Gönderen Konu: Tanışalım  (Okunma sayısı 59450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Winchester 34

Ynt: Tanışalım
« Yanıtla #2480 : 18 Mart 2018, 17:27:24 »
Ben Enes.Victoria 2 ile başladığım paradox serüvenime hoi4 ile devam ettim.Sonra eu4 e meraklandım.2 sini de oynamaktayım.

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #2481 : 18 Mart 2018, 17:30:37 »
Ben kendimi tanıtmıyorum.
 :D
« Son Düzenleme: 18 Mart 2018, 17:33:54 Gönderen: Furkan 65 »

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #2482 : 18 Mart 2018, 17:33:50 »
Yıllaar yıllar önce, bir Migfer varmış. Paradox oyunlarını çok sevmiş, yabancı kaynaklardan oyunlarını öğrenmiş ve sonra da edinip oynamış. Günler günleri kovalamış, Migfer oyunlara alışmış. Internette türlü araştırmalar yapıyor, oyunlar hakkında çok daha fazla bilgi edinmeye çalışıyor ve oyun zevkini geliştiriyormuş. Günlerden bir gün yine her zamanki gibi araştırma yaparken, dur bir saniye; o da ne? Paradox'un bir fan sitesi, hemde Türkçe? Vakit kaybeden bir hesap açıp uçsuz bucaksız Türkçe bilgilere balıklama atlamış. Bugün tam 7 yıl 6 ay ve 18 gün oluyor. Beni tanıyan, hatırlayan, bu kim yahu diyen herkese merhabalar.
Yeniden hoş geldin, fark edeceğin üzere teknik olarak bıraktığından çok daha fazla özelliğe sahibiz. Umarım forum deneyimini beğenirsin :)
Ben Enes.Victoria 2 ile başladığım paradox serüvenime hoi4 ile devam ettim.Sonra eu4 e meraklandım.2 sini de oynamaktayım.
Forumda keyifli vakitler geçirmen dileğiyle, aramıza hoş geldin.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Winchester 34

« Yanıtla #2483 : 18 Mart 2018, 17:36:19 »
Yeniden hoş geldin, fark edeceğin üzere teknik olarak bıraktığından çok daha fazla özelliğe sahibiz. Umarım forum deneyimini beğenirsin :)Forumda keyifli vakitler geçirmen dileğiyle, aramıza hoş geldin.

Hoşbulduk.Sen hangi oyunları oynuyorsun ?

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #2484 : 18 Mart 2018, 17:43:35 »
Hoşbulduk.Sen hangi oyunları oynuyorsun ?
Bu sıralar (son 1 yıldır) eğitim hayatımdaki yoğunluklar ve vakit azlığı sebebiyle PC oyunu oynayamıyorum. Bunu şuan mobilden yazıyorum :)
Hearts of Iron IV ve Europa Universalis IV sevdiğim Paradox oyunları. Paradox dışından ise League of Legends ve NosTale bana göre gayet eğlenceli çevrimiçi oyunlar.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı Revanchism

« Yanıtla #2485 : 18 Mart 2018, 17:48:57 »
Bu sıralar (son 1 yıldır) eğitim hayatımdaki yoğunluklar ve vakit azlığı sebebiyle PC oyunu oynayamıyorum. Bunu şuan mobilden yazıyorum :)
Hearts of Iron IV ve Europa Universalis IV sevdiğim Paradox oyunları. Paradox dışından ise League of Legends ve NosTale bana göre gayet eğlenceli çevrimiçi oyunlar.

Sen de LoL'cüysen biz ne yapalım nerelere gidelim..

Çevrimdışı Winchester 34

« Yanıtla #2486 : 18 Mart 2018, 18:01:06 »

Burdaki Ömer'e ne oldu ? Bir yıldır aktif değil sanırım.

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #2487 : 18 Mart 2018, 18:14:24 »
Gitti de gelmeyi verdi.

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #2488 : 18 Mart 2018, 18:19:11 »
Sen de LoL'cüysen biz ne yapalım nerelere gidelim..
:) Aktif olarak oynamayalı 2 yıl oldu. Yeni bir düzenleme geldi ondan sonra bıraktım.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı vakanüvis

Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı Stalker

« Yanıtla #2490 : 13 Mayıs 2018, 01:42:57 »
Arkadaşlar Eu4 forumunda Gregory diye bir arkadaş vardı ne oldu ona ? banlandı mı ?
forumun ne hale geldigini erkenden kavrayip birakti. Sanirim tartismalar oldu o zamanlar ziyaretci olarak girdigim icin tam bilmiyorum ama cok fena tartismalar yasandi bir suru efsane uye forumu birakti ama halen foruma girenler var.

Çevrimdışı Volcano

« Yanıtla #2491 : 13 Mayıs 2018, 19:35:39 »
Ben Volkan. Paradox oyunu olarak en çok Hoi4'ü Oynuyorum. Eu4 ve Ck2 oynamışlığım var ama çok hakim değilim.
Arkadaşlar Altheir33 arkadaşımızı çok ciddiye almanıza gerek yok. Kendisi büyüyünce Kadir Mısıroğlu olmak istiyor, burada sadece pratik yapmak için var.
 ;D ;D ;D Güldüm gece gece ;D

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #2492 : 13 Mayıs 2018, 19:52:19 »
Aramıza Hoş Geldin, Volkan.

« Yanıtla #2493 : 13 Mayıs 2018, 21:05:38 »
zaman geçiyor.

Çevrimdışı Volcano

« Yanıtla #2494 : 13 Mayıs 2018, 21:28:48 »
Hoşbulduk. :)
Arkadaşlar Altheir33 arkadaşımızı çok ciddiye almanıza gerek yok. Kendisi büyüyünce Kadir Mısıroğlu olmak istiyor, burada sadece pratik yapmak için var.
 ;D ;D ;D Güldüm gece gece ;D

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #2495 : 16 Mayıs 2018, 18:16:53 »
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı Luftwaffle

« Yanıtla #2496 : 22 Haziran 2018, 16:38:35 »
Selam arkadaşlar. Foruma geri dönmeye karar verdim de eskilerden kimse kalmamış yahu. Ömer'e falan ne oldu?

Çevrimdışı Túrin Turambar

« Yanıtla #2497 : 22 Haziran 2018, 16:45:18 »
Selam arkadaşlar. Foruma geri dönmeye karar verdim de eskilerden kimse kalmamış yahu. Ömer'e falan ne oldu?
Ömer bayadır yok.Sen gittikten sonra gelenler de gitti.Senden sonraki 3.jenerasyon falan var şu an.
Vesselam.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.