapacağız.

Açıkçası yamanın bu sürümünü indirmenizi önermiyorum. Baya hata var (en başta ülke adlarında) ve bu hataları çözdüğümüzde gelecek olan güncellemeyi indirmenizi öneriyorum.

Beklemedeyiz teşekkürler

Çevrimdışı 1nferno

md:md modunun eski sürümüne çevrilmiş tr yama değil mi bu ?
Her insan bir gün ölür, ama çok az insan gerçek anlamda yaşar.

Çevrimdışı PCGamer2016

Yama Güncellemesinin sürüm uyumluluğu ne zamana halledilir ? [Tahmini Süre)
Blitzkrieg / Waffenträger der Nation

Çevrimdışı mami2003

Unuttunuz sanırım ? Ekleme yapmadan sadece hata düzeltmesi yapsanız bile kafi

Çevrimdışı YYMAN07

• Asker
  • *
  • Yeni üye oldum.
ne zaman indircez

Çevrimdışı qRenDat

Unuttunuz sanırım ? Ekleme yapmadan sadece hata düzeltmesi yapsanız bile kafi

Bu çevirinin bitmesi biraz zaman alır çünkü düşündüğümden kapsamlı.Arkadaşlara da danışıp çevrildiği kadarıyla sunabiliriz şimdilik.

Çevrimdışı Üzo

reis hallet bir an önce de nasıl hallediyorsan sana bol bol dua edelim  :D

Çevrimdışı RoadWarriror

Biraz destek sağlamak isterim aslında.

Çevrimdışı Eq1NoX

Yamanın %80 oranı tamam diyebiliriz. Tabii bu oran tam hesaplanmadı, yani net bir oran değil. Az sayıda çevrilmeyen dosya kaldı. Çoğu çevrildi diyebiliriz. %100 orana ulaşınca yayınlamayı düşünüyoruz. Bu da 1 veya 2 haftaya biter anlamına geliyor.

Çevrimdışı MichaelCorleone

32 bit kullandığım için oyunun güncel sürümünü oynayamıyorum, 1.6.2 sürümüne geçtim. Yamaya sıkıntı çıkarmaz değil mi bu durum? Bir de bittiği kadar yayınlarsanız güzel olur. YouTube videosunun açıklamasındaki yamayı kurmuştum, çok sıkıntılıydı, neden?

Çevrimdışı qRenDat

32 bit kullandığım için oyunun güncel sürümünü oynayamıyorum, 1.6.2 sürümüne geçtim. Yamaya sıkıntı çıkarmaz değil mi bu durum? Bir de bittiği kadar yayınlarsanız güzel olur. YouTube videosunun açıklamasındaki yamayı kurmuştum, çok sıkıntılıydı, neden?

Bildiğin gibi modern day ve millenium dawn birleşti youtube videosundaki yama millenium dawnın tek olduğu zaman yapılmıştı şuan sistematik olarak kodların neredeyse tamamı değiştiği için o yamanın çalışmaması çok normal yeni yama da çıkması yakın ama çalışmalar bazen aksıyor tam tarih yok yani.

Çevrimdışı MichaelCorleone

Son durum nedir, yamanın çıkması yakın mı?

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: PCGamer2016

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.