Gönderen Konu: Magna Mundi'den 23 yeni ekran görüntüsü  (Okunma sayısı 8381 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı human

• Arşidük
  • *
  • koyaanisqatsi
    • Profili Görüntüle
Gördükçe içim sızlıyor :shocked2:
All day and all of the night!

Çevrimdışı Bersun

• İmparator
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
Haritayı daha güzel yapmışlar. Kyrafion'un oynadığı versiyonda neydi o öyle.

Çevrimdışı Ömer

Deniz rengi derinliği yansıtıyor.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Destroyer

• İmparator
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir an önce çıksa keşke...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı Probang

Bir an önce çıksa keşke...
Mayısta çıkıcak+2 nokta.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2012, 20:48:09 Gönderen: Probang »
Steam

Ağlamayı bile sevmişiz seninle

Çevrimdışı kyrafionn

• Godhlauss
  • Dük
  • *
    • Profili Görüntüle
Fark ettiyseniz sadece fiziki haritadan görüntüler vermişler. Fiziki harita zaten iyi, ancak diğer harita modları ciddi bir çalışma gerektiriyor. Zaten beta forumunda en çok tartışılan konulardan birisi de grafikler. Gerçi son sürümde birkaç değişiklik yapılmış, ama yine de pek kaliteli olamamış.
-İnançsızlık-

Çevrimdışı Probang

Çıkacak modlarla eski EUIII grafiklerine döneriz umarım. Hiç beğenmedim.
Steam

Çevrimdışı Ömer

Ben beğendim. Esas önemli nokta harita projeksiyonunun düzgün olmasıydı ki öyle.

Çevrimdışı Die Spinne

• Kont
  • *
  • ????
    • Profili Görüntüle
Yakından bakılınca iyi ama haritadan uzaklaştığımızda aşağı-yukarı DW'deki gibi olması güzel olur, ülke isimlerinin yazması felan.
Var mı dünyada günah işlemeyen söyle,
Yaşanır mı hiç günah işlemeden söyle,
Bana kötü deyip kötülük edeceksen,
Yüce Tanrı, ne farkın kalır benden, söyle.

Çevrimdışı DMUKKS

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bayıldım.

Çevrimdışı Probang

Kaplamalar güzel gözükmüyor. Neyse oynayınca göreceğiz.
Steam

Çevrimdışı Ömer

Bunların yüksek çözünürlüklü olanlarını bulabilen var mı?

Çevrimdışı Ömer

Birkaçını buldum:

Büyütmek için üzerine tıklayın.

Çevrimdışı Probang

Steam

Çevrimdışı KralElvis

• Şövalye
  • *
    • Profili Görüntüle
sevemedim grafiklerini, haritaları karbon kağıdı üzerinden çizmişler sanki   :jester:
ck2'nin harita grafikleri daha güzel ama onunda konusu farklı neyse çıksın buda oynarız.

Çevrimdışı Die Spinne

• Kont
  • *
  • ????
    • Profili Görüntüle
Denizleri güzel yapmışlar. Bir de ikinci haritada sınırlar göllerin üzerinden geçiyor (İsveç-Norveç , Tötonlar-Novgorod).
Var mı dünyada günah işlemeyen söyle,
Yaşanır mı hiç günah işlemeden söyle,
Bana kötü deyip kötülük edeceksen,
Yüce Tanrı, ne farkın kalır benden, söyle.

Çevrimdışı Guiscard

• Burjuva
  • *
    • Profili Görüntüle
Harita, UI kötü değil ama o counterlar ney öyle, en dandiğinden bile olsa sprite koysaydılar keşke.
"Where some states have an army, the Prussian Army has a state!"

Voltaire

Çevrimdışı Ömer

Sprite da olacak.

Çevrimdışı dikkat!

• Kral
  • *
  • Kişisel İleti
    • Profili Görüntüle
Açıkçası ben çok sevdim Spriteleri böyleyken. HOI3 Counter'leri gibi.
İmza:
İmzanız, gönderdiğiniz her iletinin altında gösterilir. BBC etiketleri ve gülücük kullanabilirsiniz.
İmzanızdaki resimlerin genişliği 800 pikselden fazla olamaz

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.