Gönderen Konu: [MOD] Millenium Dawn : 3. Dünya Savaşı (Eski konu)  (Okunma sayısı 50788 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 zaman dilimine uygun modumuz 2. versiyonda 2001 içide duzenleme yapilabilir

Çevrimdışı FatihTr

Konu Mod bölümüne taşınmıştır.

Çevrimdışı casanova09

• Soylu
  • *
    • Profili Görüntüle
senaryo açılırken hata veriyor mod versiyon değistrince  sonrada tekrar girerken mod seçiminde kayboluyor bide oyun açılırken müzik sesleri gelmiyor

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 tenmi girmeye calisiyorsun ?

Çevrimdışı CreeHeN

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
ADAMIN DİBİSİN ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM İNİYO :D

İnşallah Bayramdan sonra geliştirme çalışmaların devam eder hatta eğer Tarih üzerine eğitici bi mod yaparsan çok fazla ilgi görür çocuklara tarihi sevdirecek 1881 den 1938 e  Atatürk Dönemini anlatan bir mod ypaılabilir yada 12. yy Büyük Selçuklu Devleti 'nden başlayıp Osmanlının kuruluş , yükseliş , yıkılış dönemleri işlenebilir imzaladığı anlaşmalar v.s çocuklara eventlerle focuslarla çok rahat öğretilebilir. Çok eğitici olarak kullanılabilir yani bu oyun :D

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
ADAMIN DİBİSİN ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM İNİYO :D

İnşallah Bayramdan sonra geliştirme çalışmaların devam eder hatta eğer Tarih üzerine eğitici bi mod yaparsan çok fazla ilgi görür çocuklara tarihi sevdirecek 1881 den 1938 e  Atatürk Dönemini anlatan bir mod ypaılabilir yada 12. yy Büyük Selçuklu Devleti 'nden başlayıp Osmanlının kuruluş , yükseliş , yıkılış dönemleri işlenebilir imzaladığı anlaşmalar v.s çocuklara eventlerle focuslarla çok rahat öğretilebilir. Çok eğitici olarak kullanılabilir yani bu oyun :D

eyw. kardesim aslinda modun daha eksigi çokta belki hayir sever biri türkçeye düzgün cevirir diye cikardim yoksa eklencek duzeltilcek daha cok seyvar

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
odak agaci cok büyük  oldugu icin bilgisayar gucu dusuk  olanlar cok isinanlar yavas ilerletsin çubuğu  oyundan atabilir

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
Modu 1.4 uyumlu ve MD modunun 0.25.3 sürümüne uyumlu hale getirmek lazım.

bayramdan sonra artk biri turkce yama eksik yerleri notepadla çevirip  atsa hepsini 2. guncelemeyle eklerm

Çevrimdışı CreeHeN

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
KARDEŞIM MODDA HATALAR VAR FOCUSLARI İNCELERKEN OYUN KENDI KENDINE KAPANDI

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
KARDEŞIM MODDA HATALAR VAR FOCUSLARI İNCELERKEN OYUN KENDI KENDINE KAPANDI

focuslarda cok oldugu icin yavaş ilerlemek lazim birde oyun acilinca bi 3 dk biseye ellemeyin kendine gelsin

modda sorun yok yani mod acilsin 3 dk kendine gelsin agactada yavas yavaş itin
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2017, 14:03:32 Gönderen: Arbod »

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 155 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
focuslarda cok oldugu icin yavaş ilerlemek lazim birde oyun acilinca bi 3 dk biseye ellemeyin kendine gelsin
Bu hatayı önlemez, geciktirir sadece :( Kalıcı bir çözüm yapman gerekiyor hocam bu oyundan atma meselesinde.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu hatayı önlemez, geciktirir sadece :( Kalıcı bir çözüm yapman gerekiyor hocam bu oyundan atma meselesinde.

ilk3 dakika atmadimi daha atmiyor bende oyuna cok icerik eklendigi icin modun acilmasi uzun suruyor şu ortadaki uyari simgeleri gelmeden mod kendine gelmeden agaca girmemek lazim.

Çevrimdışı Paytak

• Dük
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
bayramdan sonra artk biri turkce yama eksik yerleri notepadla çevirip  atsa hepsini 2. guncelemeyle eklerm
Ben halletmeye çalışabilirim

Çevrimdışı CreeHeN

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
VALLA orda bi attı ondan sonra 30 dakkadır oynuyom hiç atmadı focusları felanda hızlı hızlı bakıyom zaten sıkıntı yok şimdilik gayet iyi

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben halletmeye çalışabilirim

dostum notepadi kur modun oldugu klasörde localisation klasorune gir turkish yazan dosylarda eksik yerleri incele duzelt gonder bana bende millenium dawnin guncel haline ve 1.4 uyarliyim

Çevrimdışı Paytak

• Dük
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
dostum notepadi kur modun oldugu klasörde localisation klasorune gir turkish yazan dosylarda eksik yerleri incele duzelt gonder bana bende millenium dawnin guncel haline ve 1.4 uyarliyim
Şuan müsait değilim akşam yapabilirim anca :) Birde buglar önemli ölçüde sıkıntı çıkarmıyorsa videosunu çekmeyi düşünüyorum

Çevrimdışı CreeHeN

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
ODAKDAN YPG-PYD ye savaşla ilgili olan seçenek varya onu seçtim savaş felan ilan etmedi?

Çevrimdışı Arbod

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
ODAKDAN YPG-PYD ye savaşla ilgili olan seçenek varya onu seçtim savaş felan ilan etmedi?

simdi bizzat denedim etti kardeşim?

Çevrimdışı CreeHeN

• Burjuva
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Oyundan atma bugunun nedenini buldum Türk Tipi Başkanlığın üzerine gelince atıyor :D
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2017, 17:57:42 Gönderen: kerem1249 »

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.